Mystic Chief graj online za darmo

Oprogramowanie:
Pragmatic Play
RTP:
96.55%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
500 000 $.00
Motyw:
Zwierzęta, dziki zachód

Mystic Chief Darmowe Gry Online Recenzja

Sloty tematyczne wokół północnoamerykańskiej dzikiej przyrody i kultury rodzimej to ogromny remis, a mistyczny główny automat online jest wspaniałym przykładem tego typu. Rozgrywany w siatce 3-4-4-4-3 symboli, zawiera lwy górskie, łyse orły i rurki pokojowe, a także sam wódz.

Bonusowe funkcje tej gry komputerowej i mobilnej obejmują szef jako rozszerzający się dziki symbol, który wzmacnia wygrywa do 10x. Dostępne są również losowe dzikie i bezpłatne spiny, z gwarantowanymi dzikimi napełniającymi całe rolki jednocześnie, a także super darmowe spiny z jeszcze większą liczbą dzikich symboli w grze.

Mystic Chief pochodzi ze studiów Pragmatic Play. To gra o wysokiej zmienności z doskonałym stosunkiem powrót do graczy 96.55%. Odwiedź plemię, a możesz wygrać do 5000 razy swój zakład.

Jak grać w mistyczną główną maszynę do automatów

Bębny Indian Ameryki Północnej i wezwania dzikiego zabawy, gdy kołowrotki obracają się na tle topee pod gwiaździstym pustynnym niebo. Część wydają się świecić z dekoracyjnych kolumn, co jest niezwykłym efektem, który wydaje się mieć niewiele wspólnego z tematem, ale wygląda dobrze.

Załaduj Mystic Chief Slot na komputer lub telefon komórkowy z systemami operacyjnymi iOS, Androidem lub Windows, a także ujawniasz różne pięknie zaprojektowane symbole w najwyższej jakości kasynach online. Klop, dzikie konie, tyczki totemu, bębny i młoda kobieta również tutaj występują.

Aby rozpocząć, dotknij zakładek plus lub minus po obu stronach przycisku wirowania, a następnie wybierz poziom zakładu i mnożnik, aby wybrać kołek od 0.20 do 100.00. Naciśnij przycisk autoodplay pod spodem, a rolki obracają się same, chociaż musisz wcześniej wybrać limit strat.

Małe "ja" na elementach sterujących otwiera wypłatę wypłat, gdzie widzisz, ile wygrywasz, gdy 3, 4 lub 5 pasujących symboli lądują na rolkach z prawej strony. Istnieje 576 różnych sposobów wygrania, a najcenniejszy symbol jest wart do 5 razy. Znajdziesz także szczegółowe informacje na temat działania funkcji bonusowych, w tym ułożonych symboli dzikiego mnożnika i darmowych gier.

Darmowe obroty i inne mistyczne funkcje automatów

Szlachetny wódz jest dzikim symbolem z mocą, aby działać jak inni, aby ukończyć zwycięstwa. Losowo rozszerza się w górę lub w dół, aby wypełnić wszystkie 4 rzędy rolki 2, 3 lub 4, a następnie pomnoża dowolną wygraną o od 1x do 10x. Jeśli widzi go na kilku rolkach jednocześnie, wartości łączą się z potencjalnym maksimum 30x.

Symbole łapania snów w dowolnych 2 miejscach magicznie przekształcą losową liczbę innych symboli na środkowych 3 rolkach w dodatkowe dziki. Uważaj na złoty symbol rozproszenia, ponieważ ten błyszczący bibelot w dowolnych 3 lub więcej miejscach na środkowych kołowrotkach otworzy bezpłatną rundę bonusową spinsów, podczas której co najmniej 1 ułożone dzikie porusza się wokół środkowych 3 kołowrotek.

Rozgrywka początkowa 8 obrotów, a każde dalsze symbole rozproszenia dodają 1 dodatkową grę do Twojej suma. Jeśli 2 rozprasza ląduje w jednym wolnym spinu, funkcja ulepsza się do trybu super, gdzie losowa liczba symboli na środkowych rolkach przekształca się w dziki na każdym spinu.

Funkcje gniazda

 • Mnożniki
 • Naprawiono jackpot
 • Rozprasza
 • Dziki symbol
 • Darmowe obroty
 • Walking Wilds
 • Ułożone dziczy
 • Losowe dziczy
 • Mnożnik dziczy
 • Zmieniające się dziczy
 • Ponowne spiny
 • QuickSpin
 • Funkcja hazardu

Mystic Chief Slot Maksymalne wygrane, średnie zwroty i zmienność

Wygrane są ograniczone do 5000 razy więcej lub 500 000.00 Jeśli grasz 100.00 na spin. Możesz wygrać tak wiele w trakcie rundy darmowych obrotów, ale kończą się automatycznie po osiągnięciu limitu.

Mystic Chief to gra o wysokiej zmienności, w której średnie zwroty to hojne 96.55%. Możesz spodziewać się stosunkowo długich serii utraty spin.

Nasz mistyczny szef automatów online

Z imponującym designem i niezwykle popularnym tematem, Mystic Chief Slot jest jednym z wielu dużych trafień w zachodnich ludach i dzikiej przyrody. To szef, który ma wiele mocy i pomoże ci zebrać dodatkowe zwycięstwa z potencjałem dużych mnożników.

Losowe dziki na środkowych kołowrotkach mogą również tworzyć kombinacje o wysokiej wartości, chociaż nie ma gwarancji, że żadna funkcja doprowadzi do nagrody. Ułożone dziki na każdym darmowym spinu i losowych dziczych w trybie super często wystarczy, aby stworzyć zwycięskie kombinacje.

Poznaj plemię i zagraj w Mystic Chief Slot Machine w najlepszych kasynach online. Chwyć ich oferty bonusowe powitalne, gdy się zarejestrujesz.

Grotki tematyczne Dzikiego Zachodu

Gdzie powinienem grać na mistycznej głównej maszynie do automatów?

Mystic Chief Slot jest dostępny w niektórych najwyżej ocenianych kasynach online. Mamy pełne recenzje najlepszych witryn, w których można znaleźć szeroki zakres gier, lukratywne oferty bonusowe i bezpieczeństwo pełnej licencji hazardowej.

Co robi główny symbol w mistycznym głównym miejscu?

Szef plemienia jest dzikim symbolem, który może zastąpić innych, jeśli jest we właściwym miejscu, aby ukończyć wygraną. Ten symbol pojawia się również na wszystkich 4 rzędach środkowych rolki i jest wyposażony w losowy mnożnik, który wzmacnia wygrywa do 10x. Kilka ułożonych dziczy może nawet połączyć ich mnożniki.

Ile linii płacowych ma mistyczne miejsce na główne miejsce?

Mystic Chief Slot Maszyna zastępuje linie wynagrodzeń 576 sposobami wygrania. Symbole są ułożone we wzór 3-4-4-4-3 na 5 bębnach, a wygrasz, dopasowując je na podłączonych bębnach z lewej strony.

Czy mistyczny główny automat ma dobry powrót do procentu graczy?

Powrót do odsetka graczy Mystic Chief Online jest doskonałym 96.55%. Na każde 100.00 postawił się w grze, w dłuższej perspektywie wypłaca 96.55 w nagrodach. Jest to jednak gniazdo o wysokiej zmienności, więc zwroty będą się różnić w krótkim okresie.

Czy mogę grać na mistycznym automatom na telefonie komórkowym?

Mystic Chief Slot jest w pełni kompatybilny z iOS, Androidem i Windows Mobiles i został zaprojektowany do płynnej pracy na wszystkich platformach. Oczywiście działa również równie dobrze na komputerach komputerowych i innych urządzeniach stacjonarnych.

Czy mistyk główny automat online ma bezpłatną funkcję bonusu spinów?

Dowolne 3 lub więcej symboli rozproszenia przyznaje 8 darmowych spins. Dostajesz 1 obroty za każdym razem, gdy w rundzie pojawia się rozproszenie, a w każdej grze w każdej grze w każdej grze jest rozproszony, a ułożony jest w stos. Możesz nawet uaktualnić do wolnych spinów z wieloma losowymi dzikimi.

Jakie gry są podobne do mistycznego głównego miejsca?

Jeśli podoba Ci się motyw Indian Ameryki i dzikiej przyrody Mystic Chief Slot, pamiętaj, aby wypróbować podobne tytuły, takie jak gniazdo grzmotu z Play’n Go lub duch bestii przez relaks.

, Który tworzy mistyczną główną maszynę do automatów?

Mystic Chief Slot pochodzi z pragmatycznej gry. Inni wielcy hitterami w ich zasięgu to dzikie dzikie bogactwa, psa House, Tree of Riches i Sweet Bonanza.

Kiedy wydano mistyk szef?

Pragmatic Play uruchomił Mystic Chief Slot 14 października 2021.

Powiązani partnerzy kasyna

Major Millions
RTP:
96.88%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Niski
Little Bighorn
RTP:
96.06%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Chilli Picante Megaways
RTP:
95.55%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Incan Adventure
RTP:
96.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Book of Golden Sands
RTP:
96.46%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Bull in a Rodeo
RTP:
96.28%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Jackpot Jewels
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Hot to Burn Extreme
RTP:
96.65%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Fishin’ Reels
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Helloween
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Rainbow Riches Free Spins
RTP:
95.17%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Playboy Fortunes
RTP:
96.24%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni