Octopus Treasure graj online za darmo

Oprogramowanie:
Play'n Go
RTP:
96.53%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
500 000 $.00
Motyw:
Zwierzęta, klejnoty, podwodne

Octopus Treasure Recenzja automatu online

Siatka symboli 5x3 znajduje się na dnie oceanu, otoczona koralowcami. Za przezroczystymi kołowrotkami widzisz ogromną ośmiornicę w stylu kreskówek, a jego macki mogą owinąć się w całą grę.

Symbole o wysokiej wartości obejmują różne skarby, a 4 garnitury do gry zwracają mniejsze nagrody podczas przekraczania dowolnej z 20 linii, zaczynając od lewej strony. Średnia zmienność może prowadzić do dość częstych zwycięskich obrotów, a jeśli grasz na maksymalnych stawkach, możliwe jest odebranie wygranej w wysokości 500 000.00 na najwyższych miejscach online.

Octopus Treasure jest zoptymalizowany pod kątem telefonów komórkowych, iOS, Android i Windows, dzięki czemu możesz cieszyć się rozgrywką i wieloma funkcjami z dowolnego urządzenia.

Jak zagrać w gniazdo skarbów Octopus

Play'n Go Slots apeluje do szerokiego wyboru graczy, są łatwe do skonfigurowania i oferują hojną ofertę zakładów, która obejmuje większość budżetów. Możesz stawić się co najmniej 0.20 na spin lub podnieś swoje zakłady przez wiele opcji, do maksymalnie 100.00.

Łatwy w użyciu panel sterowania zawiera przycisk, który wyzwala tryb autoblacji i możesz otworzyć płatnik za pomocą zakładki "I" po lewej stronie. Przekonasz się, że najniższy symbol karty płatnej jest wart 1x Twój udział, gdy wypełni wszystkie pięć miejsc na linii płac, z najcenniejszym stosem złota warty.5x.

Jeśli grasz w ośmiokrotnie skarbów na smartfonie, elementy sterujące są nieznacznie zmienione, ale wszystko działa dokładnie w ten sam sposób i ma tylko ten sam styl i dodatkowe funkcje, co gra na komputery stacjonarne.

Octopus Treasure Slot Bezpłatne spiny i inne bonusy

Jeśli lubisz funkcje bonusowe, z przyjemnością zobaczysz, że gra w gnicie Skarbów Octopus jest wypełniona dodatkami. Jeśli kluczowy symbol rozproszenia wyląduje w tym samym czasie, co symbol skrzyni skarbów, uruchamia dowolny z 4 bonusów.

W funkcji dzikich monet gracze wybierają 3 z 6 monet, aby ujawnić symbole. Wszystkie przykłady tych symboli na rolkach przekształcają się w dodatkowe dziczy. Premia złotego stosu widzi ulepszenie ośmiornicy wszystkie symbole skarbów do najcenniejszego stosu złota.

Jeśli cecha skarbów jest przyznawana, Octopus zbiera wszystkie symbole o wysokiej wartości z kołowrotków, a puste przestrzenie odpowiadają. Wszelkie nowe symbole o wysokiej płatności zostają usunięte, a to trwa, aż nie pozostanie żadne przestrzenie. Następnie otrzymujesz zapłatę za każdy symbol, który chwycił się przez ośmiornicę.

W funkcji dzikich rolki wybierasz spośród doniczek poniżej gry, aby przekształcić całe rolki w dzikie symbole. Wszelkie wygrane bonusowe z tych 4 funkcji można pomnożyć przez 2x do 10x, ale nie jest to gwarantowane.

Symbole rozproszenia perłowe wywołują bezpłatne obroty bonusów, a skorzystacie z 1 bonusów w grze w każdym.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ułożone dziczy
  • Losowe dziczy
  • Rozszerzające się dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Maksymalne wypłaty, zmienność i średnie zwroty gniazda skarbów Octopus

Możesz wygrać 5000 razy swój całkowity zakład w pojedynczym obrotu gry w automaty do ośmiornicy. Jeśli masz 100.00 postawiony na spin, który składa się z ogromnych 500 000.Nagroda 00. Jest to gra o średniej zmienności, która zapewnia dobrą równowagę między częstotliwością wygranych spinów a wartością nagród.

Średnie zwroty wynoszą 96.53%, co jest długoterminową, teoretyczną i jest w kolejce lub niewielka nad tym, co lubimy widzieć w nowych grach automatowych.

Nasza Octopus Treasure Online Ocena automatów

Jeśli lubisz gry o tematyce podwodnej, szczegółowa grafika i zabawne animacje gniazda skarbów Octopus sprawiają, że nie możesz przegapić. Niższy niż idealny powrót do odsetka graczy jest tutaj jedynym prawdziwym negatywnym, ale nie jest tak daleko od znaku, aby zrobić zbyt dużą różnicę.

Szczególnie podobały nam się różne funkcje bonusowe, zwłaszcza te, które ożywiają ośmiornicę, takie jak runda skarbów. Klucze odblokowują między 5 a 10 darmowymi gier.

Dla tych, którzy szukają wyższej zmienności, zagraj w oceanie skarbów z Netent, gdzie gigantyczna ośmiornica może pomóc ci zdobyć wygrane na 12 000 razy w swoim pakiecie. Wypróbuj te i wiele innych wodnych automatów w najlepszych kasynach online.

Powiązani partnerzy kasyna

Multiplier Odyssey
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Ronnie O'Sullivan Sporting Legends
RTP:
93.07%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Thor Infinity Reels
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Pandamania
RTP:
95.33%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Narcos Mexico
RTP:
95.70%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
CA 104 860 USD.00
God of Fire
RTP:
96.06%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Barber Shop Uncut
RTP:
97.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Wild Dragon
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Jewel of the Arts
RTP:
96.08%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Fortune of Giza
RTP:
96.51%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Space Wars 2 Powerpoints
RTP:
96.05%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
El Dorado Infinity Reels
RTP:
96.54%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki