Piggy Bank Farm graj online za darmo

Oprogramowanie:
Play'n Go
RTP:
96.29%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
500 000 $.00
Motyw:
Zwierząt

Piggy Bank Farm Recenzja automatu online

Ścieżka dźwiękowa na bazie banjo jest idealnym dopasowaniem do stylu kreskówki używanej przez Play’n Go. Piggy Bank Farm to gra pełna humorystycznych akcentów, takich jak lekko szalone wyrażenia na niektórych zwierzętach i małe animacje, które grają na zwycięskich obrotach.

50 linii płac przecinają 5 rolki, z mniejszymi zwycięstwami pochodzącymi z szorstkich symboli karty do gry drewna. Część znajdują się na hodowli, przed tradycyjną stodołą i uprawą marchwi. Wygląda równie dobrze na iOS, Android i Windows Mobiles, jak na platformach stacjonarnych.

Funkcje są kolejną atrakcją gry w grę Piggy Bank Farm. Wraz z dzikim symbolem możesz odnieść dodatkowe wygrane z funkcji respins, w której pojawiają się tylko banki świnki, a one mogą połączyć się, aby zapłacić do 500 -krotnego zakładu. Mnożnik wygranej do 10x jest dostępny podczas bezpłatnej rundy obrotów i tutaj możesz zbierać 5000 razy swój zakład na najlepszych miejscach online.

Jak grać w automatach na farmie Piggy Bank

Podobnie jak wiele gier z Play'n Go, jest to łatwy automat do skonfigurowania, więc odpowiada graczom z dowolnym poziomem umiejętności i doświadczenia. Wybierasz stawki z paska pod rolkami, a opcje trwają od 0.10 do 100.00 na spin. Wygrane pochodzą z dopasowania 3 lub więcej symboli w dowolnym z 50 linii, zaczynając od lewej strony.

Istnieje kilka przydatnych opcji dostosowywania, takich jak spiny autoodplay i turbo, i możesz oczywiście wybrać poziom głośności lub całkowicie go wyciszić. Zanim zagrasz w grę Piggy Bank Farm Slots, kliknij przycisk "I", aby przejrzeć płatnik, ponieważ pokazuje to, jak uruchomić rundy bonusowe i ile możesz wygrać z każdego symbolu.

Bezpłatne obroty i inne funkcje gniazda na farmie Piggy

Oprócz płacenia najwyższych nagród do 50 -krotnej stawki, rolnik może stać za innych, jeśli może ukończyć zwycięską sekwencję. Jeśli młot wyląduje na kołowrotku prawej, wystrzeliwuje funkcję respins, w której widać tylko banki świnki i puste przestrzenie.

Wyzwalające brzegi świnki pozostają na miejscu dla początkowych 3 rent. Trwa to, dopóki Banks Piggy Banks nie wyląduje na 3 kolejne spiny, lub wypełniają rolki, po czym odbywa się mnożnik wygranej. Możesz połączyć te symbole w gigantyczne świnki, wygrywając 500x stak.

Młotki na kołowrotkach 1, 3 i 5 wyzwalają 8 darmowych spinów. W tej rundzie więcej symboli młotków podnosi mnożnik, który jest zastosowany do wszelkich dalszych darmowych wygranych, co może osiągnąć 10x dla największych możliwych wypłat. Funkcja respin może nadal wywołać w rundzie, a więcej młotów dodaje również 3 dodatkowe spiny do początkowej 8, gdy lądują na szpach 1, 3 i 5.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Kolosalne symbole
  • Ponowne spiny
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu

Piggy Bank Farm Slot Maksymalne wygrane, średnie zwroty i zmienność

Mnożnik darmowych spinów może przynieść nagrodę o wartości 5000 razy, co oznacza 500 000.00 na najwyższych stawkach. Piggy Bank Farm to bardzo niestabilne miejsce, a w dłuższej perspektywie zwraca się w tempie 96.29%, co jest odpowiednie dla gry o wysokiej wariancji.

Nasz werdykt na farmę z Baggy Bank

Kreskówkowa estetyka i zabawne animacje zapewniają, że gniazdo farmy Piggy Bank ma duży wpływ na kasyna online i mobilne. Dobry wygląd jest zapasowy z kilkoma doskonałymi funkcjami, z gwarantowanymi zwycięstwami z rundy respins. Mając szansę na zbudowanie wielkiego mnożnika wygranej podczas funkcji bezpłatnych gier, możesz wypełnić swój wirtualny bank Piggy kilkoma ogromnymi wypłatami.

Podczas gdy wysoka zmienność może prowadzić do kilku spinów z rzędu bez wygranej, nagrody mogą być dość znaczne w celu zrekompensowania. Pamiętaj, aby zająć najlepszy początek, gdy grasz w gniazdo farmy Piggy Bank, dołączając do naszych zalecanych witryn kasynowych i zbierając ich najlepsze oferty bonusowe.

Powiązani partnerzy kasyna

Dark King - Forbidden Riches
RTP:
96.06%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Wild Knights King’s Ransom
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Ghost Glyph
RTP:
96.18%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Hot Choice
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
In Bloom
RTP:
94.02%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Barber Shop Uncut
RTP:
97.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
The Keystone Kops
RTP:
95.25%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Buffalo Hold and Win
RTP:
95.91%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
King of Macedonia
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Pyramid King
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Greek Legends
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Chicken Chase
RTP:
96.48%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Niski