Pirate Pays Megaways graj online za darmo

Oprogramowanie:
Big Time Gaming
RTP:
96.23%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
648 000 $.00
Motyw:
Akcja/przygoda, piraci

Pirate płaci megaways online recenzja automatu

Przygotuj się na plądrowanie kasyn online dla łupu, warto do 104 400x. Tylną częścią ich statku jest ustawienie dla 6 rolek z maksymalnie 7 symbolami na każdym. Zobaczysz kolorowe klejnoty, papugi i koła, a także cenny kompas, który dodaje dodatkowe dzikie symbole.

Uwolnij przerażające Kraken i ciesz się do 25 darmowych spinów z mnożnikami. Możesz zaakceptować lub odrzucić gry bonusowe w ekscytującej funkcji wstępnej.

Pirate Pays Megaways to wysoce niestabilne miejsce, w którym średnie zwroty wynoszą 96.23%. Możesz grać na komputerach i telefony komórkowej w jednych z najlepszych witrynach, które przenoszą gamę gier.

Jak grać w pirat

Żywe morskie shanty rozgrywa się, gdy sześć kołowrotków piratów płaci megawys. Skrzynie skarbów i emblematyczne karty do gry należą do innych symboli na rufie delikatnie toczącego się statku, chociaż niezwykle nie ma tu prawdziwych piratów. Ale jest to gra, która wciąż wygląda jasno i wesoły na platformach PCS, Android, iOS i Windows Mobile, dzięki.

Istnieje zakres zakładów 0.20 do 20.00 na każdym spinu w naszych najlepszych miejscach online, co może wydawać się niskie, ale w rzeczywistości jest całkiem normalne dla automatów megawys. Kliknij przyciski zielonych strzałek poniżej wskaźnika palika, aby znaleźć zakład, który pasuje do twojego budżetu.

Strzałki w okręgu odblokowują opcję automatycznych obrotów, a niebieski przycisk z 3 małymi liniami otworzy płatnik, w którym zobaczysz, ile jest wart każdego symbolu. Musisz dopasować od 3 do 6 przykładów tego samego symbolu na podłączonych rolkach z lewej. System Megaways zmienia liczbę symboli na każdej kołowrotku, od 2 do maksymalnie 7, a przy większej liczbie symboli łatwiej jest wygrać. Fioletowy klejnot jest najcenniejszym symbolem i wygrywasz 25x swój zakład, jeśli wyląduje na wszystkich 6 rolkach jednocześnie.

Bezpłatne spiny i inne pirackie bonusy megaways megaways

Papuga to dziki symbol, który może przeciwstawić się innym i pomóc w pełnej kombinacji. Za każdym razem, gdy wygrasz, zaangażowane symbole znikną, a te powyżej spadną, aby wypełnić luki. Wielkie grę nazywają to funkcją "reakcji", chociaż kaskadowe lub upadające kołki są tym samym. Reakcje trwają tak długo, jak tworzą nowe zwycięskie kombinacje.

Kołowrotek poniżej środkowego 4 obrysa poziomo. Może zawierać regularne symbole lub kompas, który wskazuje na północ, południe, wschód lub zachód. Dzikie papugi, a następnie wypełnij wszystkie pozycje symboli w tym kierunku. Złote lub fioletowe skrzynie skarbów w dowolnych 3 lub więcej miejscach obudzą Kraken i uruchom fantastyczną 2-etapową rundę darmowych gier.

Tabela zawierająca zasięg wolnych obrotów od 6 do 20 pojawia się na jedną stronę statku, z mnożnikami od 1x do 10x na drugim. Armaty wysadzają do 5 sekcji, zanim Kraken oferuje rundę bonusową na podstawie pozostałych opcji. Możesz zaakceptować jego ofertę lub odrzucić ją i sprawić, by armaty zdmawiły więcej opcji. Zachowaj ostrożność, ponieważ możesz odrzucić ofertę, ale skończyć z mniej lukratywną funkcją darmowych spinów. Jeśli fioletowa skrzynia była częścią symboli wyzwalających, otrzymasz ulepszoną ofertę, a 10 najniższych opcji automatycznie usunięto z rundy armaty.

Po rozpoczęciu dowolnych darmowych spin. Zarabiasz 5 lub 10 dodatkowych obrotów 3 lub 4 kolejnych skrzyń skarbowych pojawia się jednocześnie.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Megaways
  • Ponowne spiny
  • Kaskadowe bole
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Pirate płaci Megaways Maksymalne wygrane, średnie zwroty i zmienność

Z wystarczającą reakcjami w trakcie bezpłatnych spin.00 przy maksymalnym zakładach. Przekonasz się, że pirat płacze gniazda megawysu ma wysoką zmienność, więc ustaw poziom zakładów, który może wytrzymać kilka strat z rzędu. Długoterminowy procent zwrotu to hojny 96.23%.

Nasz pirat płaci werdykt megaways

Wciąż wolilibyśmy kilka pirackich symboli w slotu o nazwie Pirate płaci megawysy, ale jest to kolorowa gra, z klejnotami i papugami, które zwiększają atrakcyjność wizualną. System Megaways stał się niezwykle popularną innowacją z wielkich gier i innych funkcji, takich jak dodatkowe dziki z kompasu, a darmowe gry z rosnącymi mnożnikami mogą pomóc w zdobyciu wielu skarbów. Znajdź te nagrody z zalecanych internetowych witryn kasynowych przedstawionych tutaj.

Ile mogę wygrać z Pirate Pays Megaways Machine?

Wygrane z piratów płaci megawys.00 na najwyższych stawkach. To hojny mnożnik, choć możliwe tylko podczas gier bonusowych.

Jaka jest funkcja Megaways Pirate Pays Megaways online?

System Megaways umieszcza między 2 a 7 symbolami na każdej kołowrotku piratów płaci megaways, a liczba różni się losowo na każdym obrotu. Z większą liczbą symboli masz więcej sposobów wygrania, do maksymalnie 117 649.

Co robi symbol kompasu w grze pirat?

Kompas na dolnej rolce piratów płaci megawaysie online, dodaje dzikie symbole do gry. Układ tych symboli zależy od tego, czy igła kompasu wskazuje na północ, południe, wschód lub zachód.

Czy piracka płaci automat do megaways?

W perspektywie długoterminowej, na każde 100.00 postawiony na Pirates Pays Megaways, powraca 96.23 w nagrodach pieniężnych. To daje powrót do procentowego procentowego graczy 96.23%, co polega na tym, co lubimy widzieć w takich grach o wysokiej zmienności.

Czy mogę zagrać w pirackie gniazda megaways na telefonie komórkowym?

Możesz cieszyć się całym stylem, rozgrywką i funkcjami piratów płace automatów do megaways na iPhone'ach, iPadach, Androidzie i komputerach z systemem Windows Tablet.

Jaki jest minimalny zakład na pirat?

Możesz zakręcić rolki piratów płacze automat do gniazda za tylko 0.20 lub podnieś stawki przez szereg opcji do maksymalnie 20.00. To stosunkowo niski maksymalny zakład, ale standard dla automatów do megawysu.

To pirat płacze megaways w dobrej grze?

Uważamy, że piracka płaci megways online, jest doskonałą grą, chociaż nie ma rzeczywistych symboli piratów na rolkach. Jest pełen ekscytujących funkcji, takich jak darmowe spiny z mnożnikami i różnorodne sposoby wygrania.

, Kto sprawia, że pirat płaci megaways online?

Pirate płaci megawys. Inne w ich udanym zasięgu to Extra Chilli, Bonanza i Danger High Voltage. Jako oryginalny twórca systemu, wiele ich gier pojawia się w wersjach Megaways.

Kiedy został uruchomiony maszynę do gniazda piratów?

Pirate płaci automat megaways wypłynął za kasyna online 13 października 2021 r.

Powiązani partnerzy kasyna

Ice Ice Yeti
RTP:
96.16%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Excalibur's Choice
RTP:
94.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
A Visit from St.Nick
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Game Of Thrones
RTP:
94.86%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Codex of Fortune
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Cossacks - The Wild Hunt
RTP:
96.19%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Jolly Roger 2
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Bells on Fire
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Siren Song
RTP:
96.33%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Puebla Parade
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
88 Frenzy Fortune
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Smugglers Cove
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki