New Year Riches graj online za darmo

Oprogramowanie:
Play'n Go
RTP:
96.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
500 000 $.00
Motyw:
Podróż

Recenzja automatów online noworo

Jest sylwestra na całym świecie, a słynne ikony, takie jak Statua Wolności, Big Ben i Kremlin, są oświetlone. Balony w kształcie garniturów do gry i butelki szampana pojawiają się na siatce 5x3 symboli. Grafika w stylu Art Deco jest zgodna z zwykłymi wysokimi standardami w gangu automatów do gry online, a Celebratory Soundtrack pasuje do wizualizacji.

Noworoczny automat bogactwa zawiera bezpłatną bonus gier, w której każdy spin podnosi mnożnik o 2x. Dodatkowe obroty mogą przedłużyć rundę bonusową, a pod koniec funkcji każda wygrana jest mnożona przez 20x. Może to wygrać wygraną 5000x, co stanowi ogromne 500 000 punktów na najwyższym poziomie BET.

Gracze na najlepszych automatach online, którzy uzyskują dostęp do gier na telefonach komórkowych, mają szczęście. Noworoczne gniazdo bogactwa jest w pełni kompatybilne z urządzeniami iOS, Androidem i Windows, z wszystkimi tymi samymi funkcjami, opcjami i potencjalnymi nagrodami.

Jak grać w grę w automatach do bogactw w Nowy Rok

Podobnie jak wszystkie gry Gra’n Go, automat online w Nowym Roku jest łatwy do skonfigurowania i oferuje szeroką gamę zakładów. Wybierasz stawki prawdziwych automatów pieniężnych od 0.25 do 100 punktów na spin za pomocą przewijanego paska pod kołowrotkami. Inne przyciski sterujące aktywują tryby automatycznej i turbo.

Paytable wymienia, ile wygrasz z każdego symbolu, gdy dopasujesz ich wystarczająco dużo w linii, a także ma dalsze szczegóły dotyczące funkcji bonusowych, takich jak darmowe spiny z rosnącymi mnożnikami. Najcenniejszym symbolem jest szampan, który płaci 250 -krotny zakład, jeśli zatrzyma się na dowolnej z 25.

Bezpłatne obroty i inne funkcje automat

Oprócz zwracania najwyższych nagród, szampan jest dzikim symbolem, który może stawić czoła innym, aby ukończyć zwycięską sekwencję. Zegar to symbol rozproszenia, który rozpoczyna ekscytującą funkcję odliczania noworo.

Dostajesz 10 darmowych spinów, a każda wygrana w pierwszej grze podwoiła się. Następny spin ma mnożnik 4x, a następnie wznosi się do 6x, aż do 10. darmowego spinu, jest mnożnik 20 -krotny zastosowany do dowolnej wygranej. Tłum odlicza się w miarę postępów darmowych gier, co zwiększa oczekiwania na duże zwycięstwa.

Jeśli symbol rozproszenia zegara pojawi się w 1, 2 lub 3 miejscach w dowolnym darmowym spinu, otrzymasz 2, 4 lub 6 dodatkowych gier na bieżącym mnożniku. Nie ma ograniczeń co do tego, ile razy zegar może przedłużyć funkcję darmowych spin.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ponowne spiny
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Noworoczne Riches Gra Maksymalne zwycięstwa, RTP i zmienność

Możliwe jest wygranie 5000 razy zakład tutaj lub maksymalna wygrana 500 000 kredytów, jeśli masz najwyższy udział w 100 postawieniu spinu wyzwalającego. Ale potrzebujesz idealnej mieszanki symboli na najwyższym mnożniku, aby trafić w ten cel. Noworoczne miejsce online to gra średniej zmienności, w której można zobaczyć przyzwoitą częstotliwość zwycięskich obrotów i nagród o średniej wartości. Ogólny powrót do procentowych graczy w najlepszych stronach kasyna online wynosi 96.25%.

Nasze noworoczne rating na automatach online

Gra internetowa Nowego Roku Riches prawdopodobnie przyciągnie najwięcej graczy pod koniec grudnia, ale ma wystarczającą liczbę stylu i funkcji, aby zapewnić emocje przez cały rok. Różne punkty orientacyjne i symbole garnitury kart. Świętowa ścieżka dźwiękowa dodaje atmosfery imprezowej.

Jest tylko jedna główna funkcja bonusu, ale bezpłatne obroty z rosnącymi mnożnikami mogą z pewnością przynieść wielkie zwycięstwa, szczególnie jeśli przedłużyłeś rundę pod koniec gry. Oczywiście zwycięstwa nie są gwarantowane podczas bezpłatnych spin.

Dołącz do imprezy, gdy grasz w noworocznym slotie bogactw z Play’n Go w najlepszych kasynach, takich jak te przedstawione tutaj. Nasze wybrane strony mają świetne bonusy kasyn online.

Powiązani partnerzy kasyna

Starlight Princess
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Age of Beasts Infinity Reels
RTP:
95.57%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Miss Midas
RTP:
95.62%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
That's Rich
RTP:
96.27%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Nauticus
RTP:
92.60%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Gems of Adoria
RTP:
96.13%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Pharaoh's Fortune
RTP:
94.78%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Beauty and the Beast
RTP:
97.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Pharaoh King
RTP:
95.20%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Spectre Estate
RTP:
96.12%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
North Guardians
RTP:
96.38%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Big Bad Wolf
RTP:
97.35%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni