Natural Powers graj online za darmo

Oprogramowanie:
IGT
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
250 000 $.00
Motyw:
Komiksy, fantazja, akcja/przygoda

Naturalne moce online przegląd automatów online

Chociaż niektóre automaty są oparte na znanych postaciach, takich jak Superman i Wonder Woman, IGT wynalazł te dziewczyny specjalnie do gry. Ale gniazdo zostało doskonale zaprojektowane i ma kilka zabawnych animacji, aby było jeszcze bardziej zabawne.

Funkcje specjalne są również zabawne. Zwycięskie kombinacje symboli znikną, aby dać ci szansę na dalsze wygrane, istnieje dziki symbol, który pomaga ukończyć dodatkowe linie i jest wyposażony w darmową grę spins z mnożnikami nagród. Ponadto każdy z superbohaterów może losowo wykorzystywać swoje moce na końcu spinu, dając kolejną szansę na zdobycie nagród.

Wszystkie super funkcje pomogły naturalne moce stać się jednym z najlepszych miejsc w zakresie IGT. Istnieje potencjał wygrania nagrody w wysokości 40 000 monet lub 400 000.00 Na maksymalnych stawkach, więc załóżmy nasz najlepszy strój superbohatera i poznaj drużynę Natural Powers.

Naturalne sterowanie i konfigurację

Natural Powers to 5-rela, 40 płatków, w którym wygrywasz nagrody, lądując 3 lub więcej tego samego symbolu na linii od lewej strony. Ponieważ istnieje tak wiele funkcji, zamiast stawiać 1 monetę na linię, co jest zwykłym formatem, faktycznie grasz w 40 liniach z 60 monetami. Łatwy w użyciu panel sterowania pozwala dostosować wartość monety od 0.01 do 10.00, z wieloma opcjami pomiędzy.

Możesz obrócić rolki do 50 razy w trybie automatycznym, a także istnieje opcja odtwarzania ścieżki dźwiękowej typu superbohaterów lub wyciszenia. Całkowicie podobało nam się muzyka, ponieważ idealnie pasuje do stylu kreskówek, ale wybór należy do ciebie. IGT zaprojektował naturalne moce do pracy równie dobrze na telefonach komórkowych na Androida i iOS, jak na komputerze stacjonarnym lub laptopie, więc gdziekolwiek jesteś, możesz dołączyć do tych supergirls w ich przygodach.

Pamiętaj, aby zapoznać się z wypłatą przed grą. Naturalne moce są tak samo pełne akcji jak każda historia o superbohaterach i najlepiej zobaczyć, co wypłaca każdy symbol i jak działa wiele bonusowych rund. Wystarczy kliknąć przycisk Paytable poniżej rolki, aby go otworzyć.

Naturalne moce i funkcje bonusowe

Wieże fikcyjnego miasta powstają za kołowrotkami naturalnych mocy. Symbole są jasne, jasne i świetne do patrzenia, chociaż używanych jest tylko 7 głównych symboli. Jednym z nich jest wysoko płatne logo gry, 4 z nich to Ziemia, Wind. Istnieje również dziki symbol, który w razie potrzeby działa jak inni.

Jak tylko wylądujesz zwycięską kombinacją, pow!, odblokujesz funkcję symboli wolnych. Wszelkie symbole, które były częścią wygranej, znikną, a te powyżej opadają, aby wypełnić luki. Jeśli to zrobi nową wygraną, te symbole również znikają i tak dalej.

Po jakimkolwiek przypadkowym spinowi lub swobodnym upadku, zapap!, Można przyznać tajemniczą funkcję. Wiatr wysadza wszelkie symbole ognia i lodu od kołowrotków, a ogień dmucha symbole Ziemi i Wiatru. Ziemia usuwa losowy wzór symboli, a lód zamraża symbole. Każdy z nich może z łatwością prowadzić do nowych zwycięstw.

Jeśli cały zespół Natural Powers pojawi się razem, to Shazam!, Wywoływa się darmowe obroty. Dowolne 3 lub te bonusowe symbole jednocześnie automatycznie uruchomi bezpłatne gry. Zanim zaczną wybrać, ile obrotów rozgrywa się, wraz z wszelkimi mnożnikami, które zostaną zastosowane do wygranych podczas nich. Opcje wahają się od 15 darmowych gier, w których wygrane są mnożone przez 2x do 4x, do zaledwie 5 spin.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ułożone dziczy
  • Ponowne spiny
  • Kaskadowe bole
  • Funkcja hazardu

Wniosek

Uwielbialiśmy maszynę do automatów naturalnych mocy. Wygląda dobrze i spodoba się każdemu, kto lubi gatunek superbohatera. Ale nawet jeśli nie dbasz o styl, funkcje bonusowe są niesamowite i nadal powinieneś rzucić okiem.

To gra, która przemawia do każdego, kto chętnie stawia co najmniej 0.60 na spin i maksymalnie 600.00 powinien pasować do wysokich wałków. Niska zmienność równa się regularnym nagrodom i powrót do procentowego procentowy 96.47% jest bardzo hojne. Naturalne moce były wielkim hitem w niektórych z naszych najlepiej ocenianych kasyn online i mobilnych, więc zarejestruj się na zalecanej stronie i upewnij się, że wszystkie specjalne premie w ofercie oferowane.

Jeśli chcesz zakręcić rolki automatu opartego na znanym bohaterze, to Superman: film jest jedną z największych gier. Ten gniazdo Playtech zawiera zdjęcia obsady klasycznego filmu z 1978 roku, który ląduje ponad 5 bębnów i 100 wypłat. Funkcje takie jak mnożniki wygrane, darmowe spiny i zablokowane dzikie symbole to tylko niektóre z bonusów, które sprawiły, że superman: film filmowy jest tak super-hit. Sprawdź to już dziś w najlepszym kasynie online.

Powiązani partnerzy kasyna

Sakura Dragon
RTP:
95.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Party Time
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Arcane Gems
RTP:
96.05%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Joker Jester
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Pandamania
RTP:
95.33%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
13
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Big Bad Wolf Christmas Special
RTP:
97.34%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Scarab Kingdom
RTP:
96.13%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
A Visit from St.Nick
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Retro Galaxy
RTP:
96.05%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
The Slotfather Part II
RTP:
96.60%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
PiggyPop
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki