PiggyPop graj online za darmo

Oprogramowanie:
Yggdrasil
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
1 069 000 $.00
Motyw:
Zwierzęta, luksusowy styl życia

Recenzja automatów online piggypop

Brudne bogate świnie zawierają 6 bębni i rosnącą liczbę wierszy w automatach PigGypop. Opracowany przez Avatar UX dla Yggdrasil, wykorzystuje ekscytujący mechanizm Popwinsa, który może dać ci do 524 288 sposobów wygrania. Maksymalnie wypowiedzieć wiersze, aby wyzwolić nieograniczoną liczbę bezpłatnych spin.

PIGGYPOP to gra komputerowa i mobilna o wysokiej zmienności i średnich zwrotach 95.5%. Poznaj kreskówkowe świnki w najlepszych witrynach Yggdrasil i zdobądź kłusaki na wielkie wygrane.

Jak grać w gniazdo świnki

Maszyna gniazda PigGypop ma wiele zabawnych detali, takich jak różne kreskówkowe świnie ubrane w eleganckie stroje i złote bonusowe świnki w okularach przeciwsłonecznych. Dzielą się kołowrotkami z koktajlami, drogimi perfumami i złotymi symbolami do gry, a gra znajduje się w fioletowym sklepieniu bankowym, strzeżonym przez gigantyczny posąg świniowy. Żywa melodia fortepianowa pasuje do stylu postaci z lat dwudziestych i dodaje kolejnego przyjemnego poziomu do rozgrywki.

Możesz eksplorować ten kreskówkowy świat na PCS, Android, iOS i Windows Mobiles. Styl i funkcje są identyczne na komputerach stacjonarnych i mobilnych, a elementy sterujące przyjazne dla użytkownika są również identyczne. Zakres zakładów 0.20 do 100.00 jest dostępny w najlepszych miejscach online, a po prostu dotknij przycisku palika, a następnie wybierz poziom, który pasuje do Twojego budżetu.

Inne przyciski zawierają niebieskie strzałki w okręgu, które ustawiają kołowrotki obracające się w trybie automatycznym, a na dole zobaczysz 3 linie, które zabiorą cię do wypłaty. Obejmuje to, jak działa system Popwins i ile wygrasz, gdy wystarczające przykłady tego samego symbolu lądują w nieprzerwanej sekwencji w dowolnej 3 lub więcej rolkach. W zależności od tego, ile kołowrotków ląduje, Złota Świnia płaci między 0.6x i 3x twój zakład.

Bezpłatne obroty i inne funkcje gniazda piggypop

Mechanizm Popwinsa ma kluczowe znaczenie dla rozgrywki PigGypop i działa w ten sposób. Wszelkie symbole w zwycięskiej kombinacji będą "pop" i zostaną zastąpione 2 symbolami, jeden ułożony nad drugim. Spowoduje to zwiększenie liczby sposobów wygrania, a jeśli nowa kombinacja tworzy kolejną wygraną, system Popwins powtarza więcej symboli, a jeszcze bardziej zwycięskie sposoby.

W grach podstawowych możesz rozszerzyć rolki z podstawowych 4 wierszy do maksymalnie 6, ale z powrotem do punktu początkowego 4 wierszy na nie wygranym spinu. Po pełnym rozszerzeniu rolki, automat PigGypop nagradza Cię za darmową rundę bonusową.

Istnieje kilka specjalnych funkcji, które ułatwiają zbieranie dużych zwycięstw podczas bonusowych gier. Na początek możesz obrócić koło hazardowe, aby zwiększyć liczbę początkowych wierszy do 5 lub 6, ale uważaj, ponieważ tracisz darmowe obroty, jeśli hazard się nie opłaca.

W przypadku dowolnych darmowych spinów, rolki nie resetują się w pełni na końcu jakiejkolwiek serii Popwinów i zamiast tego z powrotem do najmniejszego na widoku. Istnieje również mnożnik wygranej, który wzrasta o 1x w każdej bezpłatnej grze, podczas gdy złote świnie mnożą swoje wartości przez wiele przykładów tego symbolu. Ponadto, rolki mogą teraz rozszerzyć się do maksymalnie 8 wierszy, a po w pełni odblokowanym, złotym symbole.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Rozszerzające się szpilki
  • Podzielone symbole/dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu

Maksymalne wygrane, średnie zwroty i zmienność

Wygrane podczas rundy bonusowej mogą trafić na ogromny 10 690x w stosunku lub masywne 1 069 000.00 Jeśli masz maksymalnie 100.00 postawiony na spin, który wyzwala tę funkcję. PigGypop to jedna z bardziej niestabilnych gier automatycznych, więc nie wygrasz każdego obrotu, ale nagrody mogą być dość wysokie.

Ogólny procent zwrotu wynosi 95.5%, a to jest nieco mniej niż wiele innych bardzo niestabilnych szczelin, które zwykle mają zwroty około 96% lub więcej.

Nasza ocena automatu PigGypop

Chociaż ten niski średni procent zwrotu nie jest idealny, chodzi o jedyną wadę tej zabawnej, wypełnionej funkcjami gry. Grafika dodaje dużo humoru do gniazda PigGypop, a system Popwins to ekscytujący, szybki element, który ułatwia dostrzeganie zwycięskich kombinacji wraz ze wzrostem liczby wierszy.

Po rozpoczęciu bezpłatnych gier prawdopodobnie wypełniasz wirtualną koryto, rosnącymi mnożnikami, złotymi świniami i kołowrotkami, które nie w pełni resetują. Ogromna potencjalna maksymalna wygrana wynosząca ponad 10 000 razy udział w tej rundzie może być warta ponad 1 milion na najwyższym poziomie zakładów. Poznaj eleganckie świnki, gdy grasz w automat PigGypop w najlepszych kasynach online.

Alternatywne szczeliny Yggdrasil

Czy mogę wygrać prawdziwe pieniądze, kiedy gram w automatu online PigGypop?

Prawdziwe pieniądze wygrywa z gniazda piggypop mogą dotrzeć do ogromnego 10 069x twojego całkowitego zakładu. Zagraj na maksymalnym paliku i można zostać natychmiastowym milionerem, gdy odpowiednie symbole świni wylądują we właściwym miejscach we właściwym czasie.

Jaki jest mechanizm Popwinsa gniazda świnki?

Gniazdo PigGypop używa ekscytującego systemu Popwinsa, który "popy" zwycięski symbole i zastępuje je 2 dopasowanymi symbolami, jeden na górze drugiego. To rozszerza liczbę symboli na kołowrotku, a jeśli to nowa wygrana, wyzwala kolejny obrót.

Czy maszyna do gniazda piggypop ma bezpłatną funkcję spinów?

Tak. Podczas bezpłatnej rundy gier możesz rozszerzyć rolki do maksymalnie 8 rzędów wysokich, a także skorzystać z mnożników złotych świni, coraz większego mnożnika wygranej i bębnów, które nie w pełni resetują się na końcu sekwencji popwiina.

Jaki jest powrót do procentowego procentowego gniazda PigGypop?

Długoterminowy procent zwrotu automatu PigGypop wynosi 95.5%, więc na każde 100.00 umieszczone w grze, wypłaca średnio 95.50. To nieco mniej niż 96% lub więcej niż wiele innych gier o wysokiej zmienności powraca.

To gniazdo PigGypop kompatybilne z telefonami komórkowymi?

Możesz odtwarzać gniazdo PigGypop na iPhone'ach, iPadach, Androidzie oraz telefonach komórkowych i komputerach tabletowych.

Jakie symbole używa gry PigGypop Gra?

PigGypop Slot to gra w stylu kreskówek, w której symbole obejmują luksusowe przedmioty i kilka świni ubranych w drogie ubrania. Jest tematyczny wokół Baggy Banks, Money i The High Life, ale z zabawnym zwrotem w opowieści.

Czy są jakieś gry podobne do gniazda PigGypop?

Kilka gier ma tę samą mieszankę pieniędzy i świń, co gniazdo PigGypop. Przykłady obejmują automat do gniazda Piggy Riches z czerwonego tygrysa, monety z mikrogamingu i megaways Bank Bank przez Isoftbet.

Powinienem zawsze grać w gniazdo PigGypop na maksymalnym zakładach?

Możesz obrócić rolki gniazda świnki dla maksymalnie 100.00, ale absolutnie nie ma potrzeby wystawiać się tak wiele, jeśli nie ma to w twoim budżecie. Minimalny zakład wynosi tylko 0.20 na spin, więc jest to gra dla prawie każdego bankrolla.

, Który tworzy maszynę do gniazda piggypop?

PigGypop Slot pochodzi od awatara ux, który tworzy to w imieniu yggdrasil. Możesz grać w inne gry z tego partnerstwa, z tym samym systemem Popwins, taki jak Cherrypop, Bounypop i Tikipop, w naszych ulubionych stronach kasynowych.

Kiedy został uruchomiony gniazdo online PigGypop?

Gniazdo PigGypop zostało wydane 29 listopada 2021 r.

Powiązani partnerzy kasyna

Seasons
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Links of Ra
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
The Keystone Kops
RTP:
95.25%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Baron Bloodmore and the Crimson Castle
RTP:
96.07%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Space Wars 2 Powerpoints
RTP:
96.05%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Age of the Gods
RTP:
95.02%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
The Dark Knight
RTP:
95.96%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Stallion Strike
RTP:
96.27%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Court of Hearts
RTP:
95.27%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Dim Sum Prize
RTP:
97.18%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Nouveau Riche
RTP:
94.71%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Alkemor's Tower
RTP:
94.96%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni