Miss Wildfire graj online za darmo

Oprogramowanie:
ELK Studios
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
500 000 $.00
Motyw:
Dziwaczne/dziwne

Miss Wildfire Online Review

Niezwykłe 6-relowe, 4 rzędy symboli i 466 zwycięskich sposobów wypełnia grę Miss Wildfire Slots z kolorowymi symbolami kreskówek, takimi jak złote kostki trzymające w nich kwiaty, wypełnione wodą piramidy, czerwone hot klejnoty i uśmiechniętą dziennik kreskówek. To niezwykła mieszanka i tło schodów i roślin w szklanych bąbelkach.

To symbole związane z płomieniem, które naprawdę rozświetlają rozgrywkę. Jest płonący dziki symbol "W", ikona bonusu pochodni i sama panna Wildfire, która jest uśmiechniętą kreskówką w wersji czerwonej lub niebieskiej płomienia. Jak mówimy, jest to dość niezwykłe, ale nie odkładaj, ponieważ wygląda dobrze na komputerze, iOS, Android i Windows Mobiles w najlepszych kasynach mobilnych.

Dodatkowe funkcje mogą być bardzo satysfakcjonujące. Miss Wildfire Wild Symbols porusza się przez kołowrotki podczas odpowiedzi, a dziennik może przekształcić się w lepki dziki symbol. Funkcja darmowych spinów działa tak długo, jak długo jest widoczna Miss Wildfire.

Jak grać w automatach Miss Wildfire

Gra Miss Wildfire Slots jest łatwa do skonfigurowania i gry, dzięki czemu możesz kręcić rolki w ciągu kilku sekund. Kliknij przycisk, który wygląda jak stos monet, aby ujawnić wszystkie opcje zakładów, które pochodzą od 0.20 do 100.00 na spin. Karta automatycznego ustawia kołowrotki obracające się same, bez konieczności nacisku przycisku za każdym razem, a 3 małe linie zabierają cię do wypłaty.

To pokazuje, jak działają różne funkcje i ile wygrywasz, lądując co najmniej 3 tego samego rodzaju symbolu w dowolnym rzędzie podłączonych kołowrotków, zaczynając od lewej strony. Dziennik płaci najmniej, o 0.5x zakład, gdy ląduje po drugiej stronie gry, z czerwonym klejnotem płacącym do 10x w najwyższych pozycjach w automatach internetowych.

Gniazda Elk Studios oferują kilka opcji strategii BET, takich jak optymalizator, który stawia ustalony procent równowagi na każdym spinu, oraz wzmacniacz, który podnosi stawki ze stratą. Są to opcjonalne, ale warto przyjrzeć się.

Bezpłatne obroty i inne cechy automatu Miss Wildfire

Burning W to dziki symbol, który może działać jak inni, aby ukończyć zwycięską sekwencję. Podpala także dowolne sąsiednie symbole kłód, zamieniając je w dodatkowe dziki. Zarówno czerwone, jak i niebieskie wersje Miss Wildfire są również dzikie, ale kiedy się pojawia, kiedy zebrasz jakiekolwiek wygrane z obrotu, przesuwa jedną kołowrotek w lewo, gdy reszta kołowrotków odpadnie, dopóki nie wyprowadzi się z widoku. Zmienia także kłody w więcej dzikich, ale Blue Miss Wildfire powoduje, że kłody pozostają na miejscu, co jest bardziej prawdopodobne, że konkurują z zwycięstw.

Wszelkie 3 lub więcej symboli rozproszenia wywołują serię darmowych spin. Dzienniki wypełniają miernik w bezpłatnych grach, a po zebraniu 50, niski płatny symbol jest usuwany ze szponów na resztę rundy. W tym samym czasie pojawiają się 4 kolejne pożary, a funkcja działa tak długo, jak jest w dowolnym miejscu.

Funkcje gniazda

 • Mnożniki
 • Rozprasza
 • Dziki symbol
 • Darmowe obroty
 • Sticky Wilds
 • Walking Wilds
 • Przenoszenie dziczy
 • Zmieniające się dziczy
 • Ponowne spiny
 • QuickSpin
 • Funkcja hazardu
 • Praca

Miss Wildfire Slots Gra Maksymalne zwycięstwa, zmienność i średnie zwroty

Możesz wygrać 5000 razy swój zakład w jednym spinu, co równa się 500 000.00 na najwyższych stawkach. Slot online Miss Wildfire ma średnią zmienność i teoretyczny procent zwrotu 96.1%, co jest dość hojne.

Nasz werdykt na automatach Miss Wildfire

Pomimo dziwnych wyborów symbolicznych, Elk Studios dostarczyło kolejny hit z automatem do automatów Miss Wildfire. Chodzące dzikie symbole, dodatkowe dziki z płonących kłód i respins, mogą wylądować na kilku zwycięstwa.

Jeśli zbierzesz wystarczającą liczbę dzienników i usuniesz niższe opłacające symbole, masz mniejszą grupę emblematów o wysokiej wartości na rolkach, co ułatwia zdobycie dużych nagród. To ekscytująca runda bonusowa, która może biegać i biegać, chociaż gwarantowane są tylko 4 początkowe symbole Wildfire i 7 spinów.

Poznaj Miss Wildfire, kiedy grasz w tę gorącą grę w naszych ulubionych kasynach online, takich jak te, które dla Ciebie wybraliśmy.

Powiązani partnerzy kasyna

Down the Rails
RTP:
96.51%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Sweet Paradise
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
The Slotfather Part II
RTP:
96.60%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Fire Joker Freeze
RTP:
96.18%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Secrets of the Forest
RTP:
94.90%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Jokerizer
RTP:
98.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Cyrano
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Cirque Chinois
RTP:
94.90%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
At The Copa
RTP:
97.44%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Vegas Night Life
RTP:
96.00%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Asgardian Stones
RTP:
96.31%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Attraction
RTP:
96.70%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni