Mr. Macau graj online za darmo

Oprogramowanie:
Betsoft
RTP:
97.07%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
104 112 USD.00
Motyw:
Azjatycki, showbizsz, siódemki

Pan. Recenzja automatu online Makau

Las Vegas na Wschodzie, Makau, oczekuje, że wszyscy będziecie cieszyć się rozrywką wysokiej klasy, a Mr. Sam Makau wita cię w nowym miejscu Betsoft.

Zaprojektowany z charakterystyczną dbałością o szczegóły, MR. Makau Darmowe Gry Online zabierze Cię do Azji Entertainment Capital, aby pokazać naprawdę dobry czas. Slot, mimo że z raczej standardowym formatem siatki jest bogaty w cechy, a lepkie dzikie, dzikie wzmocnienie i potrójne 7 wolnych spinów, a także respins, zabierze Cię do wygranych 4338x na stos. Staraj się dowiedzieć się o tym więcej? Kontynuuj czytanie tego dokładnego pana. Recenzja Makau!

Jak grać MR. Slot Makau

Widzisz showrunner MR. Makau witając Cię w gnieździe, po prawej stronie rolki, po załadowaniu go na dowolnym urządzeniu, czy to telefon komórkowy, czy komputerowy na najwyższych kasynach online.

Pod kołowrotkami widać przyciski sterujące. Pierwszym, który widzisz od lewej do prawej, jest przycisk trzech kropek, w którym są zasady gry. Następnie widzisz przycisk "I", gdzie jest wypłata. Symbol podwójnego 8 jest najlepiej płacą. Sam Makau, żetony, kostki, płonący 7 i wiśnie. Karta gry Royals od A do J to nisko płatne symbole. Jest też dziki i trzykrotny rozproszenie, które można wkrótce wyjaśnić.

Teraz poniżej "ja" przycisk, widać wyświetlacz równowagi i idzie w prawo, zobaczysz pole konfiguracji zakładu. Możesz umieścić zakład od 0.16 do 24 punktów na spin. Wyświetlacz wygranej jest następny, a następnie autooduplay i duży przycisk odtwarzania.

Pan. Funkcje Makau i darmowe spiny

Jak wspomniano, pan. Makau jest jedną z najlepszych gier automatycznych do funkcji. Kiedy nie ma wygranych w obrotu, masz szansę, aby losowy symbol wysoko płatnika zostanie wybrany, aby stać się lepkim symbolem na kołowrotki i nagradzają Cię. Respins zatrzymują się tylko wtedy, gdy wygrasz z wybranym lepkim symbolem!

Ale z każdym nie wygrywającym obrotem istnieje również szansa na granicę wokół rolki, która zapalą się losowo z dziką mocą. To jest pan. Funkcja dzikiego wzmocnienia Makau, która zwiększa szanse na pojawienie się Sticky Wilds na kołowrotkach, 5, 6 lub 7 tych dzikich. Kiedy te lepkie dzikie lądują, pozostają lepkie przez 2 spiny! Jeśli masz bardziej lepkie dziki na respin, licznik spinowy jest resetowany na 7 spins! Dziki mogą lądować na wszystkich rolkach, ale pierwsza.

Kiedy wylądujesz wystarczająco potrójnie 7 rozprasza. Jeśli uruchomisz tę funkcję z 3 rozproszonami, otrzymasz 10 darmowych spinów, w których wszystkie dzikie są lepkie. Kiedy uruchamiasz go z 4 rozproszonymi, otrzymujesz 10 darmowych spinów z lepkimi dzikimi, które pojawiają się częściej i dajesz szansę na lądowanie mnożnika od 1x do 3x! Triple 7 rozproszenie pojawia się również na wszystkich rolkach, ale pierwsza.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Sticky Wilds
  • Losowe dziczy
  • Mnożnik dziczy
  • Ponowne spiny
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu

Pan. Makau zmienność, RTP i Max Win

Pan. Makau jest średnim lotnym szczeliną, jednak przybywa z niezwykle dużym RTP wynoszącym 97.07%! Max wygrana, jaką może dostarczyć, to 4338x Pakowanie.

Oznacza to, że jeśli zagrasz go dla maxa w 24 punktach, możesz wygrać 104 112 punktów. To jest najlepsza wypłata i to wypłata, którą byś pokochał, biorąc pod uwagę średnią zmienność i mały maksymalny zakład 24 kredytów.

Pan. Makau online Podsumowanie automatów i podobne szczeliny

Deweloperzy uwielbiają tworzyć automaty inspirowane największymi centrami hazardowymi na świecie. W tym aspekcie MR. Makau jest podobny do Elk Studios Vegas Diamonds i Quickspin's Reno 7's. Wszystkie trzy automaty prezentują błyszczące i efektowne ulice popularnych miast rozrywkowych na całym świecie. Pan. Makau wyróżnia się od reszty, ponieważ pozwala na średnią niestabilną zabawę z rozsądnym zakresem obrońców, odpowiedni dla każdego niskiego rolnika szukającego zwycięstwa ponad 4000 razy udział. Dlatego twierdzę, że pan MR. Makau bonus w kasynie online, który wybierzesz z naszej listy zalecanych witryn kasyn online tutaj i spróbuj z poprawką. Pokochasz przepływ gry, częste wypłaty i oczywiście zabawny motyw. Ciesz się tym!

Czy możesz wyzwolić MR. Makau's Wild Boost, jeśli na rolkach występują lepkie dziczy?

Nie. Jeśli miałeś przynajmniej jeden lepki dziki prezent na rolkach, nie ma szans na pan. Dzikie wzmocnienie Makau, które ma być losowo wywołane po nie zwycięskim spinu.

Jaka jest data premiery MR. Makau online?

Data premiery MR. Makau Darmowe Gry Online, jak stwierdził Betsoft, to 10 czerwca 2021 r.

Jaki jest najlepszy MR. Aplikacja do gry w Makau, aby zagrać w grę o?

Zdecydować o najlepszej aplikacji do zagrania MR. Makau Slot w, powinieneś rzucić okiem na naszą listę kasyn online Betsoft TUTAJ. Znajdziesz dla siebie odpowiednie opcje, więc zbadaj kilka, a następnie zdecyduj, że najlepiej ci pasuje.

, Które szczeliny są podobne do MR. Makau online?

Istnieje wiele miejsc inspirowanych wielkimi miastami hazardowymi, takimi jak Las Vegas, Reno i Makau. Wśród najciekawszych możemy wspomnieć o Elk Studios Vegas Diamonds i Quickspin's Reno 7's.

Jaki jest minimalny zakład w MR. Slot Makau?

Jak wspomniano, MR. Makau oferuje rozsądny zakres zakładów. Minimalny zakład, który możesz umieścić, wynosi tylko 0.16 punktów.

Co to jest RTP w MR. Slot Makau?

Pan. Makau to automat, który oferuje dość duży RTP, powyżej średniej, 97.07%!

To MR. Makau Progresywny gniazdo jackpotu?

Nie. Pan. Makau nie jest automatem, który oferuje progresywny jackpot, ani stałą nagrodę jackpota, jeśli o to chodzi. Max, który możesz wygrać, to ponad 100 000 punktów i to wszystko.

Czy MR. Makau Darmowe Gry Online oferuje bezpłatne spiny?

TAk. Niezależnie od tego, czy uruchomisz rundę bonusową z 3 lub więcej rozproszonymi, otrzymasz 10 darmowych spinów. Ale, w zależności od liczby wyzwalających rozpraszaczy, otrzymujesz różne funkcje bonusowe, modyfikatory, aktywne podczas gry bonusowej.

Ile linii płac jest miejscem mr mr. Oferta Makau?

Pan. Makau oferuje 20 stałych linii wypłat w siatce 5x3.

Czy muszę pobrać mr. Slot Macau, aby odtwarzać go na moim urządzeniu mobilnym?

Nie. Pan. Makau to gniazdo HTML5, zaprojektowane tak, aby można było odtwarzać na wszystkich urządzeniach komputerowych i mobilnych (Android, iOS) bez potrzeby pobierania oprogramowania.

Powiązani partnerzy kasyna

9 Blazing Diamonds
RTP:
96.33%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
9 Masks of Fire HyperSpins
RTP:
96.24%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Jewel in the Crown
RTP:
98.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Wild Heist at Peacock Manor
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Tropical Tiki
RTP:
96.43%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Fire Joker Freeze
RTP:
96.18%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
El Paso Gunfight
RTP:
96.06%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Yakuza
RTP:
95.98%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Buffalo Gold
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Chilli Picante Megaways
RTP:
95.55%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Gonzo’s Gold
RTP:
96.11%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Guardian of Athens
RTP:
96.58%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki