Mustang Gold graj online za darmo

Oprogramowanie:
Pragmatic Play
RTP:
96.53%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
150 000 $.00
Motyw:
Zwierzęta, złote/złote monety, dziki zachód

Mustang Gold Darmowe Gry Online Review

Mustang Gold Darmowe Gry Online z Pragmatic Play zabiera wycieczkę na Dziki Zachód z każdym obrotem kołowrotków na tym szczelinie o wysokiej zmienności. Jakość 3D przedstawia kapelusz kowboja, który wisi na drewnianym ogrodzeniu z widokiem na skalisty krajobraz. Złote, czerwone i fioletowe niebo wydziela pociągającą atmosferę, która otacza ciemnoniebieską 5-orę, 3-rzędową siatkę. Spotkaj przyjaznych kowbojów i kowbojów lub jeździć majestatycznymi białymi ogierami. Progresywna jackpot obejmuje mini, mniejszą, major i główną nagrodę, która może sięgnąć do ogromnego 12 000 razy w twoim pakiecie. Użyj dzikich symboli, aby zwiększyć swoje nagrody lub rozproszone ogniska, aby zdobyć nieograniczone wolne spiny. Inne funkcje obejmują funkcję zbierania pieniędzy i grę premiową na jackpot dla progresywnej nagrody Jackpot.

Jak grać w automatu online Mustang Gold

Dobra wiadomość jest taka, że gra ma standardowy kołowrotek 5, 3 wierszy, z którym większość graczy będzie już czuła się komfortowo. Mustang Gold ma podstawowy układ, jak wiele innych najlepszych gier online. To jest wysoki poziom zmienności. To sprawia, że gra jest bardziej dostępna dla szerszej różnorodności graczy. Jest również dostępny na wszystkich znanych urządzeniach, takich jak komputer stacjonarny, tablet i urządzenia mobilne, takie jak telefony iOS i Android. Po prostu użyj elementów sterujących na dole ekranu, aby rozpocząć grę i wygrać do 12 000 razy swój udział. Karta "I" po lewej stronie to zakładka menu, która umożliwia otwarcie wypłaty. Kontrola "BET" umożliwia udziały w odcinkach od 0.25 monety do maksymalnie 125 monet Spin a. Po prawej stronie zobaczysz karty autooduplay i spin. Kiedy będziesz gotowy, wiesz, co robić.

Mustang Gold Darmowe Gry Online Bezpłatne obroty i bonusowe rundy

Mustang Gold by Pragmatic Play jest zgodny z tą samą standardową rozgrywką, która pasuje do tych, którzy grają w najlepszych miejscach online. Zawiera podstawową grę, którą prawdopodobnie znasz. Po prostu ustawiaj identyczne symbole w grupach 3 lub więcej, aby zdobyć nagrody. Wypływają poziomo od lewej do prawej na ekranie. Podstawowa gra składa się z ikon karty, kowboju, kowboja i 2 majestatycznych ogierów. Biały ogier jest najlepiej płatnym symbolem w grze podstawowej. Logo Mustang Gold to dziki symbol, który może zastąpić wszystkie inne ikony, z wyjątkiem symboli rozproszenia i dodatkowych. Dziki symbol może pojawić się na kołowrotkach 2, 3, 4 i 5. Ogrodzenie jest symbolem rozproszenia i pojawia się na kołowrotkach 2, 3 i 4. Przyzwoi ci 8 bezpłatnych obrotów, gdy lądujesz 3 lub więcej w dowolnym miejscu. Możesz odnieść bezpłatne obroty i wygrać nieograniczoną kwotę. Symbol zbiorów wywoła funkcję zbierania pieniędzy, która jest dodatkową grą, w której zbierasz podkowy i szeryfy. Jackpot Reveal Bonus Game oferuje szansę wygrania jednej z czterech progresywnych nagród Jackpot. Obejmuje to nagrodę mini, niewielką, główną i wielką progresywną jackpot z najwyższą wypłatą 12 000 razy na Twoim pakiecie.

Mustang Gold Darmowe Gry Online RTP, zmienność i progresywny jackpot

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Naprawiono jackpot
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Mustang Gold Darmowe Gry Online Werdykt i podobne automaty

Jeśli odważysz się podjąć ryzyko tej gry o wysokiej wariancji, możesz zobaczyć, jak całkowity zakład jest pomnożony przez maksymalnie 12 000 razy. Możesz wygrać nagrodę mini, mniejszą, major lub wielką progresywną jackpot. Lub możesz odblokować nieograniczone darmowe spiny. Potencjał jest wysoki, a rozgrywka jest pełna rozrywki. Towarzyszy Ci także piękna sceneria 3D, gdy kręcisz rolki, aby grać w ekscytujące gry, takie jak gra zbierania pieniędzy. Gra przemawia do szerokiej gamy graczy, szczególnie wysokich rolek.

Możesz odkryć jeszcze świetne oferty i gry w naszych różnych stronach z prawdziwymi pieniędzmi. Obejmuje to doskonały wybór gier w Pragmatic Play. Sprawdź więcej tytułów, takich jak Fruit Rainbow, które oferuje dzikie, bezpłatne spiny, mnożniki i 2000x Twój zakład. Lub, za coś innego, możesz wypróbować gorąco, aby spalić gniazdo, które obejmuje ułożone dzikie, bezpłatne spiny i najlepszą potencjalną nagrodę w rzeczywistości w wysokości 250 000 $ . Przejdź do naszej listy wybranych kasyn prawdziwych pieniędzy, aby znaleźć złoto Mustanga i bardziej pragmatyczne miejsca na zabawę.

Powiązani partnerzy kasyna

Dream Destiny
RTP:
95.88%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Buffalo Blitz II
RTP:
95.96%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Forge of Fortunes
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
HippoPop
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Feline Fury
RTP:
94.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Serengeti Gold
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Valley of the Gods 2
RTP:
96.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Trillionaire
RTP:
95.76%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Dead Riders Trail
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Game Of Thrones
RTP:
94.86%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Blood Moon Wilds
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
The Falcon Huntress
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki