Mysterious Egypt graj online za darmo

Oprogramowanie:
Pragmatic Play
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
553 300 $.00
Motyw:
Starożytny Egipt

Tajemnicza recenzja automatu online w Egipcie

Lśniące białe piramidy i wieże ogromnego miasta rozciągają się za gridem Reel 5x3 tajemniczej gry w Egipt. To kolorowa gra, z podobnym wysokim standardem grafiki używanej w dużej części pragmatycznej gamy. Oczywiście automaty tematyczne wokół starożytnego Egiptu są niezwykle popularne i wspólne z wieloma innymi, ta gra wykorzystuje obrazy takie jak posągi Golden Cat, piramidy i oko Horusa jako symboli o wysokiej płatności. Klasyczne emblematy kart do gry, ozdobione w egipskim stylu, uzupełniają te symbole.

Piękna królowa Egiptu podwaja się zarówno jako symbol dziki, jak i rozproszony. Kończy kombinacje, a także uruchamia bezpłatną rundę obrotów, w której łatwiej jest wygrać wielką nagrodę w najlepszych kasynach online. Rozszerzające się symbole w podstawowych grach i rundzie bonusowej są kluczem do odblokowania największych wygranych, a jeśli wylądujesz idealną kombinację symboli w dowolnej z 10 linii, które możesz wygrać do 5533x Twoją zakład.

Jak zagrać w tajemnicze miejsce w Egipcie online

Pragmatyczne automaty do zabawy przemawiają do szerokiej gamy graczy, częściowo dlatego, że są one łatwe do skonfigurowania, ale także dlatego, że oferują wystarczająco szeroką gamę opcji stakowania, aby pokryć większość bankrollów. Możesz grać tylko 0.10 na spin lub zmień zakłady za pośrednictwem Plus i minus za pomocą wielu opcji na maksymalnie 100.00.

Dostępne są funkcje automatycznego i turbodoładowania i są w pełni kompatybilne z urządzeniami iOS, Androidem i Windows Mobile, a także komputery stacjonarne. Poświęć trochę czasu na studiowanie wypłat, klikając przycisk "ja", a zobaczysz, ile wygrasz z każdego symbolu podczas przekraczania linii, a także dalsze szczegóły dotyczące bonusów.

Najmniej cenne symbole karty płacą 15x całkowity zakład, gdy przekraczają linię płac, z najwyższym płatnym okiem symbolu Horusa wartego 500x dla tego samego wzoru.

Bezpłatne obroty i inne tajemnicze bonusy Egiptowe

Losowo wybrany symbol rozszerzy się na wszystkie 3 rzędy kołowrotka w dowolnym spinu. Rozszerza się tylko wtedy, gdy może wypełnić dowolne luki w sekwencji dopasowanych symboli w dowolnej z 10 linii, aby wypełnić kombinację. Aby zmaksymalizować twoje wypłaty, wybrany symbol rozszerza się tylko po przyznaniu wypłat od spinu. Królowa jest władcą tajemniczej gry w Egipt, a ta piękna postać jest dzikim symbolem, więc może wkroczyć i działać jak każda inna, aby ukończyć wygraną.

Jest ciężko pracującym monarchą, ponieważ symbol królowej jest również wyzwalaczem dla darmowych obrotów. Musi wylądować w co najmniej 3 miejscach jednocześnie, aby nagrodzić 10 dodatkowych gier. Może to nie wydawać się dużą różnicą od pojedynczego rozszerzającego się symbolu w grach podstawowych, ale daje znaczne zwiększenie szans na ukończenie zwycięskiej kombinacji podczas rundy darmowych spin. Trzy lub więcej symboli bonusowych Queen Pontaż bezpłatne gry, bez górnej granicy, ile razy może wykorzystać swoje moce, aby nagrodzić dodatkowe obroty.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ułożone symbole
  • Ponowne spiny
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Maksymalne wygrane, średnie zwroty i zmienność tajemniczego gniazda Egiptu

Możesz wygrać maksymalnie 5533 razy swój całkowity zakład z tej gry, a jeśli masz 100.00 na spin wyzwalający, który składa się z ogromnej nagrody w wysokości 553 300.00. Tajemniczy Egipt to wysoce niestabilna gra, która wynosi 5/5 w skali Pragmatic, więc nie zdziw się, jeśli wylądujesz kilka przegranych spinów między zwycięzcami. Odwrotną stroną jest to, że nagrody są dość hojne, szczególnie gdy weźmiesz 96.5% średni zwrot z gracz.

Tajemniczy egipski wyrok automatów

Każda gra tematyczna w Egipcie ma wbudowaną bazę fanów, a tajemnicze miejsce w Egipcie otrzyma ciepłe powitanie od tej publiczności. Inne mogą nie być pod takim wrażeniem, jak dzikie podstawienia, rozszerzające się symbole i darmowe gry to dość standardowe rzeczy.

Jeśli podoba ci się ten temat, pokochasz tajemniczą grę w automatach do egipskich. Znajdziesz to w naszych najlepiej skrajnych kasynach, w których czekają najlepsze oferty powitalne.

Powiązani partnerzy kasyna

Golden Mane
RTP:
96.96%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Twin Spin
RTP:
96.55%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Dream Diver
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Divine Diamonds
RTP:
96.24%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Primate King
RTP:
95.66%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Monkey’s Gold
RTP:
96.02%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Banana Drop
RTP:
96.70%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Wild Toro II
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Da Vinci
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
777 Super BIG BuildUp Deluxe
RTP:
96.19%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Golden Osiris
RTP:
96.27%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Sakura Dragon
RTP:
95.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni