Olympus Thunder graj online za darmo

Oprogramowanie:
Nextgen
RTP:
97.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
150 000 $.00
Motyw:
Fantazja, akcja/przygoda, starożytna Grecja

Olympus Thunder Recenzja automatu online

Mity na temat greckich bogów i bogini zostały przekazane z pokolenia na pokolenie, więc niezależnie od wieku, musiałeś słyszeć o Ojciec, Zeusie. Zeus jest bogiem niebios, grzmotów i nieba, więc naturalnie błyskawica jest jego charakterystycznym symbolem. Chociaż żonaty z Herą, boginią rodziny, małżeństw i kobiet, Zeus jest znany ze swojego cudzołóstwa i uczuć wobec nimf i innych kobiet. Nawet gdybyśmy próbowali ci powiedzieć o Zeusie, nie mogliśmy, więc zatrzymamy się tam. Pozwolimy ci poczuć jego moc, gdy grasz w Olympus Thunder przez NextGen. Deweloper dość dobrze przedstawił swoją historię, więc możesz mieć pewność, że twoje wrażenia z hazardu będzie całkiem grzmiące.

Gra jest dostępna na wszystkich urządzeniach, więc nie czekaj więcej, przejdź do naszej recenzji, dowiedz się wszystkiego o tym i naciśnij grę!

Jak grać w gniazdo Olympus Thunder online

Biorąc pod uwagę, że jest dostępny na wszystkich urządzeniach, oznacza to, że możesz grać w gniazdo Olympus Thunder, gdziekolwiek jesteś. Lipiec weź dowolne urządzenie stacjonarne lub urządzenie mobilne, które działają na systemie operacyjnym iOS lub Android i możesz jechać. Będziesz także potrzebował stabilnego połączenia internetowego, aby gra mogła grać tak doskonale, jak została zaprojektowana. Poza tym nie musisz się martwić o nic innego. Po prostu otwórz swoją ulubioną przeglądarkę i wpisz nazwę szczeliny. Zaprojektowany w formacie HTML5, jest zoptymalizowany pod kątem każdego rodzaju gry na dowolnym urządzeniu.

Kiedy załadujesz automat do grzbietu Olympus, poczujesz się tak, jakbyś był w niebie. Zobaczysz tło, prezentując niebo i chmury, i zobaczysz, że kołowrotki przedstawiają świątynię na niekończącej się górze Olympus. W prawej górnej części rolki zobaczysz przycisk Ustawienia. Otwórz go, a okno konfiguracji BET pojawi się. Zobaczysz dwa suwaki, jedno pokazujące 20 stałych linii, a druga pokazująca wartości monety. Zobaczysz, że suwak z 0.01 do 5 monet, które dla 20 stałych linii płacowych dają minimum 0.20 i maksymalny zakład 100 punktów.

Następnie zobaczysz przycisk "I". To jest obszar, w którym zobaczysz symbole, szczegóły bonusowe i wypłaty, które dają, stąd płatnik. Oczywiście pierwszym symbolem, który zobaczysz, jest dziki, z zaprezentowanym na nim Zeusem, z jego pobożnym spojrzeniem i mięśniowym ciałem. Dziki jest najwyższym opłacalnym symbolem, dającym 10 000 monet dla kombinacji 5-z. Następnym symbolem, który zobaczysz, jest jego błyskawica, która pojawia się na środkowych szpach i gra rolę rozproszenia. Pan, bóg dziczy, zwierzęta i pasterze, jest kolejnym najlepiej płatnym symbolem, dającym 750 monet, a następnie nimfa, która daje 600 monet. Harfa daje 500, a garnek w stylu greckim daje 400 monet. Symbole karty gry, przedstawione z greckim detalem, są najniższymi płatnymi symbolami. Te z A do Q dają ci 200 monet, a te od J do 9 dają 100 monet.

Zaraz po przycisku "I" zobaczysz przycisk Autospin, w którym możesz zagrać od 0 do 100 autospinów, oraz głośnik, w którym możesz dostosować dźwięki gry, co oznacza, że włącz lub wyłącz.

Funkcje Olympus Thunder i darmowe spiny

Dziki Zeus jest nie tylko najlepiej płatnym symbolem, ale także substytutem wszystkich symboli na rolkach, z wyjątkiem rozproszonego symbolu bonusowego.

Kiedy dziki ląduje na trzeciej kołowrotku, otrzymasz 3 respins z dzikim rozszerzeniem na trzecią rolkę. To jest funkcja Zeus Respins, która przyniesie niesamowite nagrody.

Jak wspomniano, bonusowym symbolem jest błyskawica, a jego rolą jest pomoc w uruchomieniu bonusowej gry Olympus. Jeśli zobaczysz, że ląduje na trzech środkowych rolkach, powinieneś wiedzieć, że gra bonusowa została uruchomiona. Wtedy na ekranie zostaną zaprezentowane monety, które należy dopasować, aby uzyskać 3 identyczne nagrody. Nagrody to w rzeczywistości liczba darmowych spinów i mnożnikami, które otrzymujesz dla funkcji. Istnieje 5 różnych nagród, a ostatnia jest najbardziej satysfakcjonująca. Pierwsze cztery rodzaje darmowych spinów są wyposażone w mnożnik 2X i w zależności od dopasowanych monet, możesz wygrać 5, 7, 10 lub 15 darmowych spinów z tym mnożnikiem dodanym do twoich zwycięstw. Jeśli otrzymasz ostatni, otrzymasz 3x mnożnik dodany do swoich zwycięstw dla 20 bezpłatnych obrotów, które otrzymujesz!

Ponadto, podczas bezpłatnych spinów, funkcja Zeus Respins może zostać aktywowana, a premię Olympus może zostać wniesiona, z tym samym mnożnikiem i liczbą bezpłatnych spinów, które otrzymałeś wcześniej!

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ułożone symbole
  • Sticky Wilds
  • Rozszerzające się dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Olympus Thunder maksymalna wygrana, RTP i zmienność

Olympus Thunder Darmowe Gry Online oferuje pełną akcję rozgrywkę i wysoką wariancję dopasowaną do każdego wysokiego rolnika. Z ogromnym 97.01% RTP i mnóstwo mnożników, bezpłatnych obrotów oraz specjalnych symboli i funkcji, Olympus Thunder zapewni Ci najlepsze wrażenia z automatów, gdziekolwiek jesteś. Po prostu usiądź wygodnie i zrelaksuj się w domu, grając na komputerze lub wyjdź do parku i obróć go na smartfonie.

Werdykt Olympus Thunder i podobne automaty online

Slot online Olympus Thunder to niesamowita gra. To dynamiczne, zawsze coś się dzieje na rolkach i naprawdę oferuje niesamowite nagrody. Najwyższej płatności Zeus Wild Symbol daje 10 000 monet dla najlepszej kombinacji, co przekłada się na 50 000 punktów wygranych. Ale jeśli wylądujesz tę kombinację podczas bezpłatnych spin! Udało mu się wylądować jeszcze kilka razy w 20 bezpłatnych spinach, a twoja wypłata gwałtownie wzrośnie! Polecamy go każdemu graczowi automatów, ponieważ 100 punktów Max Bet to solidny maksymalny zakład, na który można sobie pozwolić na niskich rolnikach, a wysokie obrońcy by się cieszyli.

Jeśli masz ochotę na automat, który również przynosi akcję na szpule, możesz wypróbować części Napoleon Boney. To zabawne miejsce, w którym zobaczysz szczątki, szkielet francuskiego przywódcy wojskowego i jego armia. Mimo że istnieje wiele innych specjalnych funkcji, istnieje ta fajna graczowa funkcja, w której musisz wybrać kości z jego szkieletu, aby upaść się. Za każdą kość otrzymasz nagrodę, ale jeśli on naprawdę się zawali, będą dla ciebie kilka głównych wygranych. Gra może zapewnić 200 000 wygranych, które można grać i czterokrotnie, co oznacza, że potencjalnie możesz wygrać 800 000 kredytów.

Kolejnym miejscem, które można wypróbować, jest Millionaires Club Diamond Edition. Jest to miejsce, które zawiera dwa progresywne jackpoty, z czego bardziej satysfakcjonujący zaczyna wysiewać przy 200 000 kredytów. Możesz zostać milionerem dzięki temu jackpotowi, za zakład tak mały jak 4 kredyty!

Wypróbuj którykolwiek z tych wspaniałych tytułów na jednej z naszych najlepszych miejsc w automatach online i zdobądź ogromny bonus powitania, jeśli jesteś nowym klientem.

Powiązani partnerzy kasyna

Shamrock Holmes Megaways
RTP:
96.44%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Weekend In Vegas
RTP:
96.60%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Aztec Blaze
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
That's Rich
RTP:
96.27%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Big Panda
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Diamond Force
RTP:
96.53%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Pile ‘Em Up
RTP:
96.22%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Pyramidion
RTP:
96.39%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Wild Heist at Peacock Manor
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Ancient Fortunes Poseidon WOWPOT Megaways
RTP:
92.23%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Wysoki
Tycoons
RTP:
95.16%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Carousel
RTP:
96.17%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni