Peaky Blinders graj online za darmo

Oprogramowanie:
Pragmatic Play
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
202 200 USD.00
Motyw:
Filmy, historia, programy telewizyjne/seria

Recenzja automatów online szczytowych

Położone w ciemnych, zimnych ulicach Birmingham, internetowe roletki szczytowe, daje dreszcze. Pragmatyczna gra zaprojektowała ją tak mistrzowsko, że przedstawia każdy szczegół z popularnego brytyjskiego programu telewizyjnego. Tak jak go ładujesz, zobaczysz Thomasa Shelby'ego palenia papierosa i usłyszysz znajomą ścieżkę dźwiękową serialu. Wkrótce, na kołowrotkach, towarzyszy mu jego brat Arthur i jego kuzyn Michael oraz jego kontrowersyjna ciotka Polly Gray.

Jeśli jesteś fanem programu, zakochasz się w automatach na pierwszym widoku. Z dodatkowymi symbolami i funkcjami, które odzwierciedlają frazę lub miejsce z serialu, dostaniesz gęsią skórkę za każdym razem, gdy je uruchamiasz. Shelby Betting Shop i na zamówienie Peaky Blinders to tylko niektóre z funkcji, na które się spotkasz. Gotowy, aby dowiedzieć się więcej o Reel Adventures of Shelby Crime Family?

Jak grać w szczycie Peaky Blinders Online

W podobny sposób jak wszystkie swoje automaty, Pragmatic Play stworzył Peaky Blinders Darmowe Gry Online, aby był kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami mobilnymi i komputerowymi, w HTML5. Dlatego, niezależnie od tego, czy wolisz odtwarzać gniazda na urządzeniu stacjonarnym, czy na urządzeniach mobilnych z Androidem czy iOS, możesz załadować szczytowe rolety i cieszyć się nimi w dowolnym momencie, gdy chcesz za pomocą najlepszych kasyn mobilnych.

Zobaczysz popularną ulicę, na której mieszka rodzina w tle rolki, tak jak ładujesz grę. Poniżej, po prawej stronie, zobaczysz duży przycisk spinu, z - i + z każdej strony. Klikając - lub +, możesz zwiększyć lub zmniejszyć poziom zakładu i umieścić zakład od 0.20 do 100 kredytów. Pod przyciskiem spinu zobaczysz przycisk Autooduplay, w którym możesz włożyć do 100 autospinów. Przesuwając się w lewo w poziomie, zobaczysz wyświetlacz, który informuje Cię o równowadze i całkowitym zakładach w dowolnym momencie, a na koniec, po lewej stronie, masz"Ja "przycisk, głośnik, w którym można włączyć lub wyłączyć dźwięki, oraz przycisk trzech barów, w którym można zobaczyć ustawienia gry.

Klikając przycisk "I", wpisujesz wypłatę. Widzisz wszystkie wymienione postacie jako symbole o wysokiej płatności, co daje 5x do 20x wypłata palika dla najlepszych kombinacji. Niskie opłacanie to 10 za pośrednictwem karty gry Royals, A z ostrzem obok niego, K z kulą, dającą wypłatę od 2x do 4x stawek za najlepszą kombinację. Thomas Shelby Wild daje ci 20 -krotność palika, podobnie jak sam główny bohater, i zastępuje wszystkie symbole oprócz symboli bonusowych. Symbol z logo to zwykłe rozproszenie, które pojawia się tylko na kołowrotkach 1 i 3.

Peaky Blinders funkcje i darmowe spiny

W podstawowej grze szczytowych pośladków szczytowych, oprócz wielkich wygranych, gdy lądujesz kombinacje z dziką lub Thomasem Shelby, możesz również zobaczyć dwa cechy losowo wyzwalające. Są wyzwalane dwoma symbolami bonusowymi, które pojawiają się tylko na Reel 5. Kiedy bonus Shelby Betting Shop jest wywołany odpowiednim sklepem bukmacherskim Shelby, wszystkie wysoko płatne symbole obecne na rolkach otrzymują kwotę pieniężną, która jest dodana i wypłacana. Kiedy według kolejności rolet szczytowych rozproszonych przez tę samą funkcję o tej samej nazwie, otrzymujesz zapłatę za dowolne linie wygrane i dostajesz odporność, w której wszystkie wysoko płatne lub dzikie symbole stają się pasującym symbolem dla dodatkowej soczystej wypłaty.

Jeśli wylądujesz regularne rozproszenie wraz z symbolem sklepu bukmacherskiego Shelby i na zamówienie symbolu Peaky Blinders, uruchomisz jedną z dwóch bezpłatnych funkcji spinów. Dodatkowe sklepy bukmacherskie Shelby rozprasza na Reule 5 podczas 8 bezpłatnych spinów, jeśli uruchomisz bezpłatne spiny sklepu bukmacherskiego Shelby, podczas gdy dodatkowe na zamówienie roletowania szczytowych rozprasza się podczas 10 darmowych spins. Nie możesz odnieść żadnych darmowych funkcji.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Losowe dziczy
  • Ponowne spiny
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu

Peaky Blinders Max Win, RTP i zmienność

Peaky Blinders Gloot jest wysoki w skali zmienności, 4 na 5 i ma dość przyzwoity RTP 96.50%. Max wygrana, jaką może dostarczyć, wynosi jednak 2000 razy większy udział.

Oznacza to, że nawet jeśli zagrasz w to za prawdziwy MAX MAX WASTER wynoszący 100 punktów, nie możesz wygrać więcej niż około 200 000 kredytów. Granie w wysokiej wariancji za pomocą zakładu Max 100 punktów jest szczególnie ryzykowne, gdy wiesz, że tylko 2000 razy udział można wygrać.

Peaky Blinders Werdykt i podobne automaty online

W przeciwieństwie do programistów takich jak mikrogaming, Netent i Play'n Go, którzy opracowali wiele popularnych markowych automatów, takich jak Game of Thrones, Jumanji i Saxon, Peaky Blinders jest pierwszym marką Pragmatic Play i dlatego jest to przełomowe wydanie dla przełomowego wydania deweloper i branża jako całość. I jak widać, programista wykonał niesamowitą robotę, wybierając tak legendarny program telewizyjny jako inspiracja dla pierwszego markowego automatu. Musimy przyznać, że pod względem wizualizacji, reprezentacji motywu i symbolu pragmatyczna gra wykonała coś więcej niż imponująca praca.

Jeśli chodzi o wypłaty, nie tyle. Jeśli zagrasz którykolwiek z innych wymienionych markowych automatów, uzyskasz większą szansę na wygranie ogromnej wypłaty. Ale nie zapomnij użyć bonusu kasyna Peaky Blinders w naszych najlepszych kasynach online i nadal spróbuj, ponieważ jeśli jesteś fanem Peaky Blinders, będziesz na smakołyk!

Powiązani partnerzy kasyna

California Gold
RTP:
95.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Jackpot Jamba
RTP:
92.50%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Thunderstruck II
RTP:
96.65%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Noah's Ark
RTP:
94.08%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Dreamzone
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Wombaroo
RTP:
95.42%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Gorilla Go Wilder
RTP:
97.04%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Highlander
RTP:
96.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Cashino
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Golden Mane
RTP:
96.96%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Book of Mrs Claus
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Foxin' Wins A Very Foxin' Christmas
RTP:
95.60%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni