Owl Eyes graj online za darmo

Oprogramowanie:
Nextgen
RTP:
95.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
100 000 $.00
Motyw:
Zwierzęta, magia

Orl Eyes Online Recenzja automatu

Będąc częścią stale rosnącej branży hazardowej, programiści czasami muszą polegać na starych automatach, aby stworzyć nowe, aby nadążyć za tempem i wydać nowy automat tak często, jak konkurencja. W okresie, w którym ujawniano szczeliny każdego dnia, NextGen wypuścił wiele miejsc, które były zwykłymi kopiami poprzednich wydań. Nie będziemy cię okłamywać, sowa o oczach NextGen i wydaje się, że każda inna gra wydana przez dewelopera niecałe dziesięć lat temu.

Owl Eyes Darmowe Gry Online jest dostępny na wszystkich urządzeniach, więc zanim spróbujesz, upewnij się, że przejrzyj naszą recenzję, aby sprawdzić, czy chcesz ją zagrać, a jakie alternatywne miejsca możesz wypróbować zamiast tego.

Jak grać w sowie oczu online

Gdy tylko załadujesz gniazdo oczu sowy, zobaczysz świetliki w tle, dając ci wskazówkę, że akcja odbywa się w lesie. Następnie, kiedy spojrzysz na rolki, zobaczysz, że są one otoczone małymi fioletowymi kwiatami, a na nich zobaczysz piękne stworzenia i przedmioty znajdujące się w naturze. Jeśli klikniesz przycisk Ustawienia, znajdziesz przycisk "I". Kliknij na to, a wypłatę otworzy się, prezentując, ile ma do zaoferowania każdy z tych symboli. Ale najpierw zobaczysz sowę i księżyc, a pierwsza to dzika, a drugie to rozproszenie. Rozproszony księżyc jest najlepiej płatnym symbolem, ponieważ jest jedynym symbolem, który jest mnożony przez całkowity zakład. Daje 100x stawka dla najlepszej kombinacji.

Następnie zobaczysz drzewo, drugi najlepiej płatny symbol, który dla kombinacji 5-z Kind da ci 1000 monet. Skunk to następny symbol, który zobaczysz, dając 800 monet, a następnie grzyby, które dają 600 monet i pióro, które dają 500 monet do najlepszych kombinacji. AS i KS dają 200 monet, monety QS i JS 100 oraz monety 10s i 95 dla kombinacji 5-z.

Po lewej stronie przycisku "I" zobaczysz przycisk Autooduplay, który umożliwia umieszczenie od 0 do 100 autospin. Po prawej stronie przycisku "I" zobaczysz obszar konfiguracji BET. Zobaczysz, że pierwszy suwak reprezentuje liczbę linii wypłat, dzięki czemu możesz przesunąć ją w lewo lub w prawo, aby określić liczbę linii wypłat. Drugi suwak daje wartość monety 1 monety, którą będziesz musiał grać na linię. Będą wartości od 0.Od 01 do 10 dostępnych kredytów, które dla 50 elastycznych linii płacowych sprawiłyby, że minimalny zakład 0.01 kredytów i maksymalnie 500 punktów.

Teraz, gdy znasz wszystkie potencjalne nagrody i poziomy zakładów, które możesz dostać w gniazda online o oczach, musimy przypomnieć, że możesz wypróbować grę na laptopie, komputerze, tablecie lub smartfonie lub dowolnym innym przenośnym urządzeniu. Gniazdo jest idealnie kompatybilne z dowolnym komputerem stacjonarnym i dowolnym urządzeniem mobilnym, które korzysta z systemów operacyjnych Android lub iOS, co oznacza, że możesz grać w jednym z najlepszych kasyn online, gdy jesteś w podróży.

Funkcje oczu sowy i darmowe spiny

Symbol o oczach sowy jest dziki w gnieździe. Pojawia się tylko na 2., 3. i 4. kołowrotku, a kiedy to robi, zastępuje wszystkie symbole na rolkach w tworzeniu zwycięskich kombinacji, rozproszony księżyc wykluczony.

Z drugiej strony rozproszony księżyc pomaga uruchomić gry bonusowe. Lądując 3, 4 lub 5 rozproszonych symboli księżyca, otrzymujesz 5 darmowych spinów. Podczas bezpłatnych spinów Wild pojawia się w stosach i pomaga tworzyć wiele zwycięstw. Kiedy część wygranej, dziki również podwaja nagrody, więc powinieneś spodziewać się, że Hugest wygrał dokładnie w tym momencie, podczas wolnych obrotów.

W przeciwieństwie do większości miejsc według NextGen, funkcja hazardu nie jest dostępna w sobdzie Owl Eyes Online. Ale na szczęście masz darmowe obroty z tymi wszystkimi ułożonymi dzikimi, które mogą pomóc ci uzyskać podwójne nagrody.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ułożone dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Oczy Maksymalna wygrana, RTP i zmienność

OWL Eyes oferuje 50 nie ustalonych linii płacowych, dlatego możesz dostosować poziom zakładu i monety swoich zakładów, tak jak w większości miejsc przez dewelopera, i daje RTP 95.30%. Jest to standardowy średni lot, z raczej podstawowym tematem, w którym zobaczysz zwierzęta i drzewa, oraz gniewna sowa w głównej roli. Dziki i rozproszenia poprowadzą twoją drogę do darmowych gier bonusowych, w których można jak najlepiej wykorzystać automat.

Werdykt oczu sowy i podobne automaty online

Aby zdobyć sensowne nagrody w automatach do gniazda oczu sów, musisz umieścić MAX BET, nie mamy w tym wątpliwości. Skorzystasz ze zwycięskich kombinacji z rozproszonymi, ponieważ najlepsza kombinacja dostarczy 100 -krotnie udział, co oznacza, że otrzymasz 50 000 punktów. Ale ponieważ dziki podwaja twoje wygrane podczas bezpłatnych spin. Powiedzmy, że zrobisz zwycięską kombinację z drzewem w połączeniu z dzikim, oznaczałoby to, że otrzymasz 20 000 punktów zamiast 10 000.

Jeśli nie jesteś pod wrażeniem tych nagród, zawsze możesz wypróbować inny szczelinę według NextGen. Niektóre z jego najnowszych wydań są dość satysfakcjonujące. Weźmy na przykład Gorilla Go Wilder, co może zapewnić ponad 10 000 razy wypłatę palików. Oznacza to, że możesz osiągnąć Million Mark, jeśli masz szczęście.

Masz również miejsce, które może dostarczyć 1.25 milionów kredytów za zakład tak małym jak 25 punktów, co oznacza dopasowane zarówno dla niskich, jak i wysokich rolników. Ten automat nazywa się Megaways Medusa i jest częścią serii Medusa Slots, jednych z najlepszych według NextGen.

Istnieje wiele świetnych tytułów automatów do wyboru w jednej z naszych zalecanych miejsc na automatach online, więc przejdź do tego!

Sprawdź kody bonusowe Dream Vegas i zagraj setki najlepszych automatów i zdobądź ponad 35 postępowców.

Powiązani partnerzy kasyna

Dynamite Riches Megaways
RTP:
95.75%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Super Joker
RTP:
96.52%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
House of Fun
RTP:
94.96%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Da Vinci
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Spectre Estate
RTP:
96.12%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Goldstruck
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Cyrano
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Armadillo Artie
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Break Da Bank Again Megaways
RTP:
96.05%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Pamplona
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Cash Patrol
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Cash Stax
RTP:
94.12%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni