Monty Python's Spamalot graj online za darmo

Oprogramowanie:
Aristocrat
RTP:
93.99%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
12 000 $.00
Motyw:
Filmy, fantazja, programy telewizyjne/seria

Monty Python's Spamalot Darmowe Gry Online Review

Gags i prezenty obfitują w ten anarchiczny automat, Spamalot Monty Python, które bezczelnie (choć dość dokładnie) rachunki są "nie zwykłą grę jackpot". Jedną rzeczą, która utrzymuje się przy standardowym gnieździe jackpot, jest oczywiście progresywny jackpot, który jest oferowany. W chwili pisania pisma Jackpot Holy Graal stał na oszałamiającym 1 701 761 funtów i liczy; I nawet nieco mniej święta jackpot Graal wynosił ponad 200 funtów. W rzeczywistości nawet standardowy jackpot, osiągnięty przez ustanowienie pięciu dzikich symboli, nadal zapewnia ponadprzeciętną nagrodę 5000 monet. Tak, spamalot może być głupi, ale pieniądze pozostają poważne.

O Monty Python's Spamalot Online Game

Ten 5 gniazda na 5 rolki oferuje 20 regulowanych linii płacowych za pomocą wielkości monet od 0.01 do 1.00 funty. Nie marnuj czasu, używając poręcznego przycisku MAX BET lub pozwól, aby szczelina wykonała dla Ciebie całą pracę, włączając funkcję automatycznych spinów. Symbole zawierają tradycyjne symbole kart, takie jak A, 10, J, Q i K, obok śmiesznych animacji bohaterów, takich jak Sir Galahad, Sir Lancelot i Lady of the Lake. Wszystko, co pomoże ci wylądować te wielkie wygrane.

Funkcje, specjały i symbole

Aby jeszcze bardziej zwiększyć wygrane, automat online Monty Python oferuje również bogactwo ekscytujących bonusów i dodatków. Na przykład super głupia funkcja bonusu może być raczej satysfakcjonująca. Gra bonusowa jest wypuszczona przez lądowanie symbolu bonusowego na bębnach jeden i pięć jednocześnie, ale tam kończy się prostota. Zbudowana jak gra teatralna w czterech aktach, gra przebiega przez cztery różne podgryty (pozostań z nami).

Pierwsza to bonus Storm the Castle, w którym wybierasz jedno z sześciu strategicznych miejsc, aby zwolnić krowę w zamku, aby wygrać nagrodę pieniężną. Drugi to brak premii, w której musisz uderzyć rycerza, aby zwiększyć mnożnik i zwiększyć ostatnią nagrodę. Trzeci to rycerzy, którzy mówią bonus ni. Zbierz krzew i zabierz ją do Rycerzy, aby ujawnić nagrodę. Wreszcie, docierasz do bonusu Killer Rabbit, w którym masz granaty, aby rzucić na skały, aby uratować rycerzy i ich towarzyszące nagrody pieniężne. To niesamowicie głupie, absurdalnie zabawne i oferuje mnóstwo szans na wygranie dużych.

Na szczęście jednak drugi bonus jest znacznie prostszy niż pierwszy. Landing Three Monty Python Symbols Rozproszenie rozpoczyna bezpłatne gry, w których otrzymałeś 10 darmowych spinów z losowymi dzikimi. Te obroty nie można ponownie uruchomić.

Miej także oko na najważniejszą grę Jackpot Holy Graal. Zbierz pięć symboli gry jackpot podczas darmowych gier, aby grać w nagrodę Ultimate. Gra zaczyna się od wyboru jednego z siedmiu kur na dole wzgórza. Jeśli wybrane zwierzę ujawni nagrodę pieniężną, gracze przechodzą do następnego poziomu. To trwa do szóstego i ostatniego poziomu, gdzie albo wygrasz Jackpot Holy Graal, albo nieco mniej święty jackpot.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Naprawiono jackpot
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Mnożnik dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu

Powiązani partnerzy kasyna

Sweet Paradise
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Money Mariachi Infinity Reels
RTP:
96.19%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Lucky, Grace Charm
RTP:
96.71%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Empress of the Nile
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Divine Fortune Megaways
RTP:
96.06%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Space Battle
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Lucky Riches Hyperspins
RTP:
97.49%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Hercules High Mighty
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Eye of Cleopatra
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Doctor Love on Vacation
RTP:
95.42%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Striking Hot 5
RTP:
96.29%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Easter Island 2
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni