Ned and His Friends graj online za darmo

Oprogramowanie:
Betsoft
RTP:
92.15%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Niski
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
187 500 USD.00
Motyw:
Zwierzęta, bajki

Ned i jego przyjaciele online recenzja automatów online

Z pomocą szczęśliwych małych gryzoni możesz wygrać do 75 000 monet na rundę podczas gry za prawdziwą gotówką, ale tylko tak długo, jak grasz na urządzeniu z obsługą Flash.

Prezentując postacie 3D i prezentację filmową, z której znany jest Betsoft, Ned i jego przyjaciele mogą być naprawdę fajnie grać. To, co jest lepsze niż jego wygląd lub animowane symbole to lista funkcji bonusowych, która obejmuje zarówno gry gotówkowe Click-Me.

Jak grać w Neda i jego przyjaciół online

Ned i jego przyjaciele są wyposażone w krystalicznie czysty wyświetlacz, który jest starannie zorganizowany i wyposażony w intuicyjne elementy sterujące. Więc nawet jeśli jesteś graczem po raz pierwszy, ta gra nie powinna być tak trudna do gry. Rozpocznij od lewej strony, aby wybrać preferowany rozmiar monety, a następnie przejdź do"Zakład na linię" i kontrole Payline, aby skonfigurować swój udział. Odrzuć wszystko do minimum, aby zagrać tylko za 0.01 kredytów na rundę lub popchnij wszystkie elementy sterujące w górę, aby grać maksymalnym zakładem w wysokości 150 punktów.

Główną cechą, która odróżnia ten szczelin. Dzięki tej funkcji możesz wstępnie wybrać, za które linie płacone chcesz zapłacić, aby obniżyć/zwiększyć udział. Znajdziesz wszystkie linie wynagrodzeń przedstawione w wypłaty gry, gdzie zobaczysz także wszystkie symbole i ich wypłaty. Nagrody są zawsze wyświetlane w monetach i można je wygrać z siedmioma symbolami obrazu, z których niektóre nawet płacą, gdy zbierasz tylko dwa z nich w sekwencji. Kiedy grasz w kasynie online Real Money z najniższym zakładem na linię, wypłaty wahają się od 5 do 500 monet. Jeśli jednak wprowadzisz 5 punktów na linię, zobaczysz, że nagrody wzrosną do maksymalnej 2500 monet na sekwencję.

Ned i jego przyjaciele Betsoft są również dostępne do gry mobilnej, ale tylko na urządzeniach mobilnych, które obsługują Adobe Flash. Niestety, ta gra nie została przepakowana przez Betsoft w wersji do Go, ale można ją głównie grać na komputerach stacjonarnych i laptopach.

Ned i jego przyjaciele funkcje i darmowe spiny

Nagrody w mieszkaniu NED są podane dla dowolnych sekwencji dwóch, trzech lub więcej pasujących symboli, które są gromadzone na aktywnej linii płacowej, w kierunku od lewej do prawej. Aby uzyskać największe wypłaty podczas gry z prawdziwymi pieniędzmi, musisz zebrać niektóre z symboli NED. Te ikony mogą zapłacić do 2500 monet za zwycięstwo pięciu z nich, a także mogą zapłacić za dwa dopasowane symbole, wraz z trzema innymi ikonami szczura.

Oczywiście, będąc grę w automatach Betsoft, Ned i jego przyjaciele oferują również kilka filmowych bonusów, które możesz wygrać, zbierając specjalne symbole. Uzyskaj trzy symbole dziur myszy w dowolnej pozycji, aby uruchomić funkcję kliknięcia, w której wybierzesz ogon szczura, aby wygrać natychmiastową nagrodę. Z drugiej strony zdobądź trzy symbole dziewczyny, a skoczysz prosto do głównego bonusu, w którym wybierzesz szczury, które śpiewają dziewczynie Neda. Możesz zbierać nagrody z każdym wyborem, które dokonasz, aż w końcu się budzi, a szczury uciekają.

Kolejną bardzo zabawną i satysfakcjonującą funkcją jest bonus bezpłatny. Ten bonus jest wyzwalany przez trzy czarne symbole szczura/białego szczura i zawsze daje losową liczbę darmowych spinów. Jeśli go aktywujesz, zobaczysz, że szczury wychodzą na środek podłogi mieszkalnej, aby zacząć śpiewać i tańczyć, gdy darmowe obroty odtwarzane w tle. Uzyskaj ponownie tę samą kombinację symboli podczas tej funkcji, a możesz odnieść swój bonus.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Ned i jego przyjaciele werdykt i podobne automaty online

Betsoft tworzy większość swoich automatów, aby przyciągnąć szeroki zakres graczy, a Neda, a jego przyjaciele jest dobrym przykładem tego"motto". Wariancja gry jest średnia i ma również wiele bonusów, różnorodny wybór zakładów do gry i nagrodami, które mogą przyciągnąć wszystkie. Z prawdziwymi wypłatami pieniężnymi do 75 000 monet na rundę i rozgrywką, która jest wyjątkowo zabawna, Ned i jego przyjaciele będą rozmawiać z każdym, kto lubi angażować się, zrównoważone i opłacalne automaty. Szczególnie spodoba się graczom, którzy lubią mniej niestabilnych automatów, ponieważ współczynnik trafienia jest dość wysoki, wytwarzając wypłaty bardzo często podczas gry.

Jeśli jednak nie masz nic przeciwko graniu bardziej niestabilnych gier na więcej zysków, masz także wiele innych miejsc na wysokiej zawartości online, które może być bardziej atrakcyjne. Wypróbuj Gray N 'GO's Book of Dead Slot, aby uzyskać notorycznie niestabilną grę z większymi nagrodami lub sprawdź świetne automaty do gier 88 i stemple Betsoft na gry, które mogą zapłacić znacznie więcej, blisko 1 000 000 punktów za rundę. Złóż wizytę w niektórych najwyżej ocenianych kasynach online na naszej stronie internetowej, aby znaleźć jeszcze więcej gier o dużej wolności, ale także zdobyć ekscytującą premię powitalną, która jest dostępna dla nowo zarejestrowanych graczy.

Powiązani partnerzy kasyna

Reels of Wealth
RTP:
95.29%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
4 Reel Kings
RTP:
94.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Hot Choice
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Cosmic Fruit
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Dragon Drop
RTP:
95.23%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Wolf Rising
RTP:
93.37%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Piggy Bank Farm
RTP:
96.29%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Wild Depths
RTP:
96.48%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Plunderland
RTP:
96.43%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Bomb Bonanza
RTP:
96.46%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
300 Shields Mighty Ways
RTP:
95.99%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Buffalo Blitz II
RTP:
95.96%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki