Out of This World graj online za darmo

Oprogramowanie:
Betsoft
RTP:
94.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
20 000 $.00
Motyw:
Kosmici, science fiction, przestrzeń

Z tego świata recenzja automatów online

Udowadniając, że nie wszyscy kosmici są wrogo lub przerażające, Betsoft poza tym światowym automatem pozwala na spotkanie z dziwnymi pozaziemskimi, które są nie tylko zabawne, ale także bardzo hojne z natury. Ta gra na automatach, zawierająca ekran 5-rejejny z 9 aktywnymi liniami wypłat i grafiką retro, może nie wydawać się kuszącym wyborem. Ale z odpowiednią kombinacją symboli na ekranie, z tego świata z pewnością może być satysfakcjonujące, oferując wypłaty do 360 000 monet na spin!

Pomimo tego, że jest starszą grą, z tego światowego miejsca zawiera kilka nowoczesnych funkcji. Obie mechanicy są tutaj, aby dać ci więcej możliwości wypłaty, a w miksie bonusowe grę kliknięcia, aby dać ci szansę na darmowe obroty. W rzeczywistości jedyną rzeczą, która nie jest nowoczesna w tym gnieździe, jest to, że nie jest zoptymalizowana do gry mobilnej. Dowiedz się więcej o kompatybilności i funkcjach urządzenia w naszym szczegółowym przewodniku poniżej, zanim wypróbujesz grę za prawdziwe pieniądze!

Jak grać z tego świata automatu online

Podobnie jak wszystkie automaty z Betsoft, spoza tego świata to gra, która oferuje gładką i łatwą grę. Trzy elementy sterujące na ekranie pozwalają grać w grę w dowolny sposób, dostosowując rozmiar monety, liczbę linii wypłat i liczbę monet na linię. Dzięki tym intuicyjnym przyciskom możesz łatwo wybrać między szeroką gamą zakładów, zaczynając od minimalnego zakładu 0.01 kredytów na rundę i osiągnięcie maksymalnie 45 punktów.

Gra z minimalnym pakietem jest możliwa tylko wtedy, gdy dezaktywujesz wszystkie oprócz pierwszej linii płac. Aby zobaczyć, dokąd zmierzają każde linie wypłaty, musisz użyć kontroli linii. Aby zobaczyć nagrody i symbole, które je wyzwalają, musisz nacisnąć"Widok płaci" przycisk w prawym górnym rogu, aby otworzyć wypłatę. W grze dostępnych jest dziewięć różnych symboli, z których osiem może wywołać wypłaty. Nagrody są zawsze wyświetlane w monetach i zależą od zakładu na linię. Zagraj w minimalnym pakiecie nagród 2-4 000 monet za sekwencję, ale graj z maksymalnym zakładem na linię, a dostaniesz strzał w wypłatach do 20 000 monet w kasynie online Real Money Online. Bez względu na twój wybór, zawsze będziesz mógł cieszyć się wysokim współczynnikiem trafień podczas gry za prawdziwą gotówką dzięki nietypowej mechanice oboje.

Jedną z wad tego urządzenia do gniazda o tematyce kosmicznej jest to, że jest on dostępny tylko na urządzeniach, które mogą uruchomić lampę błyskową. Niestety, podczas gdy wiele starych gier Betsoft zostało przeprojektowanych w HTML5, z tego świata nie było i pozostaje niedostępne dla graczy iOS i Androida.

Z tego świata funkcje i darmowe spiny

Z tego świata Betsoft oferuje prostą rozgrywkę, która nie powinna być trudna do zrozumienia, nawet przez początkujących. Aby wygrać nagrodę podczas przygody w głębokiej przestrzeni, musisz zebrać dwa lub więcej pasujących symboli na linii płatnej, którą aktywowałeś. Dzięki specjalnej funkcji obu dróg, twoje dopasowane sekwencje mogą zacząć zarówno od najszerszej kołowrotka, jak i prawej, aby uzyskać zapłatę.

Aby uzyskać najlepsze nagrody podczas gry za prawdziwą gotówką, musisz poczekać, aż pojawią się zielone lub fioletowe symbole obcych. Te symbole są jedynymi ikonami, które płacą za sekwencje dwóch z nich i oferują najlepsze nagrody w grze. Zbierz pięciu zielonych kosmitów, aby wypłacić 10 000 monet lub zdobądź fioletowych kosmitów za podwójną tę kwotę. A jeśli przypadkiem natkniesz się na ich statek kosmiczny, możesz również wygrać dostęp do głównej gry bonusowej.

Główną bonus można aktywować, zbierając trzy symbole statku kosmicznego w dowolnym miejscu na rolkach. Nie musisz zbierać wszystkich trzech symboli naraz, ponieważ gniazdo daje szansę zebrania ich jeden po drugim podczas sesji gry. Po zebraniu statki kosmiczne odblokują bonusową grę kliknięcia, w której możesz wybrać między sześcioma różnymi UFO, aby odkryć zielonych kosmitów i wygrać dodatkowe nagrody pieniężne. Zgadnij dalej, dopóki nie wpadniesz na fioletowego kosmitu i odkryj"koniec gry" Znak, że zakończy Twoją funkcję bonusową.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu

Z tego świata werdyktu i podobnych miejsc online

Z tego świata może być kolejna prosta maszyna do automatów z internetowego katalogu Betsoft, ale to nie znaczy, że jest to gra, którą można łatwo przeoczyć. Tradycyjni gracze spodoba się opcja dezaktywacji linii płac, podczas gdy ci, którzy wolą grać z wyższymi limitami. Zmienność znajduje się na średnim terytorium, oferując zrównoważone wypłaty, podczas gdy współczynnik trafienia jest wysoki, dając nagrody częściej niż bardziej ryzykowne automaty do gniazda. Jeśli lubisz przystępne gry 5-rejen, które mogą dobrze zapłacić i nie są zbyt niestabilne, aby grać, możesz wypróbować ten świat za prawdziwą gotówkę. Jedyną minusem tej gry jest jej kompatybilność mobilna, ale może to nie stanowić dla Ciebie problemu.

Alternatywnie, jeśli lubisz grać w gry zoptymalizowane przez urządzenia mobilne, możesz również sprawdzić niektóre nowsze opcje Betsoft. W przypadku automatu z 10 liniami, rozgrywką średniej wolności i progresywną jackpot, masz zoptymalizowane mobilne rolki maszyny do automatów do bogactwa. A w kolejnej popularnej grze, ale jedna z bardziej niestabilnymi wypłatami, masz pazur Betsoft Tiger-720-drogowy automat z dużymi bonusami darmowymi spinami i jackpotem 800 000 monet. Sprawdź naszą listę najlepszych witryn z automatami online, w których będziesz robić te gry i wiele więcej!

Powiązani partnerzy kasyna

Leprechaun Hills
RTP:
96.49%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Nauticus
RTP:
92.60%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Wicked Circus
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Chase The Cheese
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Forgotten Island Megaways
RTP:
96.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Frog Grog
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Ghost Pirates
RTP:
95.28%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Fat Banker
RTP:
96.43%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Wizard's Castle
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Joker King
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Back In Time
RTP:
97.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Plunderland
RTP:
96.43%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki