Miles Bellhouse and his Curious Machine graj online za darmo

Oprogramowanie:
Betsoft
RTP:
95.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
150 000 $.00
Motyw:
Fantasy, Sci-Fi, Steampunk

Miles Bellhouse i jego ciekawa maszyna internetowa recenzja automatów online

Zgodnie z resztą portfela Betsoft, ciekawa maszyna została zbudowana z angażującymi i rentownymi funkcjami, które reprezentują różne części motywu automatu. Bezpłatne obroty w czasie z mnożnikami wypłaty, a także przygód gotowi gry gotówkowe są częścią bonusów, które dostaniesz w tym miejscu, podczas gdy wiru i funkcje podwójne upewniają się, że dostaniesz więcej pieniędzy, nawet poza nimi, nawet poza nimi poza swoimi pieniędzmi, nawet poza Dodatkowe funkcje. Zagraj w tę uroczą grę kasyn 3D na dowolnym urządzeniu, które chcesz, i przygotuj się na w pełni zanurzenie się w ekscytującą historię i mnóstwo dodatkowych nagród.

Miles Bellhouse i jego ciekawe elementy automaty do automatu i konfiguracji

Nawet jeśli nie masz doświadczenia w grze w automatach, ciekawa maszyna powinna być dla Ciebie łatwa. Zanim zaczniesz, po prostu skonfiguruj wartość monety z kontrolą po lewej stronie dolnej, a następnie wybierz, ile linii chcesz aktywnie i ile monet na linię płac. Zakres stawek, z którymi możesz grać, zaczyna się od 0.01 kredytów na rundę i wzrasta do 150 punktów, co daje różnorodne rozmiary zakładów do wyboru.

Aby zobaczyć, dokąd zmierza każda linia płac, a które symbole płacą nagrody, wystarczy otworzyć wypłatę za pomocą przycisku "Widok płaci" na górze. Gniazdo ma 30 aktywnych linii płacowych, które można wstępnie wybrać, a tylko siedem symboli płacących, z których każda daje nagrody w monetach. Wypłaty rosną, gdy zakładasz więcej monet na linię i mogą one wynosić od 10-1 500 monet na sekwencję z jedną monetą na linię i 50-7 500 monet podczas zakładania wszystkich pięciu monet na linię płac. A całkiem interesujące jest to, że masz do dyspozycji podwójną grę, która pozwala zduplikować każdą wypłatę, którą wygrasz podczas gry za prawdziwą gotówkę, zgadując, która ręka twojego sidekick ukrywa monetę.

Szczupły automat online znajduje się również w wersji do Go, którą możesz cieszyć na każdym telefonie lub tablecie z Android. Ta kompaktowa wersja gry ukrywa zakłady zakładów i automatycznego opanowania w osobnym menu w lewym górnym rogu, podczas gdy ekran ma tylko dwa duże elementy sterujące spinem i podwójnym uprządzeniem.

Miles Bellhouse i jego ciekawa rozgrywka maszynowa i dodatkowe funkcje

Wypłaty w ciekawej maszynie Betsoft podano dla wszystkich sekwencji trzech, czterech lub pięciu dopasowanych symboli na aktywnej linii płacowej. Aby jednak uruchomić nagrodę, twoje sekwencje będą musiały zacząć od pierwszej kołowrotka po lewej. W przypadku wszystkich małych wypłat, które zbierasz, możesz użyć gry podwójnej, aby zwiększyć nagrody lub poczekać na rozpoczęcie drugiej szansy. Ta funkcja daje bezpłatne ponowne spinki za każdym razem, gdy istnieje szansa na ukończenie wygranej pięciu z nich, nawet w przypadku sekwencji, które mogą wywołać bonusy.

Aby wygrać więcej, nie płacąc więcej, automat daje również dwie gry premiowe podróżujące w czasie. Pierwszy to bonus bezpłatny spins i jest uruchamiany przez trzy symbole dinozaura na rolkach jeden, trzy i pięć. W tej funkcji cofniesz się w czasie, aby zagrać bezpłatne obroty i wygrać nagrody, które są zwiększane przez losowy mnożnik wygranej do 5x, który jest wybierany podczas każdego nowego spinu. Druga funkcja, z drugiej strony, jest wyzwalana przez trzy symbole maszyny czasowej na kołowrotkach, dwa, trzy i cztery, i pozwala kliknąć przyciski, aby podróżować przez różne okresy i wygrać natychmiastowe nagrody w każdym nowym miejscu docelowym.

A kiedy nie ma tych bonusów, ciekawa maszyna ma również specjalną funkcję shuffle, która jest wyzwalana przez symbol wirowego na kołowrotkach dwóch lub czterech. Gdy pojawi się ten symbol, utworzy wirów, który obraca symbole w pobliżu losowo, co daje jeszcze jedną szansę na wygranie podczas gry za prawdziwą gotówkę.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Przenoszenie dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Wniosek

Kolejne miejsce na średnim poziomie od Betsoft, które oferuje ekscytującą prezentację, ciekawa maszyna jest miejscem dla szerokiej gamy graczy. Ta gra jest świetnym meczem dla każdego, kto lubi automaty, które oferują konsekwentne zwroty i więcej niż kilka bonusów, ale także gracze, którzy lubią grać w grosze na spin dla jakiejś oldschoolowej akcji 1 płatni. Z prawdziwymi nagrodami pieniężnymi, które mogą przekroczyć 225 000 monet na rundę, w tej grze z pewnością jest wystarczająco dużo zysków. Niemniej jednak nadal powinieneś spodziewać się wypłaty, która będzie duża tylko w rzadkich przypadkach, biorąc pod uwagę wysoki stosunek trafienia miejsca.

Jeśli chcesz automaty online, która płaci lepiej i nie boisz się bardziej niestabilnej rozgrywki, sugerujemy wypróbowanie niektórych gier o wysokiej wariancji z Betsoft. Automat do gry na złej dziewczynie Good Girl zapewnia przełącznik zmienności i nagrody, które przekraczają 1 000 000 kredytów, podczas gdy Krew Eternal i Dr. Jekyll amp; Mr. Sloty Hyde oferują tak samo wciągającą rozgrywkę jak ciekawa maszyna, ale także znacznie większa i bardziej niestabilna wypłata. Jeśli chcesz zagrać w te automaty za prawdziwe pieniądze lub za darmo, upewnij się, że sprawdź niektóre z naszych kasyn Betsoft, w których możesz również znaleźć wiele innych najlepszych automatów oraz ekscytujące bonusy powitalne!

Powiązani partnerzy kasyna

Black Bull
RTP:
96.51%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Merlin’s Grimoire
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Midas Coins
RTP:
96.02%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Fruit Party 2
RTP:
96.53%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Tales of Asgard - Loki’s Fortune
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Red Hot Volcano
RTP:
95.71%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
The Monkey Prince
RTP:
96.16%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Dr. Jekyll Goes Wild
RTP:
98.01%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Call of Fruity
RTP:
95.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Mr. Vegas
RTP:
92.80%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Age of the Gods
RTP:
95.02%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Columbus
RTP:
95.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni