Ogre Empire graj online za darmo

Oprogramowanie:
Betsoft
RTP:
95.22%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
200 000 $.00
Motyw:
Złote/złote monety, klejnoty, bajki

Recenzja automatów online Ogre Empire

W grze w grę Ogre Empire te nieporęczne zielone brutale mogą nie być tak urocze jak Shrek, ale z pewnością sprawi, że poczujesz się swobodnie, gdy zacznie pojawiać się na ekranie, aby wywołać nagrody. Zbierz je na maksymalnie 25 stałych linii wypłat i połącz je z innymi postaciami, a możesz uzyskać udział w jackpotu na 25 000 razy swój zakład linii podczas gry na prawdziwe pieniądze na zalecanej stronie internetowych, ale także ciesz się szeregiem stymulujących funkcji bonusowych.

Podobnie jak wszystkie nowe automaty Betsoft, Ogre Empire można grać na wszystkich urządzeniach, aby dać graczom szansę zarobić trochę pieniędzy. Ale tam, gdzie ta gra różni się od większości miejsc od studia, jest to, że zawiera dwa tryby gry, z których każdy oferuje inną korzyść dla gracza. Przełącz między trybami, aby cieszyć się niskimi lub wysokimi wypłatami, wyzwalaj kaskadowe rolki i aktywuj mnożniki wygranych lub rozszerzające się dzikie, aby uzyskać więcej z każdej rundy, w której grasz.

Jak grać w Ogre Empire Darmowe Gry Online

Jeśli wcześniej nie grałeś w automaty, nie martw się. Ogre Empire jest dość łatwe do gry. Zanim zaczniesz, musisz tylko użyć kontroli linii BET po lewej stronie, aby wybrać zakład payline, z którym chcesz grać. Możesz użyć tej kontroli do wyboru w dowolnym miejscu z małego palika 0.25 punktów maksymalnego zakładu wynoszącego zaledwie 25 punktów.

Interesujące w tej grze w automatach jest to, że zawiera ona różne symbole, ale nie będziesz w stanie zobaczyć ich wszystkich, chyba że grasz w obu trybach gry. Wszystkie symbole w Ogre Empire mają nagrody, które są wymienione w kredytach, które można zobaczyć wewnątrz płatnika wraz z liniami wypłat. Podczas gry przez prawdziwe kasyno pieniężne, ten automat może płacić nagrody, zaczynając od 5 -krotnego zakładu linii i wzroście do 400x, a to dopiero po rozpoczęciu gry. Ale dzięki nietypowej rozgrywce z podwójnym trybem, będziesz mógł również cieszyć się wypłatami do 1000 razy zakład za sekwencję po rozpoczęciu trybu nocy w nocy.

Dla graczy mobilnych Betsoft ma zoptymalizowaną wersję automatu, w którą można grać bezpośrednio na praktycznie wszystkich urządzeniach iOS i Android. Możesz cieszyć się Ogre Empire w telefonie zarówno w trybie krajobrazu, jak i portretowym, a nawet w starszych modelach smartfonów. Użyj wrażliwych na dotyk przycisków spinu, aby ręcznie odtwarzać podczas sesji lub popraw ustawienia automatycznego gry, aby uzyskać rozrywkę bez użycia rąk.

Funkcje Ogre Empire i darmowe spiny

Jeśli chcesz wygrać gotówkę w gnieździe Ogre Empire poza rundami bonusowymi, musisz zebrać co najmniej trzy dopasowane symbole na linii wypłaty, od lewej do prawej. Kiedy zaczniesz grać, będziesz grać w trybie w ciągu dnia, w którym możesz zebrać do dziesięciu różnych symboli, które oferują różnorodne nagrody. Tryb w ciągu dnia jest również odtwarzany specjalną, rozwijającą się dziką i symbolem, która ma Ogre Destroy Stone Symbols na ekranie, aby nowe osoby spadły w ich miejscach, miejmy nadzieję, że wywołują nowe.

Tryb w ciągu dnia kończy się, gdy specjalny symbol księżyca 3x1 wyląduje na pełny widok na rolki, aby aktywować tryb nocny. Kiedy nadejdzie noc, tło się zmieni, a Ogre zasypią, aby pozwolić na nowe symbole bonusowe na ekranie. Te nowe symbole to król, królowa i Joker, które chowają się w ciągu dnia za innymi symbolami, podczas gdy Ogre nie śpi. Ale kiedy noc się upadnie, zobaczysz, jak Joker wyskakuje zza symboli asa, aby służyć jako 2x dziki mnożnik, podczas gdy król i królowa wyłonią się z ich znaków, aby zapłacić najwyższe nagrody do 1000 razy zakład payline.

Bez względu na to, w jakim trybie grasz, zawsze będziesz miał szansę zarobić więcej niż to, co zapłacają symbole dzięki podwójnej funkcji automatu. Ta funkcja może być zaangażowana po wygranej każdej wypłaty, aby postawić wygrane w grze z monety. Jeśli zgadniesz, gdzie wyląduje moneta, będziesz w stanie podwoić połowę lub wszystkie twoje wygrane. Ale zgadnij, a stracisz pieniądze.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Losowe dziczy
  • Mnożnik dziczy
  • Rozszerzające się dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu

Ogre Empire Werdykt i podobne automaty online

Ogre Empire by Betsoft to kolejna atrakcyjna maszyna do gniazda z podwójnym trybem z warsztatów studia, z której wiele rodzajów graczy może cieszyć się. To miejsce może nie tylko pasować do dowolnego budżetu, ale jest to także gra o średnim poziomie, która może rozmawiać zarówno z graczami, którzy lubią grać w bezpieczne, jak i szukających większych wypłat. Z dwoma trybami, różnorodnymi dodatkami i nagrodami 25 000 razy zakładu linii ukrywających się na rolkach, istnieje więcej niż wystarczająco dużo sposobów na zysk podczas gry w Ogre Empire za prawdziwą gotówkę. Nie zdziw się jednak, jeśli duże nagrody nie przychodzą łatwo, ponieważ Ogre Empire nadal zachowuje dość wysoki wskaźnik trafień.

Dla graczy, którzy chcą bardziej ryzykownej gry w automatach, która może nagrodzić swoją cierpliwość większymi wypłatami, sugerujemy, że Betsoft's Good Girl Bad Girl Slot. Ten unikalny automat oferuje grę potrójną, która umożliwia przełączanie między rozgrywką niskiej, średniej i wysokiej zmienności. Salon shownownowy Microgaming jest również dobrym wyborem, jeśli chcesz mieć miejsce na wysokiej wariancji z bezpłatnymi bonusami spinami, respinami i innymi opłacalnymi dodatkami. Możesz także odwiedzić niektóre z naszych najlepszych kasyn online, aby znaleźć całą gamę innych miejsc, które mogą pasować do Twojego smaku.

Powiązani partnerzy kasyna

Pink Elephants
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Power Plant
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Bushido Ways xNudge
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Bobby 7s
RTP:
95.15%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Snakes Ladders Megadice
RTP:
96.68%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Rally 4 Riches
RTP:
96.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Aztec Power
RTP:
95.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Fire Steel
RTP:
95.21%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Spectre Estate
RTP:
96.12%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
3 Clown Monty
RTP:
96.23%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Take Olympus
RTP:
95.49%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Phantom of the Opera LinkWin
RTP:
96.08%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki