Parthenon - Quest for Immortality Online graj online za darmo

Oprogramowanie:
Netent
RTP:
96.03%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
CA 1 000 000 $.00
Motyw:
Starożytna Grecja, historia

Parthenon: Quest for Immortality Darmowe Gry Online Review

Netent stworzył kontynuację i tak już popularnej piramidy: Quest for Immortality, tym razem, obracając się wokół śmiertelnej meduzy z mitologii greckiej, zatytułowanej Parthenon: Quest for Immortality. Upewnij się, że zobaczysz węża mityczne stworzenie pojawiające się na kołowrotkach, a także inne starożytne symbole inspirowane grecką.

Slot oferuje 6 rolki i wierzcie lub nie, do 10 000 sposobów na wygraną. Dzięki strefie dzikiej generacji, lawinom i retriggerowalnymi darmowymi spinami, może zająć wygrane do 5000 razy na stos. Odważ się zmierzyć się z Medusą i poszukiwać nieśmiertelności?

Jak zagrać Partenon: Poszukiwanie nieśmiertelności

Gdy załadujesz Partenon: Poszukiwanie nieśmiertelności na dowolnym urządzeniu, czy to pulpit, czy mobilny, zobaczysz, że gra została utworzona tak, aby pasowała do dowolnego rozmiaru ekranu. Strefa dzikiej generacji zostaje podkreślona w momencie, gdy załadujesz grę, a następnie zobaczysz sześć bębnów.

Pod kołowrotkami widać przyciski sterujące. Pierwszy to przycisk trzech barów, w którym są reguły i ustawienia gry. Następnie masz przycisk "I", w którym znajdziesz symbole. Medusa jest najlepiej płatnym, dającym do 40x stoliku najlepszego kombinacji, a następnie łódź, pegaza, węża, trójzębu i karty gry na karcie od A do 10. Płonące dzikie i wolne spiny są tutaj również obecne.

Przechodząc dalej, w prawo, widzisz wyświetlacz BET, a następnie przycisk czterech koin, w którym możesz dostosować poziom zakładu. Możesz umieścić w dowolnym miejscu od 0.20 do 200 punktów na spin. Następnie są przyciski gry i autoodplay, a następnie wyświetlacze wygranych i równowagi. Przycisk głośnika jest ostatnim, w którym można włączyć lub wyłączyć dźwięki w grze.

Parthenon: Poszukiwanie funkcji nieśmiertelności i darmowych spinów

Jak wspomniano, Parthenon: Quest for Immortality Real Money Slot oferuje 10 000 sposobów wygrania. Musisz wylądować pasujące symbole na sąsiednich bębnach od lewej do prawej, aby wygrać Betway.

Mimo że istnieje kilka Partenon: Funkcje Bonus Funkcje Bonus Games, z których możesz skorzystać, gra jest łatwa do gry, z łatwym przepływem.

Najpierw widzisz strefę dzikiej generacji. Każdy symbol w strefie, która jest częścią zwycięskiej kombinacji, przekształca się w dzikie. Pozostaje tak jak na następną lawinę. Dziczy, oczywiście, zastępują wszystkie symbole oprócz rozproszenia.

Landing 3 rozprasza, wyzwala 8 darmowych spinów. Lądując na spustu więcej rozproszeń, otrzymujesz 4 dodatkowe bezpłatne spiny za każde wylądowane przez ciebie rozproszenie. Teraz jest więcej. Podczas bezpłatnych spin! I wolne spiny zaczynają się od mnożnika 1x, ale za każdym razem, gdy zobaczysz regularny symbol przekształcający się w dziki, zobaczysz mnożnik wzrasta o 1+, aż do maksymalnego 20x!

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Sticky Wilds
  • Ponowne spiny
  • Kaskadowe bole
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Parthenon: Quest for Immortality Max Win, zmienność i RTP

Netent zwrócił uwagę, że teoretyczna RTP oferowana jest 96.03%. Gra jest bardzo niestabilna i może zapewnić maksymalną wypłatę w wysokości ponad 1250 x udziału.

Oznacza to, że jeśli zaczniesz grać w grę z maxem 200 punktami, w mgnieniu oka, ze względu na jego wysoką wariancję, możesz wygrać w milionach! Zgadza się, walka z medusą może być dość opłacalna, szczególnie gdy robisz to w Partenon!

Parthenon: Quest for Immortality Podsumowanie i podobne automaty

Parthenon: Poszukiwanie nieśmiertelności to naprawdę specjalne miejsce. Jak wspomniano, mimo że jest pełen funkcji, tak naprawdę płynie tak idealnie i może dostarczyć niesamowite nagrody, gdy najmniej się tego spodziewasz. W rzeczywistości, dzięki strefie dzikiej generacji i nowo wygenerowanymi Wilds, możesz uzyskać progresywny mnożnik do 20x i zabrać cię do ogromnych wygranych. Ten mitologiczny automat może zapewnić magiczną wypłatę do 1 miliona kredytów. W porównaniu z prequelem, Pyramid: Quest for Immortality, musimy przyznać, że lepiej podoba nam się kontynuacja. Jeśli więc jesteś gotowy spróbować, wybierz dowolne z najlepszych kasyn online z naszej listy i załaduj ją od razu!

Jak zapłacić Betways w Partenon: Poszukiwanie nieśmiertelności?

Betways płacą od lewej strony do najbardziej najbardziej prawej kołowrotka i wypłacić tylko najdłuższą kombinację na symbol.

Kiedy Partenon: Data daty wydania nieśmiertelności?

Netent uruchomił Partenon: Poszukiwanie Immortality Darmowe Gry Online 3 czerwca 2021.

To Partenon: Quest for Immortality To bardzo lotny automat?

TAk. Parthenon: Quest for Immortality to gra o wysokiej wariancji, dostarczając ogromne wypłaty, gdy najmniej się tego spodziewasz.

Jaki jest potencjał wypłaty maksymalnej w Partenon: Poszukiwanie nieśmiertelności?

Parthenon: Quest for Immortality, będąc bardzo niestabilnym szczeliną z MAX Wage!

Jakie funkcje ma Partenon: Poszukiwanie gniazda nieśmiertelności?

Skorzystasz z lawin, wielu wolnych spinów, progresywnego mnożnika podczas wolnych spinów i strefy dzikiej generacji, która przekształca regularne symbole w dziczy, gdy są częścią wygranej.

To Partenon: Quest for Immortality A Megaways Slot?

Mimo że oferuje 10 000 Betways, Parthenon: Quest for Immortality nie jest automatem Megaways. Jest to automat, który jest wyposażony w lawiny i pozwala na wygranie zwycięskich kombinacji na 10 000 sposobów wygrania, ale nie jest to automat z Megaways Mechanics.

Czy są jakieś kody promocyjne dostępne dla Partenon: Poszukiwanie szczelinka nieśmiertelności?

W rzeczywistości tak, możesz już znaleźć kody promocyjne dla Parthenon: Poszukiwanie nieśmiertelności w wiodących kasynach online. Po prostu odkryj naszą listę najlepszych kasyn online za pomocą oprogramowania NetEnt, a na pewno znajdziesz jedną do przyłączenia się.

To Partenon: Poszukiwanie nieśmiertelności A Good Slot?

Nie, to świetne miejsce! Jest to miejsce, które oferuje zabawne i pełne funkcje, ale nie spompowana rozgrywka, 10 000 zakładów i ogromny potencjał wypłaty do 1 miliona kredytów. Ponadto motyw jest ulubiony przez gracza, więc nie ma w nim nic, co ci się nie podobało.

Pobiera Partenon: Poszukiwanie niezbędności nieśmiertelności?

Nie całkiem. Jak wspomniano wcześniej, Parthenon: Quest for Immortality jest zamontowany w dowolnym rozmiarze ekranu, bez potrzeby pobierania oprogramowania. Po prostu załaduj go na urządzeniu mobilne lub komputerowe i ciesz się nim, ponieważ jest to gniazdo HTML5, które nie wymaga pobierania.

Czy Parthenon: Quest for Immortality oferuje bezpłatne spiny?

Pewnie! Początkowo, jeśli uruchomicie rundę bonusową z 3 rozproszonymi, otrzymasz 8 darmowych spin. Ponadto, podczas rundy bonusowej, jeśli wylądujesz jeszcze o 3 rozproszenia, otrzymasz jeszcze 2 bezpłatne spiny.

Powiązani partnerzy kasyna

Potion Commotion
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
DJ Wild
RTP:
96.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Bigger Bass Bonanza
RTP:
96.71%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Dream Diver
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Dragon’s Fire InfiniReels
RTP:
95.74%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Pizza Prize
RTP:
95.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Bomb Bonanza
RTP:
96.46%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Blue Fortune
RTP:
96.57%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
ImmorTails of Egypt
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Robbie Jones
RTP:
96.47%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Pamplona
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Mega Moolah
RTP:
88.12%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni