Narcos Mexico graj online za darmo

Oprogramowanie:
Red Tiger
RTP:
95.70%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
CA 104 860 USD.00
Funkcja bonusowa:
Wysoki
Maksymalny zysk:
Nie
Motyw:
Programy telewizyjne/seria

Recenzja automatów online Narcos Mexico

Uruchomiony w 2018 roku serial telewizyjny Narcos Mexico stał się wielkim hitem w Netflix. Teraz Red Tiger przynieś go do świata kasyn stacjonarnych i mobilnych w automatach NARCOS Mexico. Jest to gra 5-orowa z 243 sposobami wygrania, średniej do wysokiej zmienności i średnim zwrotem 95.7%.

Funkcje w grach podstawowych obejmują mnożniki Drop Drop Wilds i Double Cash 2x. Kartel kręci się na rundzie na siatce 10 x 10. Czy jesteś wystarczająco odważny, aby grać na wejście do spinów kartelowych?

Jak grać w automatach NARCOS Mexico

Pięciu władców narkotyków z serii pojawia się w realistycznych grafikach przynoszących "El Chapo" Guzmán, Guerra, Fuentes, Félix i Gallardo do siatki symbolicznej 5x3.

Inne obrazy obejmują symbole kart do gry na czaszki, butelki i patyki dynamitu. Wszystko jest osadzone na tle rezydencji, palm i samochodów opuszczonych pociskami, w towarzystwie oficjalnej ścieżki dźwiękowej z serialu telewizyjnego.

Możesz zagrać w automatach NARCOS Mexico na komputerach PCS, iOS, Android i Windows Mobiles w naszych najwyżej ocenianych kasynach Tygrys. Zakres zakładów wynosi od 0.10 do rozczarowująco niskiego 10.00 na każdym spinu, a ty wybierasz kołek za pomocą zakładek plus lub minus na elementach sterujących w najlepszych miejscach online.

Kliknij 3 małe linie na panelu, aby otworzyć wypłatę, w której znajdziesz pełny rozkład działania funkcji i ile płaci każdy symbol. Gniazdo internetowe Narcos Mexico ma 243 różne sposoby wyrównania symboli na 5 rolkach, aby wygrać, a Félix płaci najwięcej, przy do 5 razy w całości.

Respins i inne cechy bonusowe szczelinu Narcos Mexico

Pakiet dzikiego symbolu narkotyków i skorpiona może zastąpić innych, aby pomóc w zakończeniu wygranych kombinacji, chociaż ląduje tylko na kołowrotkach 2, 3 i 4. Funkcja losowego spadku dostaw widzi samolot latający przez rolki, zrzucając dodatkowe dzikie symbole, aby ułatwić odebranie wygranej w dowolnym momencie.

Funkcja podwójnej gotówki to kolejne losowe wydarzenie w grach podstawowych i po prostu mnoży każdą wygraną przez 2x.

Główną cechą gry w automatach Narcos Mexico jest obroty kartelu, a istnieje kilka sposobów na jej wyzwolenie. Każda wygrana w wysokości 100x stawka może być wymieniona na tę funkcję, chociaż przechowujesz cokolwiek powyżej 100x. Wygrane od 30x do 99x można grać, a chociaż może to wywołać rundę, możesz również stracić wypłatę.

Spinki kartelowe zaczynają się automatycznie, ilekroć główny bohater Miguela Ángel Félix Gallardo ląduje na kołowrotkach 1, 3 i 5. Dostajesz 3 respins na nowej siatce 10x10, w której liderzy kartelu znajdują się w każdej pozycji 2x2 narożnej. W tej rundzie pojawiają się tylko mnożniki, telefony lub samoloty. Symbole stają się aktywne tylko wtedy, gdy lądują w sąsiedztwie szefa kartelu lub istniejący symbol na siatce, podczas gdy telefony podwoili wartość wszystkich symboli na jego terytorium, a samoloty zwiększają je o wszystko od 1x do 5x.

Jeśli jest wystarczająca liczba symboli, a połączenie rozciąga się na 2 lub więcej terytoriów, rozpoczyna się wojna kartelowa, a ta z największą wartością tajemniczych symboli terytorium przejmuje inne. Kartelowe obroty działają, aż będą 3 respiny bez żadnych nowych symboli lub wypełnisz sieć gier gniazdowych.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Naprawiono jackpot
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu

NARCOS MEXICO SLOT Maksymalne wygrane, zmienność i średnie zwroty

Respins również kończą się, jeśli trafisz maksymalną możliwą nagrodę 10 486x na stos. Z zakładem 10.00 Na spin wyzwalający możesz wygrać 104 860.00 Tutaj, co dzięki temu niskiemu potencjałowi stawki jest mniejsze niż wiele innych gier.

Narcos Mexico ma średnią do dużej zmienności i długoterminowy procent zwrotu 95.7%.

Nasz werdykt na automatach internetowych Narcos Mexico

Jeśli 10.00 Maksymalna część jest z tobą w porządku i podoba ci się motyw przestępstwa, automat do gier Narcos Mexico to zdecydowanie gra, w którą będziesz chciał zagrać. Ma realistyczne obrazy głównej obsady, kilka przypadkowych smakołyków w grach podstawowych i fantastyczną funkcję premiową.

Wojna kartelowa jest przyjemnym zwrotem od standardowej rundy respins, chociaż 104 860.00 Maksymalna możliwa wygrana jest nadal czymś w rodzaju wynajęcia i może kupić tylko kilka kg towarów z karteli.

Slogan tej gry mówi: "Czy jesteś wystarczająco odważny, aby to wszystko wygrać?’. Dowiedz się, gdy grasz w automat online Narcos Mexico w najlepszych kasynach online i weź dziś kartele.

Gdzie mogę grać w automatach NARCOS Mexico?

Możesz zagrać w gniazdo Narcos Mexico w najwyżej ocenianych kasynach online na tej stronie. Każda strona ma szeroki zakres gier, lukratywne oferty bonusowe i świetną reputację fair play i niezawodności.

Jak wygrać, kiedy gram w gniazdo online Narcos Mexico?

To 243 sposoby wygrania gry, w której zbierasz nagrody, gdy 3, 4 lub 5 pasujących symboli wylądują w dowolnym rzędzie, na sąsiednich bębnach z lewej strony. Gniazdo Narcos Mexico ma również dziki symbol, który pomaga, działając jako inne w razie potrzeby.

Jaka jest funkcja upuszczania zasilania gniazda Narcos Mexico?

Funkcja upuszczania dostaw jest losowym wydarzeniem w grach bazowych NARCOS Mexico. Samolot leci na ekranie i kilka dzikich symboli spada na rolki, zwykle prowadząc do wygranej, chociaż nie jest to gwarantowane.

Czy gniazdo Narcos Mexico ma jakieś inne funkcje bonusowe?

Zagraj w gniazdo Narcos Mexico, a możesz także wywołać fantastyczną funkcję bonusu. Jest to runda rent.

, Czy powinienem grać na szczelinie Narcos Mexico na maksymalnym zakład?

Możesz obrócić rolki automatu NARCOS MEXICO, maksymalnie 10.00. Chociaż jest to znacznie mniej niż wiele innych miejsc, nie ma potrzeby postawiania tak dużo, jeśli nie chcesz, a minimalny udział to tylko 0.10 na spin.

Jaka jest najlepsza aplikacja do gniazda narcos mexico?

Niektóre kasyna online oferują aplikacje, które można pobrać na telefon komórkowy. Sprawdź nasz przewodnik po najlepszych, gdzie gniazdo Narcos Mexico jest jednym z gier, które można dotrzeć za pomocą ikony na urządzeniu.

Jaki jest średni RTP miejsca online w NARCOS MEXICO?

Długoterminowy odsetek zwrotu z gry NARCOS Mexico to 95.70%, co jest dopuszczalne w przypadku gry średniej do wysokiej zmienności, ale nie jest to szczególnie hojne.

To gniazdo Narcos Mexico podobne do innych gier?

Gry podobne do gniazda Narcos Mexico obejmują oryginalne narcos, które pochodzi z Netent. Maszyna automatów El Patron ze Stakelogic to kolejna gra oparta na Lordach narkotyków.

Który deweloper produkuje miejsce online Narcos Mexico?

Gniazdo Narcos Mexico jest autorstwa Red Tiger. Możesz grać wraz z innymi z tego studia, takich jak Megaways Dynamite Riches, Primate King i Fa Fa Babies w naszych zatwierdzonych kasynach.

Kiedy został wydany automat NARCOS Mexico?

Red Tiger wypuścił gniazdo Narcos Mexico 24 marca 2022 r.

Powiązani partnerzy kasyna

Rich Wilde and the Shield of Athena
RTP:
96.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Jambo Cash
RTP:
96.60%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Genie Wild
RTP:
95.35%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Stampede
RTP:
95.27%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
The Vault
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Big Bass Bonanza Megaways
RTP:
96.70%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Phantom of the Opera LinkWin
RTP:
96.08%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Wild Depths
RTP:
96.48%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Five Times Pay
RTP:
98.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Wild West Gold Megaways
RTP:
96.44%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Reels of Wealth
RTP:
95.29%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Jimi Hendrix
RTP:
96.90%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski