Midas Coins graj online za darmo

Oprogramowanie:
Quickspin
RTP:
96.02%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
500 000 $.00
Motyw:
Starożytna Grecja, mitologia grecka

Recenzja automatów online Midas online

The Legend of King Midas przyjeżdża do kasyn komputerowych i mobilnych w automatach internetowych Midas Monety z QuickSpin. W oparciu o opowieść o króla, który mógł przekształcić wszystko, co dotknął w złoto, ta gra może zmienić każdy zakład w wygraną 5000 razy.

To 5-linowa, 25-liniowa gra o średniej zmienności i średnich zwrotach 96.02%. Bonusy obejmują dzikie podstawienia, funkcję kolekcji monet i bezpłatną rundę gier, w której król buduje mnożniki wygranych.

Jak grać w grę Midas Coins Slots

Pozycje symboli efektu łupkowego znajdują się w ogrodach pałacowych. Pojawiają się różne złote bibeloty wraz z symbolami kart o niższej wartości, satyr, (postać typu czarodzieja) i króla Midas. Legenda mówi, jak zmienił wszystko, co dotknął w złoto, ale jego córka, Marigold, przytuliła go i przekształciła w metal szlachetny. Pojawia się jako dziki symbol, który może działać jak inni, aby ukończyć zwycięstwa.

Możesz odtwarzać gniazda monet Midas na komputerach PC, iOS, Android i Windows Mobiles i jakkolwiek zdecydujesz się na do niego uzyskać, elementy sterujące są łatwe w użyciu, dzięki czemu możesz zacząć w kilka sekund. Zakres zakładów 0.25 do 100.00 będzie pasować do większości graczy na najwyższych miejscach online, a Ty wybierasz stawki za pomocą przycisku kliknięcia stosu monet. Gniazdo monet Midas ma funkcję automatycznych obrotów, a jeśli naciśniesz przycisk, który wygląda jak huragan, kołowrotki obracają się w trybie turbo.

Paytable, osiągany za pomocą 3 linii u góry sterowania, wymienia, ile wygrasz na obecnym poziomie zakładu, gdy 3 lub więcej symboli zatrzymuje się na linii od lewej. Nagrody wahają się od 4x zakłady dla emblematów kart, do 32x dla naszyjnika i magazynu.

Bezpłatne obroty i inne funkcje bonusowe monety Midas

Symbole monet mogą lądować na rolkach od 1 do 4 w dowolnym momencie. Istnieją 4 różne srebrne monety i niosą mnożniki wygrane do 5x dla najmniej cennych i 500x dla najwyższych płatnych. Jeśli Midas wyląduje na Reule 5, zbiera połączone wartości wszystkich monet w tym samym spinu i w praktyce można zobaczyć kilka jednocześnie.

Satyr na bębnach 1, 3 i 5 płaci wygraną 2x twoich zakładów, a następnie 12 darmowych obrotów monet gam. Te "wszystko jest złotym" darmowe gry zaczynają się od pojawienia się stosu monet po lewej stronie kołowrotków. Wszelkie monety na temat spinu wyzwalającego będą gromadzić się na tym stosie, a ich połączone wartości zaczynają się od mnożnika 3x.

Wygrywasz tę nagrodę za każdym razem, gdy Midas ląduje na Reel 5 w trakcie rundy, podczas gdy dowolne monety dodają do stosu, zwiększając jego wartość. Dostajesz 1, 2 lub 5 dodatkowych obrotów, gdy zobaczysz 1, 2 lub 3 symbole satyr w darmowej grze.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ponowne spiny
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Maksymalne zwycięstwa, RTP i zmienność maszyny do gniazda monet Midas

Na maksymalnych stawkach możesz wygrać nagrodę w wysokości 500 000.00 Gra w grę Midas Coins Slots. To 5000 razy zakłada, co może pochodzić z wystarczającej liczby srebrnych monet w funkcji kolekcji lub w rundzie darmowych gier. Jest to gra o średniej zmienności, w której średni powrót do procentu graczy wynosi 96.06%.

Nasz werdykt na automatach internetowych Midas Coins

Gra w automatach Midas Coins to kolejne solidne złote wydanie QuickSpin. Jest wyposażony w stosunkowo prostą grafikę, ale nadal wygląda wystarczająco przyjemnie na komputerach stacjonarnych i mobilnych. Funkcje bonusowe są doskonałe, zwłaszcza funkcja kolekcji monety, która może prowadzić do ogromnych zwycięstw w dowolnym obrotu. Będziesz na krawędzi swojego siedzenia, gdy piąte kołowrotki zaczynają zwalniać, czekając na pojawienie.

Możesz także zebrać przystojną wypłatę ze stosu monet w rundzie darmowych gier. Z pewnością jest to ekscytująca funkcja, ponieważ wartość stosu rośnie z każdym nowym symbolami monet, a przy szczęściu Midas odbywa kilka wizyt w rolkach przed końcem gier bonusowych.

Zobacz, jak automaty online monety Midas ustawia złoty standard, gdy grasz na naszych zalecanych witrynach kasyn online.

Ile mogę wygrać z gry Midas Coins Game?

Na maksymalnym poziomie zakładu można wygrać nagrodę o wartości 500 000.00 z automatów do gniazda monet Midas. To jest równe 5000 razy palika i w przeddzień przy minimalnym założeniu, która składa się z imponującej wygranej w wysokości 1250.00.

To gniazd?

Tak to jest. Podobnie jak wszystkie gry QuickSpin, automat online Midas Mones można zaufać, aby zapewnić uczciwe wyniki na każdym obrotu, określone przez oprogramowanie generatora liczb losowych. Dla dalszego spokoju jest w pełni licencjonowany w kilku jurysdykcjach hazardowych.

Powinienem zawsze grać w gniazda monet Midas na najwyższych stawkach?

Możesz grać w gniazda monet Midas dla 0.25 i 100.00 na spin, więc wybierz poziom zakładów, z którym czujesz się komfortowo. Wartości nagród rosną zgodnie z poziomem zakładu, ale nie ma potrzeby zakładania maksimum, jeśli twój bankroll nie jest wystarczająco duży.

Czy mogę użyć mojego telefonu z Androidem do odtwarzania maszyny do gniazda monet Midas?

Gra gniazda monet MIDAS jest kompatybilna z smartfonami i tabletami za pomocą systemów operacyjnych Android, iOS i Windows. Wygląda i gra w taki sam sposób, jak wersja komputerowa i możesz grać bez potrzeby pobierania jakichkolwiek aplikacji.

Jaka jest funkcja monety zbierania gniazda monet Midas?

Srebrne monety, z mnożnikami wygranej do 500 -krotności, w którym zakład pojawia się na dowolnym spinu, a czasem kilka jednocześnie. Jeśli King Midas wyląduje na prawej kołowrotku, zbiera wszelkie wartości monet na temat tego samego spinu, ale jeśli się nie pojawi, monety znikają.

Jak niestabilne jest gniazdo monety MIDAS online?

Maszyna gniazda monet Midas to gra o średniej zmienności. W porównaniu z innymi gniazdami, zwraca się na średnią częstotliwość, a wartości nagród są mniej więcej średnie. Gry o wysokiej zmienności płacą rzadziej, ale wyższe nagrody, a gry o niskiej wariancji niewiele wypłacają, ale często.

Jakie symbole używają gniazda monet Midas?

Gniazdo monety Midas jest tematyczne wokół słynnej greckiej legendy króla, który mógł przekształcić wszystko, co dotknął złota. Król, satyr i nagieć, córka króla. Biedny Marigold został już przekształcony w złoto przez jej ojca.

To gniazdo monet Midas popularna gra?

Ponieważ ma niezwykle popularny motyw, dobry wygląd i doskonałe funkcje bonusowe, slot Midas Coins cieszy się ogromną liczbą graczy. Każdy, kto szuka gry opartej na starożytnych legend, powinien spróbować w zalecanych kasynach QuickSpin.

To gniazdo monet Midas podobnych do innych gier?

King Midas jest gwiazdą kilku automatów online. Być może najbardziej udanym jest ręka Midas z Pragmatic Play, w której dzikie mnożą się wygrywa i pozostają na miejscu przez darmowe obroty. Gold Midas Gold autorstwa Red Tiger to kolejna opcja, która ma ogromne fanów.

Kiedy pierwsza gra Midas Coins Glots?

QuickSpin uruchomił grę Midas Coins Grots 13 kwietnia 2021.

Powiązani partnerzy kasyna

A Christmas Carol
RTP:
94.58%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
TNT Tumble
RTP:
96.11%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Hot Twenty
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Grill King
RTP:
95.70%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Pamplona
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Lucky 7
RTP:
97.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
House of Doom 2 - The Crypt
RTP:
96.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Phoenix Forge
RTP:
96.51%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Football Glory
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Crystal Prince
RTP:
96.05%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Saxon
RTP:
96.24%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Millionaire Genie
RTP:
95.02%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni