Moley Moolah graj online za darmo

Oprogramowanie:
Yggdrasil
RTP:
95.74%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
675 000 $.00
Motyw:
Zwierzęta, dziwaczne/dziwne, komedia

Recenzja automatów online moolah

Artyści z Yggdrasil Gaming musieli dobrze się bawić, projektując kolorowe symbole gnomów ogrodowych, słoneczników i kreskówki. Czaszki siedzą pochowane w ziemi, gdzie animowane robaki czołgają się obok korzeni drzew i kości.

Inne symbole obejmują ikony kart, pickaxes, czapkę górników i logo gry. Jest zoptymalizowany pod kątem telefonów komórkowych iOS, Android i Windows, a także komputerów i laptopów, a dzięki kreskówkowej ścieżce dźwiękowej możesz być pewien, że wygląda i brzmi dobrze na każdym urządzeniu.

Zagra również dobrze, z kijami dynamitu, które mogą działać jak inne, i wypełniając bębny w wybuchowej funkcji w grze. Zbieraj żołędzi podczas bezpłatnej rundy gier, aby zdobyć natychmiastowe nagrody, i uruchom dodatkowe zestawy rolki. Tutaj możesz wykopać wygrane do 6750 x całkowitego zakładu.

Jak grać w automatach Moley Moolah

Aby dopasować jasne symbole, nawet przyciski sterujące są żywo kolorowe. Wybierz swój udział z zakresu 0.10 do 100.00 na spin, a następnie kliknij Zielony Przycisk Spin i zobacz, gdzie odpoczywają symbole. Chociaż gniazdo Moley Moolah to 10-liniowa gra, możesz wygrać z biegów pasujących symboli z lewej lub prawej strony.

Niebieski przycisk autoodplay ustawia kołowrotki obracające się same na do 1000x, a czerwona karta "I" otwiera wypłatę, która wymienia, ile wygrasz z każdego symbolu. Najcenniejszym symbolem jest logo gry, a kiedy jest widoczny na 3, 4 lub wszystkich 5 rolkach na linii, wygrywasz 3x, 10x lub 50x swój pakiet.

Bezpłatne obroty i inne funkcje automatów Moley Moolah

W tej grze są 2 dzikie symbole. Pudełko dynamitu działa jak inne, jeśli jest we właściwym miejscu do wypełnienia kombinacji. Czasami kret pojawia się nad kołowrotkami i wstrząśnij im, dodając dodatkowe pudełka dynamitu do mieszanki, a im dłużej je kręci, tym więcej dzikich zobaczysz.

Mole to także kolejny dziki symbol, który nie tylko stoi na innych, ale także wyzwala specjalną bonus wolnych obrotów, gdy zatrzymuje się w 3 lub więcej miejscach na środkowych rolkach. Zarabiasz 15 gier bonusowych plus 2, 3 lub 4 żołędzi, które zaczynają wypełniać licznik nad rolkami.

Zbierasz więcej żołędzi w trakcie rundy, a kiedy masz w sumie 5, pojawia się drugi zestaw rolki. To podwaja szanse na wygranie, a także zwiększa prędkość, z którą zbierasz jeszcze więcej żołędzi.

Zbierz kolejne 5, aby aktywować trzeci zestaw rolki, a 5 więcej, aby zobaczyć maksymalnie cztery zestawy kołowrotków obracające się jednocześnie w przypadku pozostałych darmowych gier. Nie możesz oddzielić tej rundy, ale wraz z ogromnym potencjałem zwycięskim z 4 zestawów rolki, miernik Acorn wypłaca również nagrody, gdy się wypełnia.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ułożone dziczy
  • Ponowne spiny
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu

Moley Moolah Slots Game Maksimum Wins, RTP i zmienność

Pełny zestaw kołowrotków wypełniając najcenniejszym symbolem, wraz z pełnym metrem nad grą, może połączyć się, aby wygrać równe 6750x Twojemu zakładowi lub do 675 000.00. Moley Moolah to gra średniej zmienności, w której średni powrót do procentowy do graczy wynosi 95.74%.

Nasza ocena gry na maszynie moolah

W przypadku jasnych, kreskówek z genialnymi funkcjami, nie szukaj dalej. Moley Moolah wyróżnia się na wszystkich platformach, z zabawnymi animowanymi sekwencjami, a wesoły styl rozjaśni nawet najstarsze dni.

Najważniejszym wydarzeniem jest runda bonusowa darmowych spinów, a po odblokowaniu dodatkowych zestawów bębn. Nie zawsze zobaczysz wszystkie 4 zestawy podczas gier bonusowych, ale łatwo jest aktywować co najmniej 1.

Wkop się w gniazda moolah na najwyższych kasynach online i odkryć kilka pakietów bonusowych bez depozytu, gdy dołączasz do naszych zalecanych stron.

Powiązani partnerzy kasyna

Extra Juicy Megaways
RTP:
96.42%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Age of Beasts Infinity Reels
RTP:
95.57%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
The Falcon Huntress
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Syncronite
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Helios’ Fury
RTP:
95.27%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Genie Wild
RTP:
95.35%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Plunderland
RTP:
96.43%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Bompers
RTP:
95.80%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Rick and Morty Wubba Lubba Dub Dub
RTP:
96.14%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Cluster Tumble
RTP:
96.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
2 Gods - Zeus vs Thor
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
It Came From Venus Slot Sites
RTP:
95.80%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni