Pharaoh King graj online za darmo

Oprogramowanie:
Betsoft
RTP:
95.20%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
10 000 $.00
Motyw:
Złote/złote monety, starożytny Egipt

Recenzja automatu online faraon król

Odkryj tajemnice starożytnych egipskich tantiem za pomocą gniazda króla Faraona Betsoft i dowiedz się dokładnie, jak bogate życie skarbnika łowcy. Jedna ze starszych gier w kolekcji Betsoft, Pharaoh King zawiera 5 bębnów, 20 aktywnych liniów wypłat oraz zbiór grafiki retro i dźwięki, które przypominają o niektórych pierwszych automatach na scenie kasynowej online. Dostępny do gry tylko na urządzeniach flash, faraon King może nie być gotowy na urządzenia mobilne, ale jest to zdecydowanie ekscytująca gra, która może zapłacić ponad 150 000 monet za spin, wykluczono Jackpot.

W ramach małej linii gier Jackpot Betsoft faraon King ma progresywną nagrodę, która jest dostępna dla każdego, kto inwestuje więcej. Ale nawet jeśli nie, nadal masz atrakcyjne bonusy, na które należy mieć nadzieję, w tym specjalne wypłaty rozproszenia i funkcję kliknięcia, w której możesz wygrać wszelkiego rodzaju natychmiastowe nagrody. Kontynuuj czytanie w celu awarii wszystkich funkcji i wypłat automatów.

Jak grać w automatach online króla faraona

Faraon King nie różni się od innych starszych automatów, jeśli chodzi o łatwość gry. Podobnie jak większość gniazd retro, ta gra Betsoft zawiera proste elementy sterowania na ekranie, które pozwalają na szybkie i gładkie hazard. Rozpocznij w prawym dolnym rogu ekranu, aby wybrać wartość monety, a następnie użyj linii i zakładaj kontrolę nad linią, aby dodatkowo dostosować udział. Możesz grać w kasynie online Real Money z zaledwie 0.01 kredytów na rundę lub zwiększaj zakład do maksymalnie 100 punktów.

Kontrola linii jest jedną z najciekawszych funkcji w gnieździe, ponieważ pozwala wybrać linie wypłaty, w które chcesz grać. Aby zobaczyć wszystkie linie wypłat, ale także wszystkie dostępne nagrody oferowane przez grę, po prostu otwórz wypłatę z przyciskiem pod kontrolą monet. Wewnątrz wypłaty znajdziesz dziesięć różnych symboli, z których niektóre mogą wywołać tylko wypłaty, podczas gdy inne również pełnią funkcje premiowe. Wszystkie nagrody są pokazane jako mnożniki wartości monety i można je zwiększyć lub zmniejszyć, grając z wyższym zakładem na linię. Przełącz na minimalny zakład, a nagrody będą się różnić między 5 a 2000 monet na sekwencję. Użyj maksymalnego zakładu na linię, a otrzymasz wypłaty do 8000 monet oraz specjalnego strzału w progresywnym jackpotu.

Jedną z rzeczy, których niektórzy gracze nie uznają atrakcyjnej w grze, jest to, że nie została zoptymalizowana do gry na telefonach i tabletach i tabletach z Androidem. Pharaoh King to jeden w niewielkiej grupie automatów do studia, które nie zostały przepakowane w formacie HTML5, a zatem pozostaje dostępna tylko jako gra kasyna flash.

Król faraona i darmowe spiny

Gdy zaczniesz grać za prawdziwą gotówką, faraon król zapłaci ci za każdym razem, gdy zbierzesz dwa, trzy lub bardziej identyczne symbole na linii płac. Gniazdo płaci od lewej do prawej i tylko wtedy, gdy dopasowane sekwencje symboli wylądują na aktywnej linii płac. Aby pomóc Ci zebrać więcej nagród, gra oferuje oboje dzikie symbole, które mogą zastąpić wszystkie oprócz specjalnych ikon, ale także symbole rozproszenia, które mogą zapłacić do 10 000 monet za sekwencję, niezależnie od tego, czy wylądują na linii płac, czy nie.

Jeśli jest jedna ikona, którą możesz zobaczyć na ekranie niż rozproszenie, jest to symbol Scarab. Zbierz pięć z tych symboli na linii płac podczas gry z mniejszym pakietem, a możesz odebrać nagrodę do 4000 monet. Jeśli jednak zbierzesz tę samą kombinację podczas gry z maksymalnym zakładem (wszystkie linie wypłat + najwyższy zakład na linię), gniazdo zapłaci ci progresywną nagrodę jackpot. Ta nagroda może z czasem rosnąć, ponieważ więcej osób gra w grę, ale jej wartość początkowa będzie zależeć od wielkości używanych monet.

Kolejnym bonusem, którego możesz się spodziewać podczas gry w faraon królu, jest funkcja grobowca. Ten bonus można odblokować, zbierając trzy kluczowe symbole innego koloru przez cały czas trwania sesji odtwarzania. Po zebraniu wszystkich trzech gra zabierze Cię na drugi ekran, na którym wybierzesz sześć urn, aby wygrać natychmiastowe nagrody. Zgadnij, dopóki nie dotrzesz do słowa"zebrać", po czym automat powróci do gry podstawowej.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu

Werdykt króla faraona i podobne automaty online

Jeśli jesteś fanem automatów o tematyce egipskiej i lubisz grać tanio, spodoba ci się król faraona przez Betsoft. Ta maszyna do gniazda oferuje nie tylko szeroką gamę rozmiarów BET do wyboru, ale daje również rozgrywkę o średnim poziomie, która zapewni szansę na większe nagrody, nie cierpiejąc zbyt duże ryzyko. Dzięki wypłatom, które mogą przekraczać 150 000 monet na spin i progresywną jackpot, faraon król niewątpliwie oferuje dobre nagrody. Jednak sądząc po wysokim wskaźniku trafień, te duże wypłaty będą znacznie rzadsze niż mniejsze i częstsze wygrane.

Jeśli jesteś zainteresowany bardziej satysfakcjonującymi automatami z Betsoft, możesz również rzucić okiem na niektóre gry o wysokiej wariancji zbudowane przez dostawcę oprogramowania. Dr. Jekyll amp; Mr. Na przykład Hyde Slot oferuje bardziej wciągającą rozgrywkę, która jest pełna dodatkowych funkcji i jackpot, który może wzrosnąć do 480 000 monet na rundę. W przypadku jeszcze większych nagród masz także Great 88, który jest 30-płatnym azjatyckim miejscem z pięcioma dodatkowymi funkcjami i wypłatami ponad 1 000 000 punktów. Odwiedź dowolne z naszych zalecanych kasyna online, w których je znajdziesz i o wiele więcej.

Powiązani partnerzy kasyna

Golden Farm
RTP:
96.54%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Shake It
RTP:
94.69%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Leprechaun Links
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Spirit of Adventure
RTP:
96.60%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Book of Ra Deluxe
RTP:
95.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Cash Bonanza
RTP:
96.52%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Wonder Hounds
RTP:
95.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Fruit Party 2
RTP:
96.53%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Cosmic Fruit
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Big Bad Wolf Christmas Special
RTP:
97.34%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Big Foot
RTP:
98.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Crown of Fire
RTP:
96.36%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki