North Guardians graj online za darmo

Oprogramowanie:
Pragmatic Play
RTP:
96.38%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
500 000 $.00
Motyw:
Nordycka mitologia, Wikingowie

North Guardians Darmowe Gry Online Review

Wikingowie i nordyckie bogowie występują w roletach North Guardians Slot. Opracowana przez Pragmatic Play, ta 5-linowa, 50-liniowa gra jest kompatybilna z PCS, iOS, Android i Windows Mobiles. Jest to epicki motyw, który pasuje do imponującej rozgrywki i funkcji, z dzikimi substytucjami i darmowymi obrotami wśród dodatków.

Koło może obracać wzorce dzikich symboli, które przenoszą się na rolki, i możesz wyrównać, aby wypełnić całe sekcje siatki symboli. To koło obraca się przez darmowe gry, pomagając w kierunku mnożnika maksymalnego wygrania 5000 razy.

Znajdziesz średni procent zwrotu 96.38% i duża zmienność z legend nordyckich. Uwolnij swoje moce w najlepszych miejscach online, takich jak te ujawnione tutaj.

Jak grać w North Guardians Darmowe Gry Online

Lód otacza siatkę 5x5 symboli, a nawet niektóre z niższych emblematów Rustone mają warstwę mrozu. Ta chłodna scena zawiera postacie męskie i żeńskie wikingów, z lekko kreskówkowym stylem, wraz z tarczami, toporami, klaksonem i innymi klasycznymi obrazami z automatów o tematyce nordyckiej przez pragmatyczną zabawę.

Złota twarz Odin jest dzikim symbolem, który może działać jak inni, i jest centralny dla ekscytującej rozgrywki zarówno w grach podstawowych, jak i darmowych obrotach. Portal z boku kołowrotków trzyma koło bonusowe, które może umieścić Odin na siatce symbolicznej.

Spójrz poniżej rolki na komputerze lub telefonie komórkowym, gdzie można znaleźć łatwe w użyciu sterowanie. Przyciski plus i minus odblokowują opcje stawu, które działają od 0.50 do 100.00 na każdym obrotu. To jest tylko 0.005 do 5.00 na każdej z 50 linii płacowych i wygrywasz w sposób standardowy, z dopasowanymi symbolami w poprzek linii, zaczynając od lewej kołowrotka.

Możesz dotrzeć do wypłaty za pomocą dotknięcia przycisku "I". Wymienia to, ile wart jest każdy symbol na wybranym poziomie zakładu, a jak funkcja specjalnych dzikich wzorów pomaga ukończyć dodatkowe wygrane. Najcenniejszy dziki symbol płaci 15x stawkę, gdy Odin wypełnia wszystkie 5 pozycji na linii płac.

Bezpłatne obroty i inne funkcje North Guardians Slot

Spójrz uważnie, a zobaczysz 2 dekoracyjne znaczniki unoszące się wokół rolki w każdym obrotu. Każdy obejmuje połowę pozycji symbolu, a jeśli się połączą, koło dzikich wzorów zaczyna się kręcić. To zatrzymuje się, aby ujawnić albo wzór, albo może zatrzymać się na segmencie poziomu.

Jeśli pojawi się wzór, dzikie są następnie przenoszone na odpowiednie pozycje w głównej grze, co może łatwo ukończyć zwycięskie kombinacje. Jeśli poziom poziomu osiągnie, koło ponownie obraca się z ulepszonym wzorem dzikich symboli i możesz wyrównać kilka razy, aby potencjalnie wypełnić całą siatkę 5x5 dziki, aby uzyskać ogromną wygraną.

Trzy, 4 lub 5 symboli rozproszenia płacą z góry nagrody z góry 2x, 10x lub 100x twoje zakłady, a następnie następuje 5 darmowych spinów. Dzikie koło wzoru obraca się za każdym razem, a poziomy nie resetują się. Ponadto otrzymasz 3 dodatkowe obroty, gdy dojdziesz do drugiego poziomu, 2 kolejne, jeśli osiągniesz trzeci i czwarty, a jednocześnie osiągasz nagrody na poziomie 5.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Losowe dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu
  • Praca

North Guardians Slot Maksymalna wygrana, średnie zwroty i zmienność

Wygrane są ograniczone do 5000 razy więcej i możesz to wygrać w trakcie darmowych gier. Zagraj w maksymalnie 100.00 i możliwe jest zbieranie rozległych 500 000.00.

Pragmatyczna gra daj North Guardians Slot Maszyna 5/5 na własną skalę zmienności, więc przygotuj się na stosunkowo długie serie utraty obrotów między zwycięstwami. Jednak długoterminowy procent zwrotu 96.38% jest dobre i oznacza, że średnie wartości nagród mogą być dość wysokie.

Nasze przemyślenia na temat szczeliny North Guardians

Gry o tematyce nordyckiej zawsze przyciągają szeroką bazę fanów, a automat North Guardians jest wielkim hitem dla pragmatycznej gry. Naszą jedyną skargą na grafikę jest fakt, że szare markery roamingowe są dość trudne do zobaczenia pod kolorowymi symbolami, ale nie jest to poważny problem.

Koło dzikich wzorów to świetna innowacja, zwłaszcza jeśli wyrównujesz kilka razy i wypełniasz wiele siatki symboli. Łatwiej jest wspinać się przez poziomy podczas wolnych obrotów, aw praktyce tylko tutaj możesz osiągnąć maksymalną wygraną 5000x w trakcie rundy bonusowej.

Ujawnij moc Wikingów i nordyckich bogów, gdy grasz w tę imponującą grę w naszych polecanych kasynach online.

, Jaka jest funkcja dzikich wzorów w grze gier North Guardians?

Jeśli losowe markery pasują do rolki North Guardians, uruchamiają spin na bonusowym kole. Ujawnia to wzorce dzikich przenoszących się na rolki lub poziomy, które wywołują kolejny spin z jeszcze większą liczbą dzikich.

Czy automat do gniazda North Guardians ma bezpłatną funkcję bonusu spinów?

Symbole rozproszenia wyzwala 5 darmowych spinów. Funkcja dzikich wzorów jest aktywna w każdym spinu, a po wyrównaniu nie wrócisz. To tutaj możesz wygrać największe wypłaty automatów do North Guardians.

Ile linii płacowych ma północno -strażników?

North Guardians Slot ma 50 linii wypłat, więc masz 50 różnych sposobów linii symboli na podłączonych rolkach z lewej strony, aby uzyskać nagrodę. Dziki Odin pomaga, działając jako inni, a także płaci najwięcej, na do 15 -krotnie twój udział.

To północno -strażnik kompatybilny z moim iPhonerem?

Tak to jest. Możesz grać w automatach North Guardians na iPhone'ach, iPadach, Androidzie oraz telefonach Windows i tabletach w najlepszych kompatybilnych witrynach mobilnych. Działa również równie dobrze na komputerach, laptopach, komputerach Mac i innych urządzeniach stacjonarnych.

Jaki jest minimalny zakład w grze w grę North Guardians?

Minimalny zakład na każdym spinu północnego szczeliny wynosi 0.50. Możesz dostosować liczbę monet i wartości monet do maksymalnie 100.00 na każdym spinu, z wieloma opcjami między tymi granicami.

Czy muszę pobrać automat North Guardians, żeby to zagrać?

Nie będziesz musiał pobierać miejsca na północnych strażników, żeby to zagrać. Wszystkie gry z tego programisty można grać w trybie braku poboru i docieranie do nich za pośrednictwem przeglądarki na komputerze lub telefonie komórkowym.

Gdzie mogę grać w automatach North Guardians online?

Postępuj zgodnie z naszym przewodnikiem do najlepszych kasyn online, w których znajduje się automat do automatów North Guardians. Wszystkie są bezpieczne, bezpieczne i zaufane kasyna z licencjami i gdzie możesz odebrać hojny bonus powitalny.

Jakie gry są podobne do gniazda North Guardians?

Jeśli podoba Ci się North Guardians Slot, pamiętaj, aby wypróbować inne tytuły nordyckie, takie jak Vikings, Go do Valhalla przez Yggdrasil, Thunder Shields by Isoftbet i Viking Fall, Blueprint Gaming Gaming. To tylko kilka przykładów gier o tematyce nordyckiej dostępne w najlepszych stronach.

, Który tworzy North Guardians Darmowe Gry Online?

Pragmatyczna gra stoi za szczeliną North Guardians. Inne gry z tego studia obejmują Queen of Atlantis, Wiertło, które złoto, dom dla psów i bramy Olympus.

Kiedy wystrzelono maszynę do gniazda North Guardians?

North Guardians Game został wydany 28 kwietnia 2022.

Powiązani partnerzy kasyna

Pink Elephants 2
RTP:
96.13%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Potion Commotion
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Battle of the Gods
RTP:
94.04%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Reel 'em In Lobster Potty
RTP:
98.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Rainbow Riches Pick'n'Mix
RTP:
98.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Madame Destiny Megaways
RTP:
96.56%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Mount M
RTP:
96.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Snow Leopard
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Gorilla Go Wilder
RTP:
97.04%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Cairo LinkWin
RTP:
96.21%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Birds On A Wire
RTP:
97.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Lucky Clucks
RTP:
96.19%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki