Pink Elephants graj online za darmo

Oprogramowanie:
Thunderkick
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
820 000 $.00
Motyw:
Zwierzęta, dżungla, safari

Thunderkick Pink Elephants Darmowe Gry Online Recenzja

Oprócz dawania wielu szans na wyzwolenie nagród, Pink Elephants by Thunderkick oferuje również wiele dodatkowych funkcji, które są tak samo warte uwagi. Oprócz bonusowych dzikich symboli, ta gra zawiera również tajemnicze rozproszenia i bezpłatną grę bonusową spins, w której możesz wypełnić liczniki i przywołać mistycznego słonia na strzał przy najlepszych wypłatach.

Gra tak popularna, że wywołała kontynuację z Pink Elephants 2, rzućmy okiem na część rozgrywki i dodatkowych funkcji znalezionych w gnieździe Pink Elephants, aby zobaczyć, co sprawia, że taka udana gra na automatach.

Jak grać w gniazdo różowych słoni

Chociaż różowe słonie nie są jak zwykła maszyna do gniazda, nie oznacza to, że trudno jest grać. Gniazdo jest wyposażone w tylko trzy proste elementy sterujące, które są bardzo intuicyjne w użyciu, jeden do konfigurowania zakładu i dwóch do gry w grze. Naciśnij kontrolę układu, aby wybrać zakład między 0.10 punktów i 100 punktów na rundę, a następnie po prostu użyj przycisków instrukcji lub automatycznego gry, aby rozpocząć.

Najbardziej unikalną cechą gry jest to, że nie ma ona linii wypłat, co oznacza, że będziesz musiał się martwić, które symbole zbierzesz, gdy grasz za prawdziwą gotówką. Aby zobaczyć wszystkie symbole, znajdź wypłatę, klikając przycisk menu, który znajduje się w prawym dolnym rogu. Możesz zebrać do jedenastu ikon na spin, każda oferuje wypłaty, które są wymienione w kredytach. Sześć kamiennych symboli płaci najmniej, oferując od 0.30x i 3.5x twój zakład na sekwencję, podczas gdy symbole zwierząt mogą wypłacać wyższe zwroty, które mogą wzrosnąć do 10x twojego zakładu. Mając tysiące sposobów wygrania nagrody dostępnej w każdej rundzie i wysokim limitami zakładów, możesz sobie wyobrazić, jak satysfakcjonujące mogą być różowe słonie.

Możesz także zagrać w gniazdo Pink Elephants na tablecie z Androidem i smartfonie lub iPhone'owi i iPadzie, dzięki projektowaniu HTML5 Thunderkicka. Niewielka różnica między graniem na komputerze a smartfonem, z wyjątkiem tego, że elementy sterujące na ekranie są umieszczane w różnych pozycjach po przejściu na urządzenie mobilne.

Różowe słonie darmowe spiny i funkcje

Pink Elephants autorstwa Thunderkick płaci w inny sposób, podobnie jak automat 243-dróg. Aby zebrać nagrody podczas gry za prawdziwe pieniądze, musisz zebrać trzy lub więcej tych samych symboli kolejno, ustawione w lewo do prawej i zacząć od Reel One. Ponieważ nie ma żadnych liniów wypłat, unikalna mechanika automatu da ci do 4096 sposobów, w jakie możesz uruchomić nagrodę, co zliczono liczbą wierszy na rolkę (4*4*4*4*4 = 4096).

Najcenniejsze symbole to żółty meerkat, zielony meerkat i różowy słonia i oferują wypłaty do 6.Odpowiednio 5x, 7x i 10x twój zakład. Inne symbole, które warto zapamiętać, to Wilds, które mogą zastąpić wszystkie oprócz bonusowych symboli, ale także rozproszenia orzeszków ziemnych, które są biletem na darmową grę bonusową. Zbierz trzy sześć z tych specjalnych ikon podczas jednej rundy lub niektóre z tajemnic zamiennych, a gniazdo potraktuje ci bonus 7-19 darmowych spinów z opcją wygrania dodatkowych spin.

Gniazdo da ci 3 dodatkowe obroty dla każdej dodatkowej pary rozproszenia, które zbierasz podczas głównego bonusu podczas zbierania sześciu. Te ponowne uruchamianie z pewnością przydadzą. Ta funkcja jest dodatkowym bonusem, który może zastąpić jedną wybraną ikonę z wypłaty z najlepiej płatnym symbolem różowego słonia na czas trwania darmowych spinów. Aby aktywować tę funkcję, musisz wypełnić miernik słonia, zbierając jak najwięcej kulek.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Różowe słonie maksymalne wygrane, RTP i zmienność

Będąc grą średniej/wysokiej wariancji z niższym wskaźnikiem trafienia 22.8%, różowe słonie są bardziej ryzykowne niż wiele innych miejsc od dostawcy oprogramowania i jako takie będą w większości spodobać się bardziej doświadczonym graczom. Jeśli nie masz nic przeciwko zwiększonej zmienności, to miejsce niewątpliwie da ci powody do gry, oferując nie tylko 4096 linii wygranych, ale także jackpot 8200 -krotny twój zakład (820 000 punktów na MAX TASTER). I dzięki 96.1% RTP, otrzymasz uczciwą sesję za każdym razem, gdy grasz za prawdziwą gotówką.

Różowe słonie Podobne SOTS online i ostateczny werdykt

Pink Elephants Slot jest jedną z najbardziej zabawnych gier z Thunderkick Studio, ale nie jest to automat dla wszystkich, dzięki ponadprzeciętnej zmienności.

Jeśli nie lubisz grać w bardziej ryzykownych automatach, możesz również wypróbować niektóre gry o niskiej zawodach z Thunderkick. 1429 Uncharted Seas to świetna alternatywa, na którą można obejrzeć, zapewniając unikalną grafikę, bezpłatne bonusy spinów z rozszerzającymi się dzikimi i wysoki RTP 98.5%. Kolejną grą, która jest warta twojego czasu, jest gniazdo Esqueleto Explosivo, w którym zawiera mnożniki wygrane, kaskadowe rolki i wypłaty do 70 000 punktów. Ale nawet jeśli te gry kasynowe nie wzbudzają zainteresowania, możesz odwiedzić naszą stronę najlepszych witryn online, aby znaleźć najpopularniejsze gry na automatach dostępnych na automatach online.

Aztec Blaze
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Secrets of the Forest
RTP:
94.90%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Cash Bonanza
RTP:
96.52%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Fire Hopper
RTP:
96.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Wild Flower
RTP:
96.52%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Mermaid's Pearl
RTP:
95.21%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Dazzle Me Megaways
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Ghostbusters Triple Slime
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Black Magic Fruits
RTP:
95.02%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Amber Sterling’s Mystic Shrine
RTP:
96.31%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
LolliPop
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Lucky Clucks
RTP:
96.19%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki