Millionaires Club Diamond Edition graj online za darmo

Oprogramowanie:
Nextgen
RTP:
94.51%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
200 000 $.00
Motyw:
Klejnoty, luksusowy styl życia, pieniądze/miliony

MILIONAIRES Club Diamond Edition Darmowe Gry Online Recenzja

Od czasu do czasu NextGen wie, że wypuszcza automat przez. Takie jest Millionaires Club Diamond Edition. Po pierwsze, zobaczysz symbole na rolkach, które przedstawiają życie bogatych ludzi, z ekskluzywnymi willi, luksusowymi samochodami, choppiami, krążownikami i oczywiście pieniądze i diamenty. Po drugie, gra jest bardzo niestabilna, z 94.51% RTP. Ale co zaskakujące, maksymalny zakład to tylko 4 kredyty. Jak więc ten automat może sprawić, że będziesz milionerem?

Odpowiedź jest prosta: jackpoty! Millionaires Club Diamond Edition by NextGen zawiera dwa jackpoty, jackpot Millionaires Club i Diamond Jackpot. Możesz wygrać jeden z nich, grając w fortunie, a możesz dostać się do Wheel of Fortune, wyzwalając i grając w bonusowe gry. Standardowe dziki i rozproszenia są również tutaj, a będziesz potrzebować ich pomocy, aby przejść przez wszystkie te specjalne funkcje. Aby nie marnować więcej czasu, załaduj grę na dowolnym urządzeniu i zacznij od razu grać!

Jak grać Millionaires Club Diamond Edition online

Jeśli chodzi o to, gdzie możesz grać w grę, pozwól nam od razu powiedzieć, że nie powinieneś się tym martwić. Każde urządzenie, które masz w domu lub na sobie. To dlatego, że Millionaires Club Diamond Edition jest kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami komputerowymi i wszystkimi urządzeniami mobilnymi, które działają na systemie operacyjnym i systemie Android.

Teraz, gdy wiesz, że możesz zabrać grę w podróży, powinieneś wiedzieć kilka rzeczy związanych z ustawieniami. Zaraz po załadowaniu gry zobaczysz dwa wyświetlacze Jackpot na ekranie, a następnie zobaczysz przycisk odtwarzania, nie możesz go przegapić, jest ogromny. Wokół niego zobaczysz przezroczyste okrąg, w którym masz cztery opcje ustawień. Zobaczysz monety na górze i na dole przycisku odtwarzania, jeden z - a drugi z znakiem + obok nich. Są to przyciski, które musisz nacisnąć, aby zwiększyć lub zmniejszyć zakład.

Następnie możesz zobaczyć przycisk autoodplay po prawej stronie, co daje szansę na poruszanie się do 100 autospinów. A po lewej stronie przycisku odtwarzania zobaczysz przycisk trzech pasków. Tutaj są wszystkie ustawienia. Zobaczysz głośnik, w którym możesz dostosować dźwięki gry lub całkowicie je wyłączyć. Zobaczysz, że możesz również dostosować jakość efektów, klikając dobre, lepsze lub najlepsze opcje. Możesz także zmienić pozycję przycisku odtwarzania/spinu i umieścić ją w środkowej lub dolnej prawej lub środkowej lub dolnej lewej stronie ekranu.

Możesz lepiej zobaczyć opcje zakładu, jeśli naciśnij przycisk Monety. Zobaczysz to dla 40 stałych linii płacowych, możesz umieścić od 0.40 do 4 punktów zakładu. Jest tak, ponieważ możesz umieścić 1 monetę na linię, z 0.01 do 0.10 punktów kredytów monety. Teraz zobaczmy nagrody, które możesz uzyskać dla tego niesamowitego zakresu bukmacherskiego.

Po prostu kliknij lub dotknij przycisku "I", aby otworzyć wypłatę wypłat. Najpierw zobaczysz Wild, przedstawiony z symbolem gotówki, monet i diamentów. Dzikie, inne z odgrywania dwóch ważnych ról, daje również wypłatę 800 monet za kombinację 5-z. Rozproszenie, inne niż wyzwalanie gier bonusowych, daje wypłatę 100 razy więcej. Jest przedstawiony z symbolem litery. Następnym symbolem, który zobaczysz w Paytable, jest willa, dająca 300 monet, a następnie krążownik i chopper, który daje 100 monet. Red Car and the Watch Box dają 30 monet, karty do gry A i K 25 i monety Q i J 20 dla kombinacji 5-z.

Millionaires Club Diamond Edition i darmowe spiny

Dziki, jak wspomnieliśmy, odgrywa dwie ważne role w automatach Millionaires Club Diamond Edition. Pierwszy oczywiście zastępuje symbole, które są rozproszone w formacji zwycięskich kombinacji. Drugi jest jednak najważniejszy w całym gnieździe. Podczas meczu Bonus Free Spins, Wild będzie symbolem, który zwiększy twoje szanse na uderzenie w jackpot!

Ale wiesz, że najpierw musisz uruchomić darmowe obroty? Możesz to zrobić, lądując wystarczającą ilością rozproszenia. Za 3 rozprasza. Jednak za 4 rozproszenia otrzymasz 15 darmowych spin. Podczas bezpłatnych spinów nagrody otrzymują mnożnik 2x wygranej. Teraz, dla każdego dzikiego lądowania podczas wolnych obrotów, miernik koła wzrasta z boku. Jeśli wylądujesz 15 lub więcej dzikich podczas bezpłatnych spin. Darmowe obroty mogą zostać zaprezentowane.

Z 15 dzikimi w mierniku dostajesz 1 spin na srebrnym kole, z 20 na srebrnym i złotym koło, a z 30 dzikimi, dostajesz obrót na srebrnym, złotym i diamentowym koło. Podczas gdy nagrody za srebrną kołowrotek przechodzą od 2x do 100x stak. Diamentowa kołowrotek może albo dostarczyć nagrodę do 50 -krotnej stawki, albo jedna z dwóch progresywnych nagród Jackpot! Największą rzeczą jest to, że przy każdym płatnym spinu, ale nie podczas bezpłatnych spin! Diamond Jackpot Seed to 1000 punktów, a Millionaires Club 200 000 kredytów! Ponieważ są progresywnymi jackpotami, oznacza to, że mogą osiągnąć oszałamiające sumy!

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Losowe dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Millionaires Club Diamond Edition Maksymalna wygrana, RTP i zmienność

Fakt, że MAX BET w Millionaires Club Diamond Edition online jest tylko 4 punktów, może zachęcić niskie rolki do wypróbowania, ale marnują tylko swój czas i pieniądze za nic. Jasne, ktoś może mieć ogromne szczęście i wywołać koła, a nawet uderzyć w jackpot, robiąc tylko kilka spinów, ale szanse są bardzo niskie. Twoje szanse będą znacznie lepsze, jeśli jesteś wysoki, gotowy do inwestowania w małe partie. Możesz patrzeć na nagrodę jackpota, która zaczyna wysiewać 200 000 kredytów i może przejść do tego, kto wie, ile. Ponieważ jest to bardzo lotne miejsce (94.51% RTP), zalecamy nie poddawanie.

Werdykt Millionaires Club Diamond Edition i podobne automaty online

Dla wysokich-rolników mamy kolejny niesamowity automat do polecenia. W przypadku małych zakładów w wysokości 25 punktów, to miejsce, które chcemy zasugerować, może dostarczyć 1.25 milionów kredytów! Jest częścią jednej z najpopularniejszych serii automatów NextGen, serii MEDUSA. Megaways Medusa to automat, który zapewni ci podniecenie, zabawę i kilka naprawdę atrakcyjnych wypłat.

Jeśli jednak jesteś niskim rolkiem, powinieneś trzymać się bardziej przyziemnych wypłat. Na przykład Foxin 'Twins to dobra opcja. Musiałbyś postawić nie więcej niż 6.25 punktów, aby wygrać 250 000 kredytów. Dla niskiego rzutu, będzie to więcej niż wystarczające, prawda?

Sprawdź wszystkie te wspaniałe tytuły w dowolnym z naszych zalecanych kasyn online.

Powiązani partnerzy kasyna

Back To Venus
RTP:
97.07%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Wild Wild Riches
RTP:
96.77%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Cairo LinkWin
RTP:
96.21%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Fruit Xtreme
RTP:
96.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Treasure Of Shaman
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Book of Dead
RTP:
94.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Armadillo Artie
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Joe Exotic
RTP:
95.70%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Renegades
RTP:
96.37%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Gates of Troy
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Golden Gorgon
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
ZZ Top – Roadside Riches
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki