Mount M graj online za darmo

Oprogramowanie:
Play'n Go
RTP:
96.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
1 300 000 $.00
Motyw:
Zwierzęta, historia

Mount M Darmowe Gry Online Review

Maszyna gniazda Mo Mount M to pulpit o tematyce lodowcowej i mobilny tytuł od Play’n Go. Mammoths Thunder na 5 rolkach i 4 rzędach. Napotykasz także inne prehistoryczne zwierzęta oraz złoty dziki symbol, który wyzwala ekscytującą rozszerzającą się cech.

Dodatkowe rzędy budują również podczas rundy bonusowej darmowej obrotów, a zwierzęta ewoluują w najlepiej płatne mamuty, tworząc potencjalne wygrane 13 000 razy w twoim pakiecie. To gra o wysokiej zmienności ze średnim zwrotem 96.25% i możesz odkryć tajemnice gniazda internetowego Mount M w najlepszych kasynach online tutaj.

Jak grać w gniazdo Mount M

Wróć 60 000 lat do czasów, kiedy zwierzęta prehistoryczne dzieliły zamrożony krajobraz z wczesnymi ludźmi. Ten dramatyczny świat widzi rolki maszyny do gniazda M Mounta.

Realistyczne symbole zwierząt to tygrys szablowy, gigantyczny ptak i potężny, dwukierunkowy nosorożca. Istnieje tu kilka fajnych funkcji projektowych, takich jak emblematy kart o niższej wartości wykonane z zakrzywionej kości, a symbole zwierząt ożywają, gdy część zwycięskiej kombinacji. Będziesz cieszyć się niesamowitą ścieżką dźwiękową, która pasuje do imponujących obrazów, więc brzmi tak dobrze, jak wygląda na urządzenia komputerowe, iOS, Android i Windows.

Standardowe elementy sterujące Play GO znajdują się poniżej tego dramatycznego widoku i możesz wybrać udział w sekundach za pomocą przewijania, z opcjami od 0.10 do 100.00 na każdym obrotu. Kliknij przycisk "I" obok tego, a otworzysz wypłatę wypłaty gniazda M. Zawiera listę tego, ile wygrasz z każdego symbolu w wybranym paliku, i potrzebujesz 3, 4 lub 5 rodzajów w sąsiednich bębnach z lewej strony. Istnieją 1204 różne sposoby, aby wygrać, a najlepsza płatna giganta jest warta do 2x Twojego pakietu. Opcja automatycznej obrotów uruchamia się po kliknięciu pomarańczowego przycisku z boku panelu, a śruba oświetleniowa u dolnego prędkości.

Bezpłatne obroty i inne funkcje gniazda MUT

Złoty dziki symbol może lądować na środkowych 3cach i zastąpi innym, jeśli może zakończyć wygraną. Złota rama otacza środkowe 3 szpilki losowo, a jeśli dziki ląduje jednocześnie, uruchamia cechę Shatter Respin. Środkowe rolki rozszerzają się o wszystko od 1 do 4 dodatkowych wierszy, dając ci do 8192 różnych sposobów dopasowania symboli wygranej, podczas gdy dodatkowe mamuty pojawiają się w każdym nowym rzędzie.

Symbol rozproszenia Bowl w 3, 4 lub 5 miejscach wywoła 10, 15 lub 20 darmowych gier w tej kolejności. Miernik pojawia się nad kołowrotkami i zbierasz w nim kule, gdy pojawia się dziki symbol. Każde 5 kulek doda dodatkowy rząd do rolki, a jednocześnie ulepsz jeden z symboli zwierząt do mamuta.

Dowolny symbole rozproszenia 2, 3, 4 lub 5 lądujących w tym samym darmowym spinu doda 3, 5, 8 lub 10 dodatkowych gier do tej funkcji, co daje maksymalnie 68 obrotów, aby rozszerzyć bębny i przekształcić symbole w cenny mamut.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Rozszerzające się szpilki
  • Ponowne spiny
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Maksymalne wygrane, zmienność i średnie zwroty

Możesz wygrać do 13 000 razy swój udział z maszyny do gniazda Mo Mount M lub 1300 000.00 na najwyższym pakiecie. To gra o wysokiej zmienności z długoterminowym procentem zwrotu 96.25%, który jest standardowym formatem w większości gamy Play'n Go.

Nasz werdykt na automatach Mo Mount M

To z pewnością imponująca gra, z spektakularnym ustawieniem, dobrze zaprojektowanym symbolami i pasującą ścieżką dźwiękową. Istnieje kilka fajnych animacji, ponieważ gniazdo Mount M, wykonane w stylu rysunków jaskiniowych, w których człowiek goni bestie w góry. Wizualizacje pozostają doskonałe podczas głównej gry, a funkcje są równie fajne jak środowisko.

Rozszerzanie bębnów o dodatkowe symbole gigantyczne może często tworzyć kombinacje o wysokiej wartości i masz wiele szans na zdobycie tych dodatków podczas bezpłatnych gier. Schodź z automatem do góry M w naszych zalecanych kasynach, gdzie możesz wziąć premię powitalną, gdy tylko dołączysz.

, Co to jest cecha shattera respina?

Funkcja Shatter Respin w gnieździe Mo Mount M zaczyna się losowo, gdy dziki symbol wyląduje w tym samym czasie, gdy złota rama otacza 3 środkowe rolki. Rolenia te rozszerzają się do maksymalnie 8 rzędów, aby dać ci więcej sposobów na wygraną, a dodatkowe wysoko płatne mamuty pojawiają.

Ile mogę wygrać z miejsca online Mount M?

Możesz wygrać maksymalnie 13 000 razy swój udział z gniazda Mo Mount M, co stanowi ogromne 1300 000.00 Jeśli grasz na maksymalnym zakład. Jest znacznie powyżej maksymalnego mnożnika wygranej dostępnego w większości miejsc.

Czy mogę zagrać w grę gniazda M za darmo?

Tak, możesz zagrać w automat do gniazda M bez ryzyka prawdziwych pieniędzy.

To gniazdo mocowania kompatybilne z telefonami komórkowymi?

Możesz odtwarzać gniazdo Mount M na wszystkich popularnych platformach mobilnych, w tym na urządzeniach z systemem iOS, Android i Windows. Nie przegapisz niczego, ponieważ gra mobilna jest dokładnie taka sama jak wersja komputerowa.

Powinienem grać w gniazdo Mount M na maksymalnym paliku?

Powinieneś kiedykolwiek grać w gry kasynowe z pieniędzmi, na które możesz sobie pozwolić, więc nie trzeba grać w gniazdo Mount M przy maksymalnie 100.00 na spin, chyba że jest w twoim środku. Minimalny udział to tylko 0.10.

Jakie inne funkcje ma maszyna do gniazda montowania?

Inne cechy bonusowe gniazda M obejmują substytucje dzikiego symbolu oraz bezpłatne obroty, w których zbierasz kule, aby rozszerzyć rolki i ulepszać zwierzęta prehistoryczne do najcenniejszego symbolu mamuta w całym. Możesz zabrać rundę do maksymalnie 68 darmowych spinów.

Dlaczego gniazdo Mount M jest tak popularne?

Dramatyczne zabytki i dźwięki gniazda Mo Mount M zapewniają wiele natychmiastowych atrakcji, ale gracze wracają do doskonałej rozgrywki i funkcji. Wypróbuj to na jednej z naszych zalecanych stron, a wkrótce zobaczysz, dlaczego jest to tak udana gra.

Czy są jakieś gry podobne do maszyny do gniazda MUT?

Gry, które obejmują podobny temat epoki lodowcowej, jak gniazdo Mount M obejmują gniazdo Wild Tundra autorstwa Red Tiger, Blazing Mammoth z Pearfiction i 1 milion megawysów BC, który jest dziełem Iron Dog Studios.

, Kto tworzy grę na automatach Mount M?

Slot Mount M jest częścią szerokiej gamy popularnych gier z Play’n Go. Możesz cieszyć się nim wraz z innymi z tego samego studia, takich jak mistrzowie Mithrune, Eytu of Atum, Fire Joker i Moon Princess 100.

Kiedy został uruchomiony gniazdo Mount M?

Play GO Wydał gniazdo Mount M w najlepszych kasynach stacjonarnych i mobilnych 8 września 2022.

Powiązani partnerzy kasyna

Hotline 2
RTP:
96.05%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Starburst
RTP:
96.09%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Hellcatraz
RTP:
96.46%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Book of Maya
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Sisters of the Sun
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Crystal Classics
RTP:
95.69%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
4 Reel Kings
RTP:
94.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
The Green Knight
RTP:
96.27%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Dazzling Diamonds
RTP:
95.42%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Game Of Thrones
RTP:
94.86%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Sushi Bar
RTP:
97.48%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Treasures of the Lost Stones
RTP:
93.06%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki