Nitropolis graj online za darmo

Oprogramowanie:
ELK Studios
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
1 000 000 $.00
Motyw:
Zwierzęta, przemysł

Recenzja automatów online nitropolis

Masz początkowe 4 rzędy symboli i 4096 sposobów na wygraną. 6 rolki znajduje się w krajobrazie przemysłowych wież i pylonów, a w tej ponurej przyszłości pojawia się lekko zaniedbany wygląd. Symbole na tej siatce obejmują ikony karty do gry w style, kreskówkowe szczury, koty i psy, a także brudne Dawgs, Gritty Kitty, Pug Thugs i Rogue Rats Gang Emblems.

Chmura grzybowa i silnik V8 nadają maszynie do gniazda nitropolis w stylu Mad Max, który świetnie wygląda na komputerach PC, iOS, Windows lub Android Mobiles - co oznacza, że możesz grać w ulubionym mobilnym kasynie.

Możesz grać z szeroką gamą stawek, wygrywając nagrodę, gdy dopasowująca symbole lądują na bębnach od lewej strony. Specjalny system Nitro Reels dodaje losowo wiele symboli, zmieniając liczbę wygranych sposobów w każdym spinu, do ogromnego potencjału ponad 85 000 000.

Inne funkcje obejmują wygrane symbole, a ulepszenia symboli mogą prowadzić do wygranych o wyższej wartości. Podczas bezpłatnej funkcji gry Nitro Role wciąż rosną, co ułatwia ubieganie się o nagrody w miarę postępu rundy.

Jak grać w grę Nitropolis Slots

Sterowanie jest ładne i łatwe w użyciu, a podobnie jak inne gry Elk Studios, ma kilka opcji strategii bukmacherskiej, które umieszczają zakłady automatycznie. Możesz stawić się między 0.20 i 100.00 Na każdym spinu kliknąc stos symbolu monet na elementach sterujących, aby otworzyć wszystkie opcje.

Istnieje tryb automatycznej, który działa do 100 spin. Top Dog to Doberman, który jest warty 6x twój zakład, gdy przekroczy wszystkie 6 rolki gry w grę Nitropolis.

Bezpłatne obroty i inne funkcje gniazda nitropolis

Czaszki nitro są tutaj gwiazdą. Te obejmują 2 pozycje symboli losowo, ale trzymają na nich 4, 6, 8, 10 lub 12 dopasowanych symboli, ułożone jeden nad drugim. To zwiększa liczbę sposobów wygrania i szanse na zebranie nagrody. W grach bazowych rolki nitro są aktywne tylko dla jednego spinu, a jeśli masz szczęście, aby wypełnić je wszystkie pozycje symboli, daje to maksymalnie 85 115 840 wygranych sposobów na dowolnym miejscu na polu.

Wszelkie zwycięskie symbole odpowiadają, podczas gdy inne pozostają na miejscu. Jeśli tworzy to nową wygraną, otrzymasz zapłatę, a respins trwa, bez górnego limitu do tego, ile możesz wyzwolić. Kołowrotki Nitro mogą ulepszyć między respins lub darmowymi gierami, zamieniając w nich symbol w wyższą płacę za większą wygraną. W drugiej szansy, pod koniec serii respins, kołki Nitro mogą obrócić jeszcze raz i potencjalnie wygrać z dalszą wygraną.

Chmura grzybów jest dzikim symbolem, który może działać jak każde inne, jeśli to pomoże, a silnik V8 wyzwala bezpłatną funkcję gier, gdy wyląduje w co najmniej 3 miejscach jednocześnie. W zależności od liczby symboli wyzwalających, otrzymujesz od 10 do 25 bonusowych gier, a podczas nich rele Nitro pozostają na miejscu.

To widzi liczbę zwycięskich sposobów, dzięki czemu łatwiej jest zdobyć nagrody w miarę gry. Respins są nadal aktywne i możesz odzyskać funkcję za pomocą więcej symboli rozproszenia.

Funkcje gniazda

 • Mnożniki
 • Rozprasza
 • Dziki symbol
 • Darmowe obroty
 • Rozszerzające się szpilki
 • Ułożone symbole
 • Podzielone symbole/dziczy
 • Ponowne spiny
 • QuickSpin
 • Funkcja hazardu
 • Praca

Notopolis szczeliny Gra Maksymalne zwycięstwa, RTP i zmienność

Możesz wygrać ogromną nagrodę w wysokości 10 000 razy swój zakład z tej gry, która na 100.00 stawki, równa się 1 000 000.00. Notopolis ma od średnią do wysokiej zmienności, a średni powrót do odsetka graczy to obfity 96.1%.

Nasza maszyna do gniazda nitropolis

Ta świetnie wyglądająca gra ma wyjątkową mechanikę, a rolki nitro dają szanse na zebranie zwycięstw. Postapokaliptyczny temat jest pokryty mrocznym humorem, a postacie, takie jak Dopey Pug i Martial Arts Pracings Cat, z pewnością wywołają uśmiech. Jeśli ten szczelin.

Możesz cieszyć się grą Nitropolis Slots w naszych zalecanych kasynach online i mobilnych. Odblokuj ogromną liczbę zwycięskich sposobów, gdy dzisiaj grasz w najlepszych witrynach.

Powiązani partnerzy kasyna

Book of Vikings
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Millionaire Genie
RTP:
95.02%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Pinocchio's Fortune
RTP:
95.02%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Sisters of the Sun
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
ImmorTails of Egypt
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Mega Moolah
RTP:
88.12%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Pinocchio
RTP:
96.53%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Snow Leopard
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Fat Santa
RTP:
96.45%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Empty the Bank
RTP:
96.48%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Hyper Strike
RTP:
96.24%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Nouveau Riche
RTP:
94.71%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni