Nyjah Huston Skate For Gold graj online za darmo

Oprogramowanie:
Play'n Go
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
500 000 $.00
Motyw:
Celebryty, złote/złote monety, sport

Nyjah Huston Skate For Gold Darmowe Gry Online Recenzja

Ten 5-z-z-rejestrowy, 3-rzędowy grę w automatach online zawiera 10 liniów wypłat i motyw poświęcony Nyjah Huston, 12-krotny złoty medalista na Summer X Games i czterokrotny mistrz Dywizji Street na Mistrzostwach World Boardboarding Championships. Huston uderzy w niektóre ze swoich sztuczek w kołowrotki w 3D, jeśli masz szczęśliwy.

Wszystko na skateu Nyjah Huston na złotą grę jest świeże. Motyw na deskorolkę będzie miał oczywisty urok dla fanów tego sportu, a ścieżka dźwiękowa na biegunach różni się od tego, co usłyszysz w większości gier, choć dość szybko staje się powtarzalny.

Ta gra ma również kilka funkcji i symboli, których nie zobaczysz w żadnych innych grach, a przynajmniej nie w postaci, które tu zobaczysz.

Jak grać w łyżwach Nyjah Huston na złoto

Aby uzyskać dostęp do wypłat, kliknij przycisk "I" w dolnej lewej. Mniejsze przyciski w tej części ekranu pozwalają kontrolować głośność, ustawienia i spiny turbo (przełącz je na lub wyłączając przycisk błyskawicy). 10 linii płacowych w grze płaci od lewej do prawej, zaczynając od pierwszego kołowrotka.

Najlepiej płatnym regularnym symbolem jest przedstawienie samego Hustona na twarzy. To wypłaca 25 razy więcej akcji dla pięciu symboli za jednym obrotem. Dostajesz 5x stawka dla czterech z tego symbolu i 2.5x dla trzech. Cztery inne przedstawienia sztuczek lądowania Huston to kolejne najlepiej płatne symbole. Potem jest pięć symboli literowych - ale znowu ta gra przedstawia wyjątkowy zwrot akcji. Zamiast standardowych symboli, takich jak karty do gry lub owoce, do których mogą być używane weterani z najlepszych miejsc do gniazd online, pięć niższych opłacających symboli w tej grze to litery, które określają s k a t e i są zaprojektowane tak, aby wyglądały jak sztuka uliczna.

Dziki, stylowy W, może rozwinąć się w deskorolkę i pokryć całą rolkę. Może również zamienić się w złotą dziką tablicę z mnożnikiem niż może wzrosnąć aż do 10x.

Skate Nyjah Huston na złote funkcje i darmowe spiny

Na dowolnym bazie obrotu, jeśli wylądujesz na kombinację, wywoła sztuczkę przez Huston. Jeśli ta sztuczka wyląduje na jakiejkolwiek kołowrotku, prowadzi to do sznurka. Jeśli wpisujesz bezpłatne obroty, miernik kombi jest aktywny na każdym obrotu. W tym trybie otrzymujesz 12 obrotów bonusowych i dzieje się to z zdrową częstotliwością.

Skate Nyjah Huston na złoto gniazdo online również rozdaje darmowe spiny w inny nietypowy sposób. Jeśli otrzymasz litery s k a t e w ramach kołowrotków, te pięć symboli zmienia złoto i otrzymujesz funkcję darmowych spinów.

Wildboard Respin może nagradzać mnożniki do 10x wartości, gdy grasz za pieniądze. Wilds może się rozwijać, a każdy rozszerzony dziki może zamienić się w respond. Podczas rundy darmowych spin.

Gracze mogą nacisnąć przycisk autoodplay (mniejszy pomarańczowy przycisk obok przycisku zielonego spinu), aby wybrać zaledwie 10 i nawet 100 automatycznych spin.

Nyjah Huston Skate For Gold Darmowe Gry Online jest dostępny w wersji mobilnej dla użytkowników Androida i iOS. Gracze, którzy lubią grać w automatach w podróży, mogą grać za pomocą swoich telefonów komórkowych lub tabletów jako alternatywy dla wersji komputerowej. Dowiedz się więcej o automatach mobilnych i sprawdź naszą listę najlepszych kasyn online.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Mnożnik dziczy
  • Rozszerzające się dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Maksymalny zakład, RTP i wariancja Skate Nyjah Huston na złoto

Ta sztuka "nie idź online" ma maksymalny zakład 100 punktów i minimalny zakład 0.10 punktów. Jest to gra o średnim poziomie z RTP 96.2%. Maksymalna wypłata w tej grze prawdziwych automatów pieniężnych jest 5000 razy większa niż 500 000 na najwyższym poziomie BET.

Werdykt i automaty online podobne do łyżwy Nyjah Huston na złoto

To jest szybka gra z zabawnym motywem, wiele sposobów na wygraną i uczciwy RTP. Jeśli możemy się nitpick, jest to dość stromy spadek między lądowaniem 5 dopasowujących symboli na spin vs. Landing 4. Ale w przeciwnym razie ta gra powinna spodobać się graczom na wszystkich poziomach. Nawet z niezwykłym motywem, Nyjah Huston Skate for Gold to łatwa gra dla tych, którzy uczą się grać w automaty. A wysokie rolki będą cieszyć się dążeniem do tego maksymalnego jackpota wynoszącego 500 000 kredytów.

Jeśli lubisz zarówno wypłaty, jak i ścieżkę dźwiękową dla Skate Nyjah Huston na złoto, prawdopodobnie pokochasz inne miejsca na grę z motywem muzycznym. W gatunku rockowym firma oferuje pokręconą siostrę, Saxon i Annihilator Online Games. Lub za coś z przeciwieństwem super-nowoczesnego motywu, ale podobnych wypłat, wypróbuj Cat Wilde i zagładę Dead Darmowe Gry Online z Play’n Go. Ta gra ma starożytny egipski wygląd, ale z identyczną maksymalną wypłatą (500 000 punktów) i RTP (96.2%) jako Nyjah Huston.

Powiązani partnerzy kasyna

Dragon’s Fire InfiniReels
RTP:
95.74%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Reno 7’s
RTP:
95.98%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Cash Elevator
RTP:
96.64%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Dolphin Reef
RTP:
95.01%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Divine Fortune
RTP:
95.59%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Da Vinci’s Treasure
RTP:
TAk
Jackpots:
96.53%
Zmienność:
CA 6 000 000 $.00
Forge of Fortunes
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Snakes Ladders Megadice
RTP:
96.68%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Miss Midas
RTP:
95.62%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Jurassic Park - Gold
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Sakura Fortune 2
RTP:
96.03%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Valley of the Gods
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni