Pharaoh's Fortune graj online za darmo

Oprogramowanie:
IGT
RTP:
94.78%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
250 000 $.00
Motyw:
Złote/złote monety, starożytny Egipt

Przegląd automatu Faraona

Jedną z pierwszych rzeczy, których dowiesz się o automatach, jest tak wiele cholernych rzeczy o starożytnym Egipcie. Slot fortuny faraona z IGT jest klasycznym przykładem, z zdjęciami zrobionymi z czasów, gdy Kleopatra rządziła piramidami. Teraz jest dobry powód, dla którego te gry są tak popularne, ponieważ deweloperzy wydają się ze sobą konkurować, aby ich sloty w stylu egipskim wyróżniały się z tłumu.

Spójrz na automat z fortuny faraona, aby zobaczyć, co mamy na myśli. Jest wyposażony w oszałamiające funkcje bonusowe, takie jak bezpłatne gry, mnożniki, dziki symbol i nagrody do 10 000 razy zakład. Ten 5-linowy, 15-liniowy automat znajduje się tylko w kasynach lądowych lub w kilku kasynach online. To nie jest tak naprawdę problem, ponieważ są dosłownie setki alternatyw online i przeszliśmy przez piaski, aby znaleźć najlepsze.

Przyjrzymy się kilku automatom o tematyce egipskiej, w które można grać na komputerach stacjonarnych, iOS i Android Mobiles, ale na razie wróćmy w czasie i odkryj starożytne tajemnice faraonowej maszyny do automatów w formie faraona.

Faraon wróżki steruje i konfiguracja

Ta gra będzie pasować do hazardzistów o niskim lub średnim stawce, ponieważ zakres BET wynosi od 0.15 na spin do maksymalnie 30.00. To powinno być w porządku dla większości graczy, ale jeśli jesteś wysokim rolkiem, to fortuna faraona nie jest dla ciebie grą. Jednak potencjał wylądowania na 10 000 razy więcej niż 20 000.00 na najwyższych stawkach, wciąż jest dość atrakcyjne.

IGT upewniło się, że łatwo jest zacząć kręcić rolki fortuny faraona, nawet w przypadku kompletnych nowicjuszy. Stawki są ustawiane przy użyciu prostych przycisków plus i minus, a jedyne inne opcje sterowania ustawiają kołowrotki wirujące w trybie automatycznym do 50 razy. W przeciwieństwie do automatów online i mobilnych, w których możesz wybrać poziom tomu, fortuna faraona ma wstępnie ustalony tom, którego nie można dostosować. Nie to, że mamy na myśli, jako zabawny, chwytliwy spacer jak Egipcjanin, z bransoletki jest używany.

Jedną z decyzji, która zależy od Ciebie, jest to, czy sprawdzić płatnik przed graniem. To ujawnia wielokrotności kwoty postawionej na każdej linii wypłaty, którą wygrasz, gdy 3 lub więcej pasujących symboli przekraczają linię od lewej do prawej. Istnieją również informacje o rundach bonusowych, ale za każdym razem, gdy uruchamiasz funkcję, na rolkach pokazano kilka szczegółowych instrukcji. Oznacza to, że tak naprawdę nie musisz wiele wiedzieć o automatach, aby cieszyć się wszystkim, co ma do zaoferowania fortunę faraona.

Rozgrywka i dodatkowe funkcje Faraona

Chociaż fortuna faraona istnieje już od jakiegoś czasu, IGT z pewnością wyprzedził czas, jeśli chodzi o projekt tej gry. Kolorowa kreskówka hieroglify, skrzydlate bogowie, egipska królewska i uśmiechnięty faraon będą widoczne, a także kilka specjalnych symboli bonusowych. Czaszki są otoczone posągami i zwieńczone kamieniarką, co sprawia wrażenie, że cała akcja ma miejsce w świątyni.

Logo gry jest tym, które chcesz zobaczyć, ponieważ nie tylko płaci ten ogromny zakład 10 000 razy, gdy przekroczy całą linię płac, ale jest to także dziki symbol. Będzie działać jak inni, aby ukończyć linię, wypełniając wszelkie luki, a nawet dodać wartość do przebiegu pasujących symboli, gdy jest widoczny na rolkach po prawej stronie.

Symbol bonusowy faraona jest kolejnym cennym, ponieważ uruchamia główną funkcję podczas lądowania w dowolnym miejscu na bębnach 1, 2 i 3. Liczba liniów wypłat wzrasta z 15 do 20, a wyświetlana jest ściana 30 kamiennych bloków, które następnie zaczniesz kliknąć. 22 z tych bloków ujawni szereg darmowych spinów, 5 z nich ujawnia dodatkowe mnożniki, które zostaną dodane do wszelkich zwycięstw w tej funkcji, a 3 z nich uruchamiają gry po kliknięciu.

Przy odrobinie szczęścia znajdziesz wiele darmowych spinów i mnożników, zanim odkryjesz kamień, który rozpoczyna się. Bezpłatne gry mogą zostać zaprezentowane przez więcej dodatkowych symboli, z górną granicą 999 spinów. (Ale mało prawdopodobne!)

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Rozszerzające się szpilki
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Wniosek

Fortuna faraona to gra na średnim poziomie ze średnim zwrotem wynoszącym około 95%. Chociaż grafika jest starsza, są jasne i wesoły i pasują do starożytnego egipskiego motywu. Naprawdę podobała nam się funkcja bonusowa, w której dodatkowe linie wypłaty ułatwiają ubieganie się o zwycięstwa, a potencjał jest dostępny dla niektórych dużych mnożników podczas spinów bonusowych.Zasięg IGT składa się głównie z automatów online lub automatów off-line, ale fortuna faraona jest gdzieś pośrodku. Można go grać online w niektórych krajach, ale nie w innych, więc sprawdź zalecaną stronę z dowolnego miejsca, a jeśli możesz ją znaleźć, jest to świetne miejsce do gry.

Jeśli nie możesz grać online, z krajów takich jak Wielka Brytania, spójrz na chwilę w Nilu, z NextGen. Ta zabawna gra w automatach można grać na iPhone'ach, iPadach, urządzeniach z Androidem i komputerom stacjonarnym na całym świecie. Ma bardzo podobny styl do fortuny faraona i ma ekscytujące funkcje. Uśmiechający się faraon to dziki symbol, który można ułożyć kilka wysoko na kołowrotku, a podczas głównych wolnych obrotów pojawią się dodatkowe dziczy.

Scarab Beetle wywołuje szybką, ale satysfakcjonującą, zbierającą nagrodę. Po prostu wybierasz z liczby chrząszczy, aby ubiegać się o gwarantowane nagrody. Istnieje również opcjonalny super zakład, który zamienia dziki symbol w mnożnik do 10x, co czyni tę postać jeszcze bardziej cenną. Na chwilę na Nile jest średnią zmiennością, 5-linową, 50-liniową grą, w którą można grać od 0.50 do 125.00 na spin.

Nie ma żadnego wydatków, że trochę czasu na Nile jest popularną grą, więc odwiedź dowolną z najlepszych serwisów internetowych i zagraj w nią dla siebie.

Powiązani partnerzy kasyna

A Visit from St.Nick
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
That's Rich
RTP:
96.27%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Bigger Bass Bonanza
RTP:
96.71%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
The Monkey Prince
RTP:
96.16%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Excalibur's Choice
RTP:
94.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Samurai Split
RTP:
96.63%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Book of Ra Deluxe
RTP:
95.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
San Quentin xWays
RTP:
96.03%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
The Falcon Huntress
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Dangerous Beauty
RTP:
94.90%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Wonder Hounds
RTP:
95.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Hellcatraz
RTP:
96.46%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki