Odin’s Riches graj online za darmo

Oprogramowanie:
Microgaming
RTP:
96.07%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
250 000 $.00
Motyw:
Magia, nordycka mitologia, Wikingowie

Recenzja automatów online Odyna Bogacesa

Microgaming, jeden z najlepszych twórców gier automatycznych, a JustFortheWin przynoszą symbole zwierząt i nordyckich kanałów do komputerów PC i telefonów komórkowych w automatach internetowych ODIN. To klaster płaci grę z popularnym systemem Rolling Reels, który może prowadzić do wygranej po wygranej.

Wypełniasz miernik zwycięskimi symbolami, aby odblokować wybór nagradzających funkcji, takich jak usunięcie symbolu, wygrywa w dowolnej miejscach, ulepszeniach i losowych dzikich. Bezpłatna runda bonusowa gier zaczyna się od wystarczającej liczby wygranych w serii kaskad, a podczas tej funkcji skorzystasz z rosnącego mnożnika.

Średni procent wypłaty gry o wysokiej zmienności wynosi 96.07%i wygrywa na 5000 razy na swoim zakładach lub 250 000.00 na najwyższym pakiecie.

Jak grać w gniazdo bogactw Odin

Możesz grać w tę grę na telefonach PCS, iOS, Android i Windows w najlepszych kasynach mikrogamingu. Załaduj to, a zobaczysz siatkę 7x7 z symboli zwierząt w stylu nordyckim i ozdobionymi runami. O dziwo, oprócz ekranu ładowania, Odin w ogóle nie zawiera tutaj, ale wciąż jest to atrakcyjna gra, z dużą ilością kolorowych emblematów na siatce.

Spójrz w lewo, a zobaczysz miernik bonusowy z 5 sekcjami, a to jest klucz do dodatkowych funkcji. Widok za siatką znajduje się również łódź Viking i skarb złota, a jest fajna ścieżka dźwiękowa, która pasuje do całego Viking Vibe.

Zakres zakładów 0.20 do 50.00 na spin jest dostępny, z przyjaznymi dla użytkownika elementy sterujące odpowiednim dla nawet najmniej doświadczonych graczy. Kliknij kartę Poker Chip to wszystko, czego potrzeba, aby ujawnić opcje. Powyżej tego przycisku widać kartę strzałki, która aktywuje funkcję automatycznych spinów, a u góry 3 małe kropki otwierają się.

Paytable w naszych zalecanych stronach kasynowych pokazuje, ile wygrasz, gdy 5 lub więcej pasujących symboli ląduje w klastrach lub podłączone poziomo lub pionowo.

Bezpłatne obroty i inne funkcje glosów bogactwa Odin

Wszystkie symbole w wygranej znikną i uruchomi, jaki termin mikrogamowy "Rolling Role."Nowe symbole spadają z góry, aby wypełnić luki, a jeśli tworzy to nowy zwycięski klaster, kołowrotki znów się toczą. To może działać i działać, co prowadzi do kilku nagród z jednego płatnego spinu.

Miernik z boku siatki wypełnia się, ponieważ coraz więcej symboli jest w wygranych w serii rolki, za każdym razem, gdy łączna liczba osiągnie 25 symboli, zdobywasz funkcję, a następujące odtwarzanie na koniec sekwencji -

Bogactwo smoka - tworzy zwycięstwa bez symboli, które muszą być skupione razem.

Wolf's Hunger - wszystkie runki o niskiej wartości znikają, aby wywołać toczące się rolki.

Mądrość Serpent-Runa jest zaktualizowana do bardziej płatnego symbolu zwierząt.

Lot Raven - Kruki usuwają symbole w przekątnej od narożnika do rogu i pozostawiaj 3, 4 lub 5 dzikich za sobą.

Miernik resetuje na końcu modyfikatora, ale jeśli uda ci się wypełnić miernik w sumie 125 zwycięskich symboli, uruchamia 7 darmowych spin. Możesz zdobyć ogromne nagrody w tej rundzie, ponieważ każda rolka zwiększa mnożnik wygranej o 1x. Nie możesz odnieść całego bonusu, ale za każdym razem, gdy wypełniasz licznik 125 lub więcej symbolami, zgłaszasz 3 dodatkowe darmowe spiny.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ponowne spiny
  • Kaskadowe bole
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu

Maksymalne wygrane, zmienność i powrót do graczy w odniesie

Wygrane są ograniczone do 5000 razy w całym zakładach, co odpowiada nagrodie w wysokości 250 000.00 na najwyższym stawce 50.00. Szelec do gniazda bogactwa Odina to gra o wysokiej zmienności, która pasuje do stosunkowo hojnych nagród z rzadszymi wygranymi. Powrót do procentu graczy to 96.07%.

Nasze przemyślenia na temat przedziału bogactwa Odina

Od czasu do czasu nordyckich Bóg może jeszcze bardziej poprawiłby wygląd bogactwa Odyna, ale to nie jest wielka sprawa. Ta gra wygląda dobrze na komputerach i telefony komórkowej, a ma wiele dodatkowych funkcji, dzięki którym wszystko jest ekscytujące w każdym obrotu. Rolling Role są zawsze mile widzianą funkcją, a gdy miernik się wypełni, dodatkowe modyfikatory ułatwiają zebranie nagrody lub dwóch.

Ujawnij tajemnice run, gdy grasz w automatach bogactwa Odin w najlepszych kasynach online. Zajmij się najlepszym możliwym początkiem, zdobywając ich hojne oferty bonusowe powitalne, gdy się zarejestrujesz.

Gdzie mogę wygrać prawdziwe pieniądze, grając w gniazdo bogactwa Odin?

Sprawdź zalecane kasyna mikrogamingowe przedstawione w. Możesz ubiegać się o hojną bonus powitalny przed zagraniem w automatach Riches, a także cieszyć się ogromnym wyborem innych gier najwyższej jakości z mikrogamji i nie tylko.

Czy mogę zagrać w gniazdo bogactw Odin na telefonie komórkowym z Androidem?

Tak, możesz. Gniazdo bogactwa Odyin zostało opracowane w HTML5, aby zapewnić bezproblemową działanie na komputerach stacjonarnych i mobilnych. Możesz odtwarzać go na smartfonach i tabletach w systemie Android lub Windows, iPhone'ach i iPadach.

Jaka jest funkcja Rolling Rolle of Odin's Riches?

Zwycięskie symbole znikają z siatki gniazda bogactwa Odina. Nowe "zwalnij" z góry, aby wypełnić puste przestrzenie, a jeśli prowadzi do nowych zwycięskich klastrów, dostajesz dalsze rzuty. Może to trwać tak długo, jak lądujesz 5 lub więcej dopasowanych symboli.

Czy istnieje bezpłatna funkcja spinów w grze Ody -Riches Slots?

Po zebraniu 125 lub więcej symboli z serii kołowrotków, wprowadzasz bezpłatną rundę bonusową spinów. Losowy modyfikator jest aktywny podczas 7 bonusowych spin. Ponad 125 symboli w mierniku Dodaj 3 dodatkowe obroty do ogółem.

Jak lotny jest gniazdo bogactwa Odyna?

Riches Odin to gra o wysokiej zmienności, więc być może będziesz musiał obrócić rolki kilka razy, zanim wygrasz zwycięskie klastry. Pamiętaj, aby ustawić swój udział na poziomie, który stoi kilka strat z rzędu. Aby to zrekompensować, średnie wartości nagród są wyższe niż w przypadku niższych gier zmienności.

Jakie symbole zawierają w gnieździe bogactwa Odina?

Runestones i rzeźby zwierzęce. Te kolorowe emblematy pojawiają się na dużej siatce 7x7. Sam Odin nakłada grę, gdy uruchamiane są pewne funkcje, wraz z wężem, krukami i przerażającym smokiem.

Czy są jakieś gry podobne do maszyny do gniazda bogactwa Odina?

Spotkasz więcej nordyckich bogów w grach takich jak Ring of Odin, przez Play'n Go, i gniazdo Megaways Odyin Infinity, które pochodzi z Reel Play. To popularny temat, który daje programistom wiele możliwości dodawania dramatycznych obrazów do swoich gier.

Dlaczego gniazdo bogactwa Odyna jest tak popularne?

To nie tylko wygląd, który sprawia, że bogactwa Odyna jest tak popularną grą. Bonusy, takie jak rolki, losowe modyfikatory i darmowe gry łączą się, aby była grą poszukiwaną przez ogromną liczbę graczy,

Który deweloper stoi za maszyną do gniazda bogactwa Odyna?

Gra Ody -Riches Slots to współpraca między Independent Studio, JustFortheWin i Microgaming. Współpracując, ci programiści mogą uruchamiać nowe treści szybciej niż sami. Przynosi korzyści wszystkim, w tym gracze, którzy mają znacznie większy wybór niż kiedykolwiek wcześniej.

Kiedy wydano gniazdo bogactwa Odyna?

Microgaming i JustFortheWin wydali wersję komputerów stacjonarnych i mobilnych gier ODIN's Riches Slots 8 czerwca 2021.

Powiązani partnerzy kasyna

9 Pots of Gold
RTP:
96.24%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Dragon Kings
RTP:
95.20%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
A While On The Nile
RTP:
95.60%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Santa’s Wonderland
RTP:
96.23%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Dazzling Diamonds
RTP:
95.42%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Bushido Ways xNudge
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
She's a Rich Girl
RTP:
94.35%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Spartan King
RTP:
96.60%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Rainbow Riches Free Spins
RTP:
95.17%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Sevens High Ultra
RTP:
96.06%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Gold Strike Bonanza
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Jumbo Jellies
RTP:
95.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki