Misery Mining graj online za darmo

Oprogramowanie:
888
RTP:
96.09%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
7 000 000 $.00
Motyw:
Fantazja, wydobycie

Mining Mining Online Recenzja

Nolimit City zabierze Cię głęboko pod ziemią, gdzie znajdziesz innowacyjne miejsce na wydobycie nędzy. Ta pulpit i gra mobilna zaczyna się na siatce symboli 3x3, która może rozszerzyć się na rozległy obszar 7x7, gdzie masz 823 543 sposobów wygrania.

Symbole xbomb są kluczem do odblokowania rozszerzeń, a dzikie XBombs mogą pomnożyć wartości wygrane. Gniazdo wydobycia Misery ma również fantastyczną rundę darmowych obrotów, w którą można grać w trybie myszy lub szczura. Dodatkowe bomby, mnożniki, torby z kolekcją i inne mogą przekształcić darmowe obroty w zwycięstwa do 70 000 razy.

To gra o wysokiej zmienności ze średnim zwrotem 96.09%, a można zagłębić się w genialną rozgrywkę w najlepszych kasynach Nolimit City w tej stronie.

Jak grać w automatach wydobywczych

Udaj się na głębokości, gdzie spotykasz krasnoludka noszącego oko i jego patelnię. Istnieje unikalny styl fantasy/zachodni dla maszyny do wydobycia Misery, w której postacie te dzielą kopalnię z symbolami kart gry, butelką whisky, kompasem, fajką i mnóstwem bonusowych symboli, takich jak dynamit i kopalni.

Bardzo szczegółowa grafika ożywia grę na iOS, Androida lub Windows Mobile lub PC. Wszystko zaczyna się na mniejszej siatce symboli 3x3, otoczonej metalicznymi barierami, które powstrzymują 8 zablokowanych sekcji, które mogą stopniowo otwierać.

Możesz grać między 0.20 i 100.00 na każdym spinu w naszych zalecanych witrynach kasyna online, a kliknięcie emblematu "$" ujawnia wszystkie 25 opcji stakowania. Jeśli chcesz usiąść i obejrzeć obrote, po prostu kliknij przycisk strzałki na przyjaznych dla użytkownika elementów sterujących, a błyskawica uruchamia opcję szybkiej gry.

Stuknij 3 małe kropki na panelu, aby otworzyć wypłatę. Ponieważ automat do wydobycia Misery to tak niezwykła gra. Z pewnością rozsądnie jest przejrzeć to, zanim popełnisz jakieś własne pieniądze, ponieważ stół zawiera pełne szczegóły na każdej funkcji, wraz z tym, jak bardzo wygrasz z dopasowanych symboli na podłączonych bębnach z lewej strony. Zaczynasz od 27 sposobów na wygraną na 3 rolkach i możesz osiągnąć maksymalnie 823 543 sposobów ponad 7 rolek. Wyląduj za krasnoludem na w pełni rozszerzonym zestawie kołowrotka, aby wygrać 16 -krotnie udział.

Bezpłatne obroty i inne funkcje szczeliny wydobycia Misery

Symbole Dynamite Xbomb eksplodują i przesuwają sąsiednie bariery o jeden krok, który rozszerza obszar aktywny i uruchamia respin. Jeśli XBomb ląduje w środkowym miejscu, wszystkie rekwizyty przesuwają się na zewnątrz. Ta zawalana funkcja kopalni trwa tak długo, jak tworzy nowe zwycięstwa, po czym gra resetuje się do punktu początkowego 3x3.

XBomb Wild Symbols działają jak inne, aby ukończyć wygrane, a także usuwają sąsiednie symbole, jednocześnie zwiększając mnożnik o 1x. Nie usunie jednak symbolu rozproszenia "S" ani innych XBombs. Funkcja wydobycia XBOMB widzi kolejne zawalenie się kopalni, aby przedłużyć respiny.

Rozproszczenia i wózek kopalni Super rozprasza wyzwala bezpłatne obroty. Liczba gier zależy zarówno od rodzaju rozproszenia, jak i wielkości siatki, a ty możesz zagrać w dwa różne tryby.

Wybierz tryb myszy, a otrzymasz 8, 10 lub 12 darmowych spin. Tryb szczura jest opcją wyższej zmienności i składa się z 3 wolnych spinów. Land Super rozprasza w trybie szczura, a licznik spin resetuje 3 gry.

Wózki kopalni biegną wzdłuż góry gry podczas obu funkcji, trzymając specjalne wzmacniacze, które stają się aktywne, gdy rozproszenia znajdują się na szpuli poniżej.

Funkcje z górnego kołowrotka obejmują mnożniki monet do 100x, bomby, które odblokowują 8 dodatkowych pozycji symboli, mnożniki, które zwiększają wartość super rozpraszaczy dla reszty rundy oraz worki pieniężne, które zbierają wszystkie bieżące wartości. Znajdziesz także skrzynie skarbów, które zbierają wartości rozproszenia, podczas gdy krasnolud zbiera mnożniki plus wszystkie wartości na rolkach, a szczur odblokowuje sekcje kolekcjonerskie spływające po obu stronach.

Funkcje gniazda

 • Mnożniki
 • Naprawiono jackpot
 • Rozprasza
 • Dziki symbol
 • Darmowe obroty
 • Rozszerzające się szpilki
 • Mnożnik dziczy
 • Ponowne spiny
 • QuickSpin
 • Funkcja hazardu
 • Kup bonus

Maksymalne wygrane, średnie zwroty i zmienność

Wygrane z bezpłatnych funkcji obrotów mogą uderzyć w oszałamiający 70 000 razy Twój zakład lub 7 000 000.00 na maksymalnym stawce. Podobnie jak większość gier miejskich Nolimit, gniazdo kopalni Misery ma wysoką zmienność, która wzrasta do "ekstremalnych" w obrotach bez szczura. Średnie zwroty wynoszą 96.09%, ale oczywiście jest to obliczenie długoterminowe i prawdopodobnie się zróżnicowane.

Nasza nędza ocena automatu

To kolejna genialna gra z Nolimit City, która wydaje się wymyślać coś zupełnie nowego i pomysłowego z każdym wydaniem. Rozszerzająca się siatka symboli może ułatwić ułatwienie wygranych kombinacji, ponieważ XBombs i Wilds eksplodują w lewo, w prawo i na środku.

Wybierz swoją bezpłatną funkcję gier, ale uważaj na ekstremalną zmienność w trybie szczura, ponieważ wszystkie 3 spiny mogą odtworzyć bez zwycięzcy. Z drugiej strony nagrody mogą być ogromne, a dzięki 70 000 razy udziałowi w celu zdobycia nie będzie żadnej nędzy, gdy grasz w automatach online w naszych najwyższych kasynach online.

Jaka jest zwinięta funkcja kopalni maszyny do gniazda wydobycia Misery?

Aktywny obszar gniazda wydobycia Misery rozszerza się podczas zawalania funkcji kopalni, ponieważ bomby przenoszą bariery i rozszerzają siatkę z minimum 3x3 do maksymalnego rozmiaru 7x7. Zwiększa to liczbę sposobów wygrania.

Czy gniazdo wydobycia Misery ma wysoką zmienność?

Wydobycie nędza ma bardzo wysoki poziom zmienności, więc nie oczekuj wygranej w każdym obrotu. Średnie nagrody są dość wysokie, aby zrekompensować wszelkie luki między zwycięzcami.

To gniazdo wydobycia nędza to dobra gra?

Jeśli lubisz gry wypełnione najnowocześniejszymi funkcjami i potencjał do zdobycia ogromnych wygranych, wówczas wydobycie nędza może być idealnym wyborem. To jednak złożona gra, więc być może nie jedna dla mniej doświadczonych graczy.

Jaki jest minimalny zakład na automatach online Misery Mining?

Możesz odtworzyć automat do górnictwa Misery za tylko 0.20 na spin lub zwiększ zakład do maksymalnie 100.00, co wystarczy, aby pokryć większość budżetów.

To grę wydobycia nędza megaways?

Chociaż liczba sposobów wygrania może się zmienić, wydobycie nędza nie jest automatem Megaways. Megaways gry dostosowują liczbę symboli na każdej kołowrotku od spin do spinu.

Jakie symbole gniazda są używane w gnieździe wydobywczej Misery?

Szczepanie internetowe wydobycia nędza rozgrywa się w kopalni, obsługiwane przez biały krasnolud. Dzieli rolki z symbolami karty gry w stylu zachodnim, szczurem, kompasem, fajką i licznymi symbolami bonusowymi, w tym dynamitem i wózkami kopalniymi.

To gniazdo wydobycia nędza kompatybilnego z telefonami komórkowymi?

Tak to jest. Możesz cieszyć się gniazdem wydobywania nędza na telefonie z Androidem, iOS lub w systemie Windows People.

Jakie gry są podobne do gniazda wydobycia Misery?

Gry oparte na tym samym temacie, co gniazdo wydobycia Misery to Megaways Gold Digger z Isoftbet i Mine Mine przez Yggdrasil.

, Który tworzy automat online wydobywczy?

Szczepanie wydobywcze nędza jest autorstwa Nolimit City i jest częścią szeregu gier, które obejmują toaletę punkową, nagrobek, das xboot i ogień w dziurze, który jest prequelem kopalni nędzy.

Kiedy wydano gniazdo wydobycia Misery?

Możesz zagrać w gniazdo wydobycia Misery w najlepszych kasynach od 15 marca 2022 r.

Powiązani partnerzy kasyna

Gold Party
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Gold Collector
RTP:
96.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
The Tipsy Tourist
RTP:
97.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Frankenslot's Monster
RTP:
96.83%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Dinosaur Rage
RTP:
96.11%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Hot to Burn
RTP:
96.71%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Get Clucky
RTP:
96.70%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Fishin’ BIGGER Pots Of Gold
RTP:
96.05%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Excalibur's Choice
RTP:
94.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Tropical Tiki
RTP:
96.43%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Guns N' Roses
RTP:
96.98%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Solar Wild
RTP:
96.27%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni