Pied Piper graj online za darmo

Oprogramowanie:
Quickspin
RTP:
96.32%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
145 600 $.00
Motyw:
Fantasy, magia, bajka

Przegląd automatu online Pied Piper

The Pied Piper of Hamlin jest jedną z najpopularniejszych postaci w niemieckich legendach. To był pipera ubrana w wielokolorowe ubrania wynajęte przez króla, aby zwabić szczury z dźwiękami wychodzącymi z jego magicznej fajki. Kiedy miasto odmówiło zapłaty za swoje usługi, wykorzystał tę samą moc, aby zwabić ich dzieci od nich. Szybka piper QuickSpin opowiada historię Piper, ale zamiast zwabić dzieci lub myszy, użyje swojej magii, aby zwabić wspaniałe nagrody.

Jak grać w gniazdo online Pied Piper

Niezależnie od tego, czy lubisz grać w szczeliny na swoim komputerze osobistym, laptopie, tablecie czy smartfonie, które korzystają z systemów operacyjnych Android i iOS, możesz obrócić rolki Pied Piper z maksymalną łatwością przy najlepszych kasynach mobilnych. Będziesz musiał umieścić swoje zakłady, obrócić rolki i sprawdzić pole wygranej w celu uzyskania nagród. Aby postawić zakład, musisz przejść do całkowitego wyświetlacza BET i kliknąć strzałki w górę i w dół, aby zwiększyć lub zmniejszyć ilość środków, które chcesz umieścić na spin. Zakres zakładów wynosi od 0.Od 20 do 100 punktów, więc jest dla Ciebie duży wybór pod względem kwoty zakładu. Przed kliknięciem Spin upewnij się, że sprawdź płatnik.

W wypłatach zobaczysz, że QuickSpin upewnił się, że zobaczysz, co dostaniesz za swoje zakłady. Podane wypłaty są już obliczone na podstawie konfiguracji zakładu. Dlatego w przypadku najniższych płatnych kart Royals otrzymujesz wypłatę 1x i 1.25x stakon. Torba o średniej wartości ze złotymi monetami, pokój z różowym klejnotem i wróżką daje 2x, 2.Odpowiednio 5x i 3x stawka. Królowa o wysokiej wartości daje ci 5-krotność palika, a symbol króla zapewnia 10x stakon. Symbol, w którym mysz trzyma dziki znak, jest zwykłą mysz dziką, który jest najlepiej płatnym symbolem, który może dostarczyć 20-krotną wypłatę palika. Ten symbol zostanie zastąpiony dla wszystkich regularnych symboli w tworzeniu zwycięskich kombinacji, ale nie dla 4x1 ułożonego w Pied Piper Wild i rozproszenie bonusu. Piper Wild pomoże Ci uruchomić dwie specjalne funkcje i zastąpi dla wszystkich symboli, aby zakaz bonusowego rozproszenia. Bonus rozproszenie pokazujące zdjęcie królestwa pomoże ci wyzwolić bezpłatne obroty, jak zwykle.

Pied Piper darmowe spiny i funkcje bonusowe

Rzecz z automatem do gniazda Pied Piper jest to, że oferuje kilka unikalnych, dopasowanych do motywu funkcji i bonusowych gier, które wyróżniają się z tłumu przeciętnych automatów. Na przykład, gdy Pied Piper Wild pojawia się w pełni na jednej z bębn. Piper respins sprawia, że Piper Wilds i mysie dzikie symbole, aby przejść jedną kołowrotek po lewej stronie. W końcowym obrotu funkcji Piper Ressin. Wtedy Piper wchodzi do gry na prawej kołowrotku i daje 5 nowych respins. Bonus rozprasza nie pojawia się podczas tej funkcji.

Te dwie funkcje są dość autentyczne dla motywu, ale potem otrzymujesz również standardową funkcję bonusowych darmowych spin. Inicjujesz funkcję z 10 darmowymi spinami i 1 do 6 dzikich myszy losowo dodanych na rolkach. Jednak bez uprzedniego powiadomienia Mystery Piper Wild może pojawić się po wolnym spinu i pomóc uruchomić funkcję Piper Respins, aby znacznie ulepszone wygrane.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Walking Wilds
  • Ułożone dziczy
  • Losowe dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu

Pied Piper RTP, zmienność i Max Win

Ten automat może być atrakcyjny dla obu graczy, którzy zamierzają dokonywać małych zakładów, jak i dla tych, którzy czekają na ogromne wygrane z większymi zakładami. Jego zakres zakładów pozwala na wszystkie rodzaje zakładów, a potencjał wypłaty stolików z pewnością inspiruje wielu do wypróbowania gry. RTP stoi na szanowanym 96.32% i wysoka zmienność spodoba się określonym zestawowi graczy online.

Pied Piper Darmowe Gry Online Werdykt

Pied Pier to miejsce, które naprawdę zasługuje na wszystkie pochwały. W rzeczywistości jest to jedno z tych rzadkich miejsc, w których rozgrywka jest zsynchronizowana z motywem, a specjalne funkcje są dopasowane do motywu z autentycznością. To jest coś, co docenia większość fachowych graczy. Wysiłki dewelopera są tutaj widoczne, a jego chęć stworzenia atrakcyjnego wizualnie automatu, który zaangażowałby graczy w najlepszych kasynach online w pełną akcji rozgrywkę.

Jeśli interesuje Cię gniazdo, które jest nieco wyższe w skali zmienności, co oznacza, że może dostarczyć jeszcze lepsze wypłaty, ale zawiera ekscytujący motyw inspirowany Śnieżką, a jego specjalne funkcje są całkowicie dopasowane do motywu, nie powinieneś nie wątpliwości, wypróbuj wielki hitki QuickSpin. Automat może dostarczyć wypłaty w wysokości 6000 razy więcej!

Lub jeśli jesteś typem gracza, który woli wydawać mniej i chwytał 1200x wypłat akcji, Leprechaun Hills jest przyzwoitym wyborem dla niskich rolników w najlepszych miejscach w automatach online.

Powiązani partnerzy kasyna

The Three Musketeers and the Queen's Diamond
RTP:
92.06%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Genie Wild
RTP:
95.35%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
9 Blazing Diamonds WOWPOT
RTP:
93.30%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Dead or Alive
RTP:
96.80%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Captain Quid's Treasure Chest
RTP:
95.04%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Gold Vein
RTP:
95.17%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Bull in a Rodeo
RTP:
96.28%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Bounty Gold
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Volcano Queen Diamond Spins
RTP:
95.62%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Dangerous Beauty
RTP:
94.90%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Fire Hopper
RTP:
96.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Sweet Bonanza
RTP:
96.48%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni