Oil Mania Darmowe Gry Online Review graj online za darmo

Oprogramowanie:
Nextgen
RTP:
95.66%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
125 000 $.00
Motyw:
Historia, pieniądze/miliony, przemysłowe

Recenzja automatów online manii naftowej

Większość najbogatszych ludzi na tym świecie ma coś wspólnego z ropą naftową w pewnym momencie życia. W ropie są pieniądze, a najostrzejsze umysły o tym wiedzą. Mania naftowa przez NextGen próbuje uchwycić życie potentatów, którzy są w dążeniu do ropy i kłopotów, przed którymi stoją ich pracownicy, znajdując trochę.

Zaufaj nam, atrakcyjne nagrody to tylko jeden powód, dla którego możesz to wypróbować, ale jest wiele więcej.

Jak grać w manię naftową online

Po ładowaniu gniazda manii olejowej online na dowolnym urządzeniu, które chcesz, zobaczysz, że ma on kreskówkę. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się zagrać na smartfonie z Androidem, czy iPadem, a nawet komputer, gniazdo będzie działać tak płynnie, jak to możliwe.

Jak tylko go załadujesz, zauważysz obszar, w którym olej można wykopać na tle. Następnie zobaczysz kołowrotki, wypełnione kolorowymi symbolami, każdy zamontowany w motywie. Ale zobaczysz także przycisk spinowy, gigantyczny przycisk odtwarzania po prawej stronie ekranu. Tuż nad nim zobaczysz przycisk Ustawienia. Po naciśnięciu obszar konfiguracji BET pojawia się. Zobaczysz, że masz 25 elastycznych linii płacowych, na które można postawić, a przesuwając suwak w lewo lub w prawo, możesz aktywować lub dezaktywować linie i wybrać liczbę linii płacowych, na które chcesz postawić. Poniżej tego suwaka znajduje się kolejny suwak, prezentujący wartości monet. Zobaczysz, że suwak wyświetla wszystkie wartości między 0.01 i 10 punktów, dzięki czemu możesz umieścić z nich dowolną wartość monet. Dla minimalnej wartości monety minimalny ogółek byłby 0.25 punktów. Jednak w przypadku wartości maksymalnej 10 punktów maksymalna całkowita zakład wynosiłaby 250 punktów.

Po lewej stronie przycisku konfiguracji BET zobaczysz przycisk "I". Klikając lub stukając, otworzysz wypłatę. Tutaj spotkasz potentat naftowy, grając rolę rozproszenia. Pojawi się tylko na środkowych rolkach i pomoże ci uruchomić gry bonusowe. Następnie zobaczysz Wild, który pojawia się dopiero podczas gier bonusowych, a następnie zobaczysz pracownika, który jest poplamiony. Ten symbol daje 2500 monet dla kombinacji 5-z Kind i jest najlepiej płatnym symbolem. Samochód potentata jest kolejnym najlepszym symbolem, dającym 1000 monet, a następnie walizka pełna gotówki i wykres pokazujący postęp cen ropy, który daje 250 monet dla najlepszych kombinacji. Pokryta naftowa karta gra Royals A i K daje 200 monet, Q i J 150 oraz najniższe z nich wszystkie, 10 i 9 daje 100 monet.

Ostatnie dwa przyciski, które zobaczysz w ustawieniach, to Autospiny i przyciski głośników. Ten ostatni jest tam, aby można było dostosować objętość dźwięków w grze, podczas gdy te pierwsze, aby uruchomić od 0 do 100 autospin.

Funkcje manii naftowej i darmowe spiny

Jak powiedzieliśmy, Simple GamepaBlay Oil Mania, obraca się wokół symbolu bonusowego i dzikiego, które są dość przydatne w wyzwalaniu i pomaganiu w całych grach bonusowych.

Tak więc potentat olejowy jest rozproszonym symbolem bonusowym, gdy pojawia się na jednym lub wszystkich 2., 3. i 4. rolce, uruchamia funkcję upwild. Tylko podczas tej funkcji zobaczysz dzikie pojawiające się na rolkach. Kiedy się pojawia, zastępuje wszystkie symbole na rolkach, w tym rozproszony symbol bonusowy.

Dzikie faktycznie rośnie w górę od oleju dobrze znalezionych poniżej kołowrotka, który ląduje i porusza 1 pozycję na spin na czas trwania 3 respinów, a następnie znika. Tutaj możesz zrobić najlepsze zwycięskie kombinacje. Jeśli symbol bonusowego potentata oleju pojawi się w dowolnym miejscu na rolkach podczas wolnych spin.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Losowe dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu

Maksymalna mania naftowa, RTP i zmienność

Slot olejowy mania oferuje prostą rozgrywkę, w której akcja obraca się wokół dziczy i symbol bonusowy, który ostatecznie prowadzi do gier bonusowych. Z RTP 95.66%, jego niska do średniej wariancji i elastyczne zakłady, mania olejowa jest idealnym szczeliną dla niskich rolników. Jeśli jesteś jednym z nich, z przyjemnością usłyszysz, że gniazdo jest kompatybilne ze wszystkimi urządzeniami mobilnymi i komputerowymi, dzięki czemu możesz cieszyć się tym, gdziekolwiek jesteś.

Werdykt manii naftowej i podobne automaty online

Jak wprowadzono, maszyna do gniazda manii naftowej jest przeznaczona dla niskich rolników, ponieważ najwięcej, które możesz wygrać na spin, to 25 000 punktów, poprzez zwycięską kombinację z najlepiej płatnym symbolem, pracownik. Biorąc pod uwagę, że nie ma mnożników i nie ma funkcji hazardowej, aby podwoić lub czterokrotnie wypłatę, automat nie oferuje oszałamiających wypłat. Ale z mniejszymi zakładami można wygrać naprawdę słodkie, częste nagrody dzięki funkcji upwild z trzema respinsami i dzikim zastępstwem wszystkich symboli.

Ale jako niski rolnik możesz wypróbować inne szczeliny według NextGen, które oferują bardziej lukratywne nagrody. Na przykład, Money o Pewność może zapewnić 100 000 punktów wygranych za 62.50 punktów Max Bet. Jest to również automat, który obraca się wokół pieniędzy i czyszczenia nagród, więc możesz powiedzieć, że jest to idealna alternatywa dla manii naftowej online.

Z drugiej strony high-rolnicy mogą pominąć obie te gry. Deweloper tworzy się tak wiele miejsc dla wysokich rolników, że można zbadać. Jednym z tych, które najczęściej polecamy, jest Megaways Medusa. Nie tylko jest częścią najpopularniejszej serii automatów NextGen, ale także oferuje 1.25 milionów kredytów Postaw wypłaty za 25 punktów Max. Dzieje się tak dzięki Megaways Mechanics BTG, która pozwala na 117 649 sposobów wygrania.

Sprawdź dowolny z tych tytułów automatów w jednym z naszych najlepszych miejsc w automatach online i wybierz mile widziany bonus, gdy tam jesteś.

Powiązani partnerzy kasyna

Genie Wild
RTP:
95.35%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Leprechaun Links
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Sonic Links
RTP:
96.06%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Wysoki
Gonzo's Quest Megaways
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Space Battle
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Book of Ra Deluxe
RTP:
95.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Cash Farm
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Age of the Gods - Goddess of Wisdom
RTP:
94.94%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Fire Hot Darmowe Gry Onlines
RTP:
96.43%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Big Bamboo
RTP:
96.13%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Wysoki
Royal Spins
RTP:
96.00%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
King Kong
RTP:
95.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni