Monopoly Megaways graj online za darmo

Oprogramowanie:
Big Time Gaming
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
117 649 USD.00
Motyw:
Złote/złote monety, pieniądze/miliony

Monopoly megaways online recenzja automatów

Monopoly Megaways autorstwa Big Time Gaming ożywia tę klasyczną grę planszową. Temat zawiera wiele różnych elementów z gry planszowej Monopoly, takich jak karty "Community Chest" i "Chance", które znajdują się w innych grach na automatach monopolistycznych. Gra ma gigantyczne 117 649 sposobów, aby zarobić do 15 000 razy. Funkcja Megaways wykorzystuje kaskadowe rolki, aby pomóc ci zmaksymalizować zakłady przy każdym obrotu.

Jest pełen dodatkowych funkcji, które obejmują funkcję Reel Adventure, mnożnik i dziczy. Istnieje również ekscytująca funkcja darmowych spinów, która rozpocznie 8 darmowych gier. Spaceruj po pasie pamięci, oglądając nostalgiczne symbole obracające się wzdłuż kołowrotków na swojej ulubionej witrynie automatów online.

Jak grać w monopoly megaways online

Przyjazny dla użytkownika interfejs umożliwia szerokie spektrum graczy dostęp do monopolisty. Możesz zacząć od obejrzenia różnych wartości wypłaty dla każdego symbolu w wypłaty. Po prostu kliknij kartę menu po prawej stronie rolki. Dobrze jest wiedzieć, że masz możliwość gry na dowolnym urządzeniu.

Rozciąga się to na wszystkie znane urządzenia, w tym komputer stacjonarny, tablet i wszystkie urządzenia mobilne, takie jak Android i iOS, więc będziesz mógł to przetestować w jednym z naszych zalecanych mobilnych kasyn. Wszystko, co musisz zrobić, to przełączyć kontrolę "stakonu" po prawej stronie i wybór zakładu. Minimalny zakład to 0.20 monet na spin, podczas gdy maksymalny zakład dochodzi łącznie 40 monet na spin. Jeśli postawisz 40 monet, masz szansę wygrać do 15 000 razy. Naciśnij zielony przycisk "Odtwarzaj", aby zakręcić rolki.

Monopoly megaways bonusowe gry i darmowe spiny

W podstawowej grze znajdziesz wszystkie swoje ulubione symbole monopolistyczne. Obejmuje to psa 3D, samochód, statek i symbol czapki. Wygrane kombinacje 2 do 6 pasujących symboli i możesz otrzymać mnożnik 50x.

Funkcja Cascading Reels rozszerzy twoje zwycięskie możliwości na niesamowite 117 649 sposobów wygrania. Pan.Monopoly porusza się wzdłuż gry planszowej poniżej rolki za każdym razem, gdy wygrasz. Zarobisz i gromadzisz domy, gdy porusza się po ekranie. Jeśli panie.Monopoly ląduje na pozycji "przypadkowej", uruchomisz bezpłatne obroty. Lub możesz wybrać, aby otrzymać 4 dodatkowe domy lub aktywować funkcję maksymalnej megawysu. Otrzymasz 8 darmowych spin.

Nieograniczony mnożnik wygranej pozostanie aktywny podczas rundy wolnych obrotów. Możesz także otrzymać dodatkowy bezpłatny spin, jeśli MR.Monopol ląduje na "dworcu kolejowym". Możesz także aktywować funkcję darmowych spinów, jeśli uda ci się zgromadzić 5 domów w jednym miejscu. Te bonusowe gry są wyjątkowe i pozostają wierne motywowi gry planszowej Monopoly.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Megaways
  • Rozszerzające się szpilki
  • Ponowne spiny
  • Kaskadowe bole
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Monopoly Megaways Jackpot Nagroda, RTP i zmienność

Slot Monopoly Megaways to bardzo niestabilna gra z RTP 96.50%. Za maksymalny zakład 40 monet na spin możesz wygrać do 15 000 razy swój udział. Symbol o najwyższej wartości w grze podstawowej może przynieść wam nagrody do 50x Twój zakład.

Monopoly Megaways Werdykt i sugestie dotyczące automatu

Potencjał nieograniczonych mnożników sprawia, że Monopoly Megaways staje się satysfakcjonującą grą. Możesz zdobyć mnożnik 15 000x podczas wirowania rolki na tym niestabilnym gnieździe. Dzięki kołowrotkom kaskadowym dostępnych jest ogromne 117 649 zwycięskich możliwości. To szterling dla wysokich graczy i wszystkich graczy, którzy mogą szukać dreszczyku emocji. Ze względu na złożoność funkcji bonusowych gra najlepiej pasuje do bardziej doświadczonych graczy.

Odkryjesz świat ekscytujących wielkich automatów do gier. Pamiętaj, aby sprawdzić naszą zalecaną listę kasyn online. Kilka ekscytujących wielkich tytułów gier to OPAL FRUITS, w których będziesz mieć 5625 sposobów na wygraną. Możesz również sprawdzić popularne, które chce być millionairem z wielkich gier, które okazało się faworytem fanów

Sprawdź kody bonusowe Dream Vegas i zagraj setki najlepszych automatów i zdobądź ponad 35 postępowców.

Dim Sum Prize
RTP:
97.18%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Genie Wild
RTP:
95.35%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Karen Maneater
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Eastern Emeralds Megaways
RTP:
96.04%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Santa’s Stack
RTP:
96.27%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Fruit Xtreme
RTP:
96.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Cosmic Cash
RTP:
96.56%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Book of Ra
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Amazing Link Fates
RTP:
96.33%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Red Hot Volcano
RTP:
95.71%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Syncronite
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Double Dinosaur Deluxe
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni