Nordic Heroes graj online za darmo

Oprogramowanie:
IGT
RTP:
94.68%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
900 000 $.00
Motyw:
Zwierzęta, złote/złote monety, akcja/przygoda

Nordic Heroes Darmowe Gry Online Recenzja

Jeśli nie znasz swojego Odin z ODR lub Thora z Thrud, być może powinieneś spojrzeć na slot wideo z Nordic Heroes online od IGT. To epicka przygoda, która jest prezentowana w oszałamiających szczegóła. Nordic Heroes używa ekscytującego poziomu Plus, który stał się tak popularny w wielu automatach IGT. Przechodzisz przez kilka poziomów, wywołując różne gry bonusowe, gdy powstaje od skromnego wędrownika, do ostatecznego statusu mistrza.

Ta wyjątkowa gra stała się jedną z największych historii sukcesu dla IGT. Możesz odtwarzać go na komputerze stacjonarnym, iPhonie, iPadzie lub Androida Mobile z zaledwie 0.30 na spin. To sprawia, że jest to świetne miejsce dla graczy o niskich stawkach, ale górny zakład 600.00 powinien zaspokoić wysokie rolki wśród ciebie. Prawdziwie heroiczna nagroda 249 600.00 można ubiegać się na najwyższym poziomie BET, ale istnieje wiele szans na ubieganie się o skromniejsze zwycięstwa po drodze.

Uwzględniono dodatkowe funkcje, takie jak dzikie substancje i bezpłatne spiny, ale gniazda internetowa Nordic Heroes ma o wiele więcej do przyjemności. Nowe symbole, nowe funkcje, mnożniki i bitwy napotykają się w poszukiwaniu wygranych. Sprawdź wersję bezpłatną lub przeczytaj, aby zobaczyć, jak ta niesamowita gra może sprawić, że poczujesz się jak prawdziwy bohater.

Nordic Heroes Slot Controls i konfiguracja gry

Chociaż ta gra zabiera Cię w przygodę, nie musisz ukończyć podróży w jednej sesji. Oprogramowanie pamięta Twój adres IP, dzięki czemu możesz zanurzyć się w grze, jak chcesz i postępować tak długo, jak chcesz. Powiedziawszy to, jest to automat do gry, który będziesz chciał grać, ponieważ oszałamiająca design i ekscytująca rozgrywka to coś wyjątkowego.

IGT użyło swojego standardowego panelu sterowania w grze Nordic Heroes Slots, co ułatwia rozpoczęcie. Wszystkie 30 linii płacowych jest zawsze aktywnych i ze stawką zaledwie 0.01 za linię, patrzysz na co najmniej 0.30 na spin. Inne elementy sterujące obracają rolki automatycznie do 50 razy i możesz wybrać poziom głośności.

Zanim jednak zaczniesz, warto zauważyć, że jest to złożony automat do automatów. Jeśli klikniesz przycisk Paytable poniżej rolki, znajdziesz 25 stron informacji o tym, jak to działa, jakie bonusy można przyznać i jak postępujesz na 8 poziomach. Nie panikuj jednak, ponieważ kiedy zaczniesz grać, wszystko staje się całkiem jasne.

Zrób to krok po kroku i zacznij ubiegać się o podstawowe wygrane, gdy 3 lub więcej pasujących symboli ustawionych od lewej do prawej na linii płac. Następnie w miarę postępów przez poziomy sprawdzaj wypłatę, aby zobaczyć, jakie dodatkowe nagrody są teraz oferowane.

Nordic Heroes rozgrywka i funkcje bonusowe

Nordic Heroes ustawia rolki na tle lasu, ale to szczegółowe symbole naprawdę przyciągną twoją uwagę. Symbole niższe płatne obejmują monety, jagody, grzyby, jastrzębie, strzały, wilki i duży młotek. Najważniejsze nagrody są zgłaszane, gdy pojawiają się piękne postacie Thora lub przystojne postacie Ragnar. Ragnar to plujący obraz Chrisa Hemswortha w filmach Thor, ale jesteśmy pewni, że to tylko przypadek. Może.

Specjalny dziki symbol jest najcenniejszy ze wszystkich, działając jako inne, jeśli to konieczne, aby ukończyć kombinację i wypłacać 1500x zakład linii, gdy ląduje po linii płac.

Nie spotkasz jeszcze Ragnara, ponieważ system poziomu plus plus wprowadza Thorę tylko wtedy, gdy zaczynasz od statusu Wanderer. Zdobywasz punkty "XP" za każdym razem, gdy uruchamiana jest bonus bitwy. Thora walczy z potworem, a ty poruszasz się na poziomie. Ragnar pojawia się od poziomu 3, a następnie możesz grać jako dowolna postać.

Dodatkowe symbole są odblokowane na każdym etapie, a także nowa broń, przeciwnicy i nowe sposoby zdobywania nagród. Po drodze możesz zdobyć buty, które pomagają uciec od potworów, przygodowe nagrody Flaming Hammer Symbols, które pomagają ci zabijać, wraz z symbolami multiplantów wygranych, które mogą zwiększyć wypłaty do 30x.

Z poziomu obrońcy możesz zdecydować się na zabawę w morzu glory, gdzie znajdziesz losowe dzikie rolki w każdym spinu lub przyty do lasu fortuny, gdzie może pojawiać się wędrujące dzikie. Wstań przez szeregi do poziomu mistrza, aby otrzymać dodatkową broń, co ułatwia pokonanie potworów i zbieranie nagród.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Walking Wilds
  • Losowe dziczy
  • Rozszerzające się dziczy
  • Funkcja hazardu
  • Praca
  • Ponowne spiny

Wniosek

Nordic Heroes Darmowe Gry Online jest skierowany do graczy, którzy lubią interaktywne gry lub są przyzwyczajeni do gry na konsolach. Chodzi o format na poziomie plus i domaganie się dodatkowych symboli, walkę z potworami, zarabianie bezpłatnych gier, mnożników i innych smakołyków po drodze. Ale złożoność może zniechęcić niektórych ludzi. Odkryliśmy, że kiedy zaczniesz grać, wszystko staje się znacznie wyraźniejsze i zanim walczyłeś o kilka bitew i podniósł poziom lub dwa, wszystko jest bardzo łatwe do naśladowania.

Nordic Heroes to gra o niskiej lub średniej zmienności, która ma tendencję do wypłacania wielu nagród o niższej wartości, a nie mniej, o wyższych płatnych. Powrót do procentu gracza to 94.68%, co jest średnie dla automatu online.

Jeśli lubisz ten temat, ale chcesz mniej złożoną rozgrywkę, pamiętaj, aby spojrzeć na Dragon Ship, od Play'n Go. Ta gra o tematyce Wikingów ma darmowe obroty, w których rozszerzone dzikie symbole blokują się i prosta runda nagrody, ale poza tym jest dość prosta.

Na niektórych z najlepszych miejsc w automatach online znajdziesz nordyckie bohaterki, więc zacznij swoją epicką przygodę już dziś.

Sprawdź kody bonusowe Dream Vegas i zagraj setki najlepszych automatów i zdobądź ponad 35 postępowców.

Madder Scientist
RTP:
95.18%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Happy Hooves
RTP:
96.49%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Spirit of Adventure
RTP:
96.60%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Hot Twenty
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Charlie Chance XreelZ
RTP:
96.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Faerie Spells
RTP:
96.03%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Animals of Africa
RTP:
96.18%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Anna Van Helsing Monster Huntress
RTP:
96.18%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Bang Bang
RTP:
95.98%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Queen of Alexandria
RTP:
92.50%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
African Legends
RTP:
94.20%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Superman The Movie
RTP:
95.01%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni