Miss Midas graj online za darmo

Oprogramowanie:
Nextgen
RTP:
95.62%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
250 000 $.00
Motyw:
Fantasy, złote/złote monety, magia

Miss Midas Darmowe Gry Online Review

Musisz pamiętać o historii o greckim królu Midas, który miał dar przekształcenia wszystkiego, co dotyczy złota. Cóż, NextGen opracował automat oparty na swojej córce, którą deweloper nazwał Miss Midas. Najwyraźniej ma również zdolność, jaką ma jej ojciec, i chociaż może cieszyć się swoim wystawnym życiem w zamku, może również przekształcić symbole na rolkach w złoto dla ciebie.

Jak grać w miss Midas Darmowe Gry Online

Kiedy masz szansę zagrać w grę, gdziekolwiek jesteś, masz lepsze szanse na wygranie nagrody. Z przyjemnością usłyszysz, że gniazdo Online Miss Midas jest idealnie kompatybilne z dowolnym urządzeniem, więc jeśli grasz na urządzeniu stacjonarnym i chcesz kontynuować grę na telefonie iOS lub tablecie z Androidem, możesz to zrobić z łatwością. Gniazdo zostało opracowane w formacie HTML5, więc wszystko, czego potrzebujesz, to stabilne połączenie internetowe i urządzenie, dowolne urządzenie.

Niezależnie od decyzji dotyczącej urządzenia, którą chcesz zagrać w grę, kiedy ją załadujesz, natychmiast zobaczysz złote rolki i symbole na rolkach, które mają złote szczegóły. Następnie zobaczysz przycisk Małych ustawień w lewym dolnym rogu ekranu. Kliknij na to, a obszar konfiguracji BET zostanie wyświetlony. Zobaczysz suwak reprezentujący 25 stałych linii wypłat i suwak, który daje wartość monetę dla twoich zakładów. Biorąc pod uwagę, że będziesz grać z 1 monetą dla 25 linii płacowych, z wartością monety od 0.01 do 20 punktów, oznacza to, że minimalny zakład, który możesz umieścić, to 0.25 i maksymalnie 500 punktów.

Pamiętaj o tych informacjach na temat zakładów i monety, ponieważ będziesz potrzebować ich do obliczenia wypłat każdego symbolu, znalezionego w wypłaty w przycisku "I", gdzie znajdziesz również funkcje bonusowe gry w grze. Klikając lub stukając w tym przycisku, wypłata zostanie otwarta, a najpierw zobaczysz Wild, przedstawiony z panną Midas. Dziki pojawi się tylko na środkowej kołowrotku, a jeśli utworzysz z nim kombinację 5-z Kind, dostaniesz 500 monet. Rozproszenie przedstawione z zamkiem jest najlepiej płatnym symbolem, dając 2500 monet dla najlepszej kombinacji. Hipnotyzujący paw da ci 400 monet, a tron da ci 300 monet. Symbol z owocami i czerwoną różą daje 150 monet dla kombinacji 5-z. Symbole karty gry A i K dają 100, Q i J 75 oraz 10 i 9 dają ci 50 monet dla najlepszych kombinacji.

Przycisk Autooduplay znajduje się tuż obok przycisku "I", a klikając go lub stukając, zobaczysz suwak, w którym można umieścić 0 do 100 autopłów w ruchu. A ostatnim przyciskiem, który zobaczysz, jest mały głośnik, w którym możesz zwiększyć lub zmniejszyć objętość dźwięków w grze.

Miss Midas funkcje i darmowe spiny

Powinieneś wiedzieć, że Dzikie w automatach Miss Midas zastępują wszystkie regularne symbole, ale nie rozproszenie, w tworzeniu zwycięskich kombinacji, gdy pojawia się na trzeciej kołowrotku. Jednak Wild zmienia również sąsiednie symbole do złota, dzięki funkcji złotej dotyku Miss Midas. Złoto, które pojawia się na kołowrotkach, następnie przekształca się w dzikie i zastępuje wszystkie symbole, z wyjątkiem rozproszenia. Ale nie wszystkie symbole mogą zamienić się w złoto. Które symbole mogą jednak zależy od poziomu superbet.

Mówiąc o Superbet, jeśli jesteś fanem automatów NextGen, prawdopodobnie wiesz, że jest to dodatkowy zakład, który zapewnia ulepszenia. Kiedy superbet jest wyłączony, dziki może tylko obrócić paw i symbole tronowe w złoto. Gdy jest na poziomie 1, musisz umieścić dodatkowe 10 monet do zwykłego zakładu, dla których dziki przekształci symbol pawia, tronu i owoców w złoto. Jednak na poziomie 2, który wymagałby ponad 25 monet dodanych do zakładu, dziki zmieni wszystkie symbole z poziomu 1 plus symbol róży w złoto.

Teraz powinieneś zapamiętać wszystkie informacje o symboli, które można zamienić w złoto, ponieważ potrzebujesz ich do bezpłatnych spinów. Wywołujesz wolne spiny za pomocą rozproszenia. Za 3 rozproszenia dostajesz 15, dla 4 rozpraszach lądujących jednocześnie na rolkach, które otrzymujesz 20, a za 5 rozpraszach otrzymujesz 25 darmowych spinów. Podczas wolnych obrotów reakcja łańcuchowa zostanie uruchomiona. Ulepszone symbole ze superbetem również zaczną przekształcać symbole w złoto. Więc będziesz mieć złote symbole z podstawowej gry, zamieniając ulepszone w złoto, a te zamieniające inne symbole w złoto. Ostatecznie spodziewaj się dużo złota, stąd dziki, na szczycie automatów online Miss Midas!

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Przenoszenie dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Miss Midas Maximum Win, RTP i zmienność

Miss Midas by NextGen to gniazdo, które oferuje 25 stałych linii wypłat i zakres bukmacherów, który pasuje. Ponieważ jest tu superbet, RTP jest naturalne z 95.30% do 95.61%. Otrzymasz ulepszenia, jeśli grasz z Superbet, mimo że dwie bonusowe gry oferowane w grze byłyby bardzo satysfakcjonujące. Biorąc pod uwagę, że możesz odtwarzać gniazdo na dowolnym urządzeniu, możesz zabrać go ze sobą, gdziekolwiek będziesz. A ponieważ jest to średnio lotny automat, oznacza to, że możesz wygrać niesamowite nagrody, gdziekolwiek jesteś!

Miss Midas Werdykt i podobne automaty online

Slot Miss Midas może dostarczyć 50 000 punktów za jedno zwycięską kombinację z rozproszonymi. Ponieważ jednak Wilds płacą 500 monet za najlepszą kombinację, a podczas bezpłatnych spin. Jedna zwycięska kombinacja z Wilds daje 10 000 punktów za zakład Maxa, więc cały ekran może wykraczać znacznie poza to. Będziesz jednak musiał być wysoki, aby dostać się do tej maksymalnej wygranej, ponieważ musisz umieścić kilka naprawdę dużych zakładów.

Jeśli jesteś niskim rolkiem, sugerujemy wybrać inne miejsce, które pozwoli ci umieścić znacznie niższe zakłady i zdobyć przyzwoite nagrody. Jednym z dobrych przykładów byłby Jack's Beanstalk. Jest to gniazdo, które pozwala na minimalny zakład 0.25 i maksymalny zakład, który nie wykracza poza 62.50 punktów. W tym zakresie bukmacherskim możesz wygrać 2 500 razy na stos, co oznacza ponad 150 000 punktów.

Ale jeśli szukasz miejsca, w którym maksymalny zakład jest naprawdę niski, ale istnieje szansa na wygranie znacznie większych wypłat, to zdecydowanie powinieneś wypróbować Megaways Medusa. Będziesz musiał postawić nie więcej niż 25 punktów na spin, a potencjał wypłaty oferowany przez grę przekracza milion. 1.25 milionów kredytów może być twoje w mgnieniu oka, dzięki Megaways Mechanics.

Wypróbuj te popularne tytuły automatów w jednym z naszych najlepszych miejsc w automatach online.

Powiązani partnerzy kasyna

La Cucaracha
RTP:
95.33%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Hot Choice
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Magician’s Secrets
RTP:
96.51%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Hat Trick Hero
RTP:
96.23%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Reactoonz 2
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Fat Banker
RTP:
96.43%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Triple Diamond
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Chicken Drop
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Dragon Kings
RTP:
95.20%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Fire Joker Freeze
RTP:
96.18%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Big Bad Wolf
RTP:
97.35%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Hot to Burn
RTP:
96.71%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni