Millionaires Club III graj online za darmo

Oprogramowanie:
Amatic Industries
RTP:
94.55%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
175 000 $.00
Motyw:
Klejnoty, luksusowy styl życia, pieniądze/miliony

MILIONAIRES Club III Recenzja automatu online

Każdy, kto zna automaty online, z pewnością przypomnie sobie co najmniej jeden tytuł automatu z odniesieniem do milionerów. Gracze mogą cieszyć się automatami z każdą możliwą wdrożeniem słowa Millionaire w tytule. Postępowe szczeliny jak Millionaire Genie Zrozum siłę stowarzyszenia, więc użycie milionera w tytule miejsca, w którym twierdzi, że zdolność do zrobienia cię milionerem z jednym obrotem jest z pewnością wdrożona praktyka. Jako gracze możemy mieć tylko nadzieję, że automat rzeczywiście załatwi sprawę.

Millionaires Club III, tak jak Millionaire Genie, przywołuje myśli o zabraniu do domu dużego jackpota, dokładnie myśl, którą programiści w Cryptologic mieli nadzieję wywołać, gdy stworzyli tę gwiezdną ofertę automatu.

Około Millionaires Club III online gra online

Millionaires Club III utknął wiersz swojej nazwie, ponieważ przez lata oferował wielu graczom możliwość dołączenia do klubu Millionaires, w przeciwieństwie do po prostu wywoływania tego pomysłu. Ta 20-liniowa, 5-relowa gra na automatach wytworzyła niektóre z najlepszych wypłat pod jackpotami automatów online. Teraz kryptologiczny i Millionaires Club III nie są całkiem netto i ich potęgi progresywne Mega Fortune - Znany z posiadania więcej niż jednego szalonego rekordu jackpota, w tym obecnego światowego rekordu - ale z pewnością mają własne w porównaniu z resztą popularnych progresywnych automatów.

Gracze mają około miliona różnych opcji zakładów podczas gry w tę grę. Wybierz liczbę linii, z którymi chcesz się grać, i wybierz preferowany zakład na linię, zaczynając od 0.01 do 20 funtów na linię. Więc bez względu na twój budżet, na pewno zostaniesz wpuszczony na akcję.

Aby nie tracić niczyich wartości odtwarzania (i budżetu), Cryptologic upewnił się, że wdrożył poręczną funkcję automatycznego spinu, w tym warunki, które można ustawić na osobiste preferencje graczy.

Symbole obejmują elementy symbolizujące wysokie życie, takie jak wille, jachty, baseny nieskończoności, Rolls Royce, bilety operowe i perły, z których pierwsze dwa wynagrodzenie wypłacą najwięcej.

Funkcje, specjały i symbole

Jeśli chodzi o funkcje bonusowe, Millionaire's Club III Slot online ma wiele do zaoferowania. Dziki symbol to luksusowa rezydencja lub willa, która może zastąpić wszystkie symbole, aby ukończyć linię wygraną, z wyjątkiem rozproszenia. Lądowanie trzech lub więcej rozproszeń (pierścienie diamentów) aktywuje bonusową rundę. Gra bonusowa zawiera 100 klejnotów. Wybierz dowolny klejnot, aby ujawnić nagrodę, mnożnik, token jackpot lub uderzenie. Kontynuuj zbieranie klejnot. 3 tokeny jackpot ujawnia koło fortuny, które gracze muszą się kręcić, aby potencjalnie pakować główną nagrodę gry. W tym miejscu można wygrać progresywne jackpot, pod warunkiem, że masz postać na maksymalną kwotę. Tak czy inaczej, runda bonusowa przyniesie ci niesamowite nagrody.

To, czego ten automat ten ma tendencję, szczególnie w porównaniu do gniazd marki filmowej, takich jak kolekcja Marvel, rekompensuje to w doświadczeniu użytkownika. Gracze mogą cieszyć się bogatymi przydatnymi funkcjami, takimi jak niestandardowe zakłady linii, pozornie nieograniczone zakłady, doskonałą ofertę bonusów, w tym bezpłatne obroty i dzikie symbole oraz bezpieczeństwo znajomości każdej gry zaprojektowanej przez kryptologię, jest weryfikowane pod kątem uczciwości.

Cryptologic, faceci stojący za tym gwiezdnym automatem, są własnością i obsługiwani przez jedną z najbardziej znanych marek w branży hazardowej, Amaya Gaming, co oznacza, że gracze mogą mieć pewność, że ten automat ma najbardziej elitarne zasoby za nim. Dodaj niezawodność ich spójnego jackpota, a masz jedną doskonałą ofertę.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu
Always Hot
RTP:
95.36%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Blood Suckers
RTP:
97.99%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Niski
Doctor Love
RTP:
95.04%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Epic Monopoly II
RTP:
96.01%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
That's Rich
RTP:
96.27%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Space Battle
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Diamonds of the Realm
RTP:
Wysoki
Jackpots:
TAk
Zmienność:
2 000 000 $.00
Diamond King Gold
RTP:
96.44%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Wysoki
Rick and Morty Wubba Lubba Dub Dub
RTP:
96.14%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Dinosaur Rage
RTP:
96.11%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Valley of the Gods
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Blinged
RTP:
96.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni