Moon Princess - Christmas Kingdom graj online za darmo

Oprogramowanie:
Play'n Go
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
1 500 000 $.00
Motyw:
Fantazja, Azjatka, Boże Narodzenie

Moon Princess Christmas Kingdom Darmowe Gry Online Recenzja

Przybył inspirowany anime wakacyjny tytuł Play’n Go. Deweloper zaczął dzielić się świąteczną miłością, dostarczając wam kontynuację jednego z jego popularnych automatów, z sezonowym akcentem, zwanym księżniczką księżniczki.

Gniazdo 5x5 jest wyposażone w mechanikę klastra i jest naprawdę pełna funkcji, aby przyczynić się do wysoce niestabilnej akcji. Będziesz bardzo skorzystał z Wild, który odgrywa kilka ról, ale skorzystasz również z mnożnika wygranej, trzech specjalnych funkcji bonusowych i bezpłatnych spin. Oczywiście, miejsce można odtwarzać na wszystkich urządzeniach w naszych najlepiej rankingowych kasynach online, więc zanim spróbujesz, zostań z nami, gdy przechodzimy przez tę księżniczkę księżniczki świątecznej recenzji, aby dowiedzieć się więcej o tym!

Jak zagrać w księżniczkę świąteczne królestwo online

Każde urządzenie może być używane do załadowania autostrady księżniczki Christmas Kingdom i odtwarzania go gdziekolwiek jesteś. Jako tytuł HTML5 jest kompatybilny z dowolnym komputerem stacjonarnym i urządzeniami mobilnymi, ale specjalnie dostosowany do smartfonów i tabletów, ponieważ, jak wiadomo, Play naprawdę robi najlepiej, tworząc automaty, które powinny być odtwarzane w podróży.

Kiedy go załadujesz, zobaczysz zimową scenerię za kołowrotkami, zamek zerki z lewego górnego rogu, sosny po obu stronach kołowrotków i oczywiście śnieg wszędzie. Czaszki są półprzezroczyste, a na nich zobaczysz symbole anime i świąteczne. W rzeczywistości, klikając pierwszy przycisk sterowania, przycisk "I", zaczynając od lewej poniżej kołowrotków, wchodzisz do wypłaty, w której spełniasz symbole. Widzisz nisko płacące dekoracje choinki, ozdoby, ponieważ niskie opłacone. A potem widzisz trzy wysoko płatne sióstr anime, księżniczki, dające ci do 10-krotnie udział w poszczególnych kombinacjach.

Idąc dobrze, zobaczysz wyświetlacz równowagi, a następnie pole konfiguracji BET, w którym zakłady 0.Można umieszczać od 20 do 100 punktów. Wyświetlacz BET jest następny, w którym zawsze możesz zobaczyć swój obecny zakład, a następnie przyciski gry i automatyczne. Wreszcie, po lewej stronie kołowrotków, zobaczysz jemioła, z wyświetlonymi na niej wartości mnożnikową, które zostaną wkrótce wyjaśnione, a także dużą tablicą. Po prawej stronie szpilki jedna z trzech sióstr będzie stać na każdym obrotu, rozdając ci modyfikatory.

Księżniczka księżniczki Bożego Narodzenia Funkcje i darmowe spiny

Najpierw musimy tutaj wyjaśnić, że klaster płaci mechanikę, a dodatki, które są dostarczane. Będziesz tworzyć zwycięskie kombinacje z trzema lub więcej pasującymi symbolami pionowo lub poziomymi z rzędu, zaczynając od dowolnego miejsca na planszy. Zwycięskie symbole zostaną usunięte, a te pozostawione na rolkach spadną i potencjalnie dostarczy nowych zwycięstw. Po usunięciu zwycięskiej kombinacji 3 z. Oczywiście dzikie zastąpią wszystkie symbole zakaz rozproszenia, gdy wyląduje.

Teraz o tej jemioła. Na każdym obrotu w grze oznaczono 5 pozycji na rolkach. Jeśli wygrasz z jemioły, mnożnik wygranej zacznie wzrastać o 1+. Zresetuje się między spinami. Następnie, losowo, przy każdym nie wygrywającym obrotu, pierwsza specjalna funkcja może zostać uruchomiona, dziewczyna. To wtedy jedna z trzech księżniczek po prawej stronie kołowrotków da ci modyfikator, burza (usuwając 2 zestawy symboli z siatki), gwiazda (dodanie jednego lub dwóch dzikich) lub miłości (przekształcanie zestawu symboli w inny w inny Zestaw symboli).

Jest tu kolejna specjalna funkcja, Funkcja Trinity. Wyzwalasz go, gdy wylądujesz na jednym lisie rozproszonym. Dostajesz 1 darmowy spin. Rozproszenie może albo pojawić się dzięki funkcji Foxa, która dodaje rozproszenie losowo po zakończeniu obrotu, albo może pojawić się na początkowym spinu. Kiedy funkcja Trinity jest uruchomiona, a nie wygrasz, funkcja zasilania dziewczyny zostanie ponownie aktywowana, ale trwa, aż wszystkie trzy księżniczki wydają ci modyfikator. Jeśli uda ci się wyczyścić siatkę symboli podczas tej funkcji, uruchomisz bonus księżniczki księżniczki.

Kiedy gra bonusowa zostanie uruchomiona, możesz wybrać jeden z trzech trybów darmowych spinów, burzy, gwiazdy lub miłości, dając ci odpowiednio 8, 5 lub 4 darmowe spiny. Podczas gry bonusowej jemioła jest dodawana do 10 lokalizacji na siatce, a wybrana księżniczka z jej mocy dziewczyn pojawia się na każdym obrotu. Chociaż nie możesz uruchomić tutaj funkcji Trinity, możesz odzyskać wolne spiny, lądując jedno rozproszenie! Dostaniesz odpowiednio 2, 3 lub 4 nowe darmowe spiny w Storm, Star lub Love Free Spins. Ostatecznie liczba bezpłatnych spinów, które możesz wyzwolić, wynosi 150!

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ponowne spiny
  • Kaskadowe bole
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Księżniczka księżniczki Bożego Narodzenia RTP, Max Win amp; Volatility

Nie ma wątpliwości, że księżniczka Christmas Kingdom to pełna akcji gra w automatach, a dzięki jej wysokiej zmienności i wielkim RTP 96.20%, może dostarczyć ogromne nagrody.

Max, który możesz się założyć, to 100 punktów na spin, a jeśli postawiłeś ten zakład, gdy maksymalna wypłata w wysokości 15 000 razy na stawkę trafiłby 1 500 000 kredytów! To półtora miliona kredytów, chłopaki!

Księżniczka księżniczki Bożego Narodzenia Podsumowanie i podobne automaty

Jeśli grałeś w Sióstr Słońca lub oryginalnej księżniczki księżniczki, zauważysz, że księżniczka Królestwo Księżniczki jest trochę jak mieszanka obu tych tytułów. Zawiera model matematyki i funkcje jednego i nadal opowiada historię drugiego. Ale Moon Princess Christmas Kingdom jest również dodawany, co Fox Feature, aby dalej rozgrzać rzeczy podczas zimowych nocy. Podsumowując, jeśli szukasz miejsca, który może sprawić, że będziesz milionerem z dnia na dzień, możesz dać ci tę wypłatę bez czekającego na świąteczny cud, musisz wypróbować księżniczkę Królestwo Bożego Narodzenia. Jest to bardzo niestabilne miejsce, które z pewnością może uszczęśliwić Cię w nadchodzącym sezonie wakacyjnym, więc upewnij się, że umieścisz go na liście musi odtwarzać w najlepszych kasynach online.

, Który rozwinął świąteczne królestwo księżniczki księżniczki?

Moon Princess Christmas Kingdom to miejsce opracowane i wypuszczone przez Play’n Go.

Jaka jest najlepsza aplikacja księżniczki Christmas Kingdom, która dołącza, aby zagrać w automat?

Możesz wybrać najlepszą aplikację do dołączenia, patrząc na naszą listę aplikacji Play'n Go. Ten, który odpowiada, możesz nie pasować do innego gracza, więc nie możemy udzielić sugestii, ale mamy listy, w których możesz znaleźć swojego zwycięzcę.

Czy mogę zagrać w księżniczkę świąteczne królestwo na urządzeniu mobilnym?

Oczywiście że możesz. Gniazdo jest kompatybilne ze wszystkimi urządzeniami i zaprojektowane przez Play’n Go, co domyślnie oznacza, że możesz odtwarzać go w ruchu, niezależnie od rodzaju używanego urządzenia mobilnego lub jego systemu operacyjnego.

, Które funkcje wykonuje oferta świątecznego Królestwa Królestwa?

Moon Princess Christmas Kingdom oferuje wiele funkcji, dziczy, rozproszenia, mnożniki wygranych, funkcję zasilania dziewczynami z trzema modyfikatorami, funkcja Trinity z modyfikatorem Foxa i, oczywiście, darmowe spiny.

Czy mnożnik wygrany reset między spinami w grze bonusowej w księżniczce księżniczki Bożego Narodzenia Królestwa?

Nie. Podczas bezpłatnych spinów mnożnik wygranej nie resetuje się między spinami.

Co to jest RTP w automatach online księżniczka księżniczka Bożego Narodzenia?

RTP w księżniczce Królestwo Bożego Narodzenia ma 96.20%.

Powinienem zawsze postawić maksymalny stakon na księżniczce świątecznej Królestwa?

Jeśli chcesz jak najlepiej wykorzystać automat, to tak, musisz zawsze postawić maksymalny pestek 100 kredytów. W ten sposób wygrasz do 1 500 000 kredytów!

Jest księżniczką Królestwo Bożego Narodzenia, bardzo niestabilny automat?

Tak, księżniczka księżniczki Bożego Narodzenia to bardzo niestabilne miejsce, zajmując 8 na 10 na skalę zmienności Play'n Go.

Czy księżniczka księżniczka Bożego Narodzenia oferuje nagrodę Jackpot?

Moon Princess Christmas Kingdom nie ma do niego załączonej puli jackpot, ale z pewnością oferuje nagrodę w stylu jackpota do 1 500 000 kredytów!

Jakie automaty online są podobne do księżniczki Christmas Kingdom?

Play’n Go's Own Slots Sisters of the Sun and the Original Moon Princess to dwa tytuły podobne do księżniczki księżniczki w kategoriach modelu matematycznego, funkcji i motywu.

Powiązani partnerzy kasyna

Reel 'em In Lobster Potty
RTP:
98.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Fruit Zen
RTP:
97.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Plumbo
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Anderthals
RTP:
96.12%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Barbary Coast
RTP:
93.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Blue Fortune
RTP:
96.57%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Golden Mane
RTP:
96.96%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
The Rift
RTP:
96.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Garden Party
RTP:
96.03%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Aloha Christmas Edition
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Octobeer Fortunes
RTP:
96.53%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Danger High Voltage
RTP:
96.22%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki