Pizza Prize graj online za darmo

Oprogramowanie:
Nextgen
RTP:
95.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
20 000 $.00
Motyw:
Jedzenie, podróż, akcja/przygoda

Pizza Nagroda Online Recenzja automatu

Czy kiedykolwiek spotkałeś kogoś, kto nie lubi pizzy? Wątpię, czy masz. Pizza to najsmaczniejszy posiłek i jedna z najbardziej preferowanych potraw przez ludzi z całego świata. To ciasto, to pomidory i pepperoni… czego nie lubić? NextGen wie, że kochasz pizzę i dlatego stworzył automat, który na pewno sprawi, że poczujesz się głodny, patrząc na rolki.

Jak grać w pizzę nagrody online

Możesz wziąć kawałek pizzy i położyć na sofie i zagrać w gniazdo nagród pizzy na laptopie, telefonie lub tablecie. Gniazdo jest kompatybilne ze wszystkimi urządzeniami! Po prostu weź każde urządzenie mobilne, które działa na Androida lub iOS, lub załaduj je na urządzeniu komputerowe i zacznij obracać kołowrotki. Nagroda Pizza Nagroda online została zaprojektowana w formacie HTLM5, więc wszystko, czego potrzebujesz, to Twoja ulubiona przeglądarka i stabilne połączenie internetowe, aby wypróbować ją na jednej z najlepszych miejsc na automatach online!

Gdy ładujesz grę, zobaczysz przycisk Ustawienia, a pod nią przycisk Spin. Przed naciśnięciem przycisku spinu musisz zrobić umysł na zakład. Pole konfiguracji BET wyskakuje w momencie kliknięcia lub dotknięcia przycisku Ustawienia. Zobaczysz, że gniazdo oferuje 25 elastycznych linii wypłat, ponieważ masz suwak, który pozwala zmienić liczbę linii płacowych, na które chcesz postawić. Następnie zobaczysz drugi suwak, który przedstawia wartość monety dla 1 monety, którą musisz umieścić na linię. Ponieważ wartość monety wychodzi z 0.01 do 2.5 punktów i możesz postawić na od 1 do 25 linii płacowych, oznacza to, że minimalny zakład, który możesz umieścić, to 0.01 i maksymalnie 62.50.

Zobaczysz to po lewej stronie pola konfiguracji BET, jest przycisk "I". Kliknij lub dotknij go, a wypłatę się pojawia. Pierwszym symbolem, który zobaczysz, jest pizzaolo, Tony. Pizmaiolo po włosku jest producentem pizzy, ale musieliście się tym zgasić. Tony jest dziki w automatach. Da ci główną nagrodę w slocie za kombinację 5-z. 10 000 monet będzie twoich, jeśli wylądujesz w najlepszej kombinacji. Pizza rozproszona jest drugim najlepiej płatnym symbolem, co daje wypłatę 100-krotnej stawki. Pizza Delivery Guy daje 500 monet, a ciasto 250 monet. Składniki pizzy, symbol z pepperoni i symbol z pomidorami, czosnek i cebulę dają 200 monet. Najniższe opłacające symbole to karta gra Royals, z których każdy przedstawił szczegóły związane z pizzą. AS i KS dają 150 monet, QS i JS 125 oraz monety 10s i 9s 100 dla najlepszych kombinacji.

Tuż obok przycisku "I" zobaczysz przycisk Autospins, w którym możesz zagrać do 100 autospinów, oraz przycisk głośnika, w którym możesz włączyć lub wyłączyć dźwięki w grze.

Funkcje nagród pizzy i darmowe spiny

Tony przyjmie rolę substytutu w Pizza Nagroda i zastąpi dla wszystkich symboli, które są rozproszoną pizzą. Za każdym razem, gdy robisz kombinację z Wild, twoja nagroda zostanie podwojona. Ale dziczy odgrywają również ważną rolę podczas bezpłatnych spinów.

Aby wyzwolić bezpłatne obroty, będziesz musiał wylądować 3 lub więcej rozproszonych pizzy. Otrzymasz 15 darmowych spin. Ale jakie są nagrody z tajemnic piekarników? Podczas bezpłatnych spinów zobaczysz piekarnik do pizzy nad każdym kołowrotkiem. Kiedy wylądujesz 1 lub więcej symboli pizzy, otworzą lub aktywują 1 piekarnik do pizzy powyżej. Symbol pizzy na pierwszej kołowrotku przekształci się w dzikie lub da ci 2x do 5x nagrodę palika. Na drugim kołowrotku pizza da ci tajemniczą nagrodę od 2x do 5x. Na trzecim kołowrotku pizza przekształci się w dzikie lub przekształci wszystkie symbole na szpuli w dzikie. Na czwartym kołowrotku zwiększy mnożnik dla swobodnego spinu do 8x, a na piątym kołowrotku nagrodzi cię 1 do 4 dodatkowych darmowych spinów. Ogólnie wolne obroty nie mogą zostać zaprezentowane.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Losowe dziczy
  • Mnożnik dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Nagroda Pizza Maksymalna wygrana, RTP i zmienność

Nagroda Pizza przez NextGen to naprawdę najlepszy automat. Daje ci najbardziej niesamowite symbole, jakie kiedykolwiek widziałeś na rolkach, wszystkie związane z pizzą! Nagrody, które dają tak samo pyszne jak pizza. Dostaniesz dzikie i rozproszenie, które pomogą ci dostać się do gier bonusowych, w których pizze określi, jak wspaniałe będą twoje nagrody. RTP oferuje automat wynosi 95.37%i jest to średnie lotne gniazdo, więc gdziekolwiek jesteś, niezależnie od tego, jakie masz urządzenie, załaduj je od razu i zacznij obracać rolki! Smacznego!

Nagroda Pizza Nagroda i podobne automaty online

Pizza Nagroda Nagroda jest jednym z najlepszych miejsc inspirowanych jedzeniem, jakie kiedykolwiek widzieliśmy. Naprawdę, symbole są tak przepyszne, że naprawdę można go kupić lub zrobić pizzę, aby je zjeść podczas gry. Jego rozgrywka jest tak pełna nagród i różnych mnożników, że możesz naprawdę wygrać niesamowite nagrody, zwłaszcza jeśli zrobisz zwycięskie kombinacje z Tony zastępując symbol. Oferowane mnożniki znacznie poprawią twoje wygrane, więc dla maksymalnego zakładu wynoszącego zaledwie 62.50 punktów, polecilibyśmy Pizza Nagrodę Online do każdego gracza w automatach.

Aby uzyskać bardziej satysfakcjonujące miejsce, sugerowalibyśmy Millionaires Club Diamond Edition. Jest to miejsce, które zawiera dwa niezwykle satysfakcjonujące progresywne jackpoty, ale to nie jest najfajniejsza rzecz w tym, wierz lub nie. Slot w rzeczywistości nie może być odtwarzany przez więcej niż 4 kredyty. Tak, zgadza się, 4 kredyty to maksymalny zakład, który możesz umieścić. I nagrody? Whoa, nagrody mogą osiągnąć ponad milion kredytów!

Jeśli jednak jesteś wysokim rolkiem i możesz sobie pozwolić na większe zakłady, powiedzmy, 5000 kredytów, zalecamy wypróbowanie gigantycznych klejnotów. Jest to automat, który może zapewnić oszałamiającą wypłatę do 2.5 milionów kredytów. Nie trzeba dodawać, że musisz umieścić MAX BET, aby dostać się do tej wypłaty, więc zastanów się, czy warto ryzykować.

Wypróbuj którekolwiek z tych automatów w jednym z naszych zaufanych, polecanych kasyna online.

Powiązani partnerzy kasyna

Stoned Joker
RTP:
95.05%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Dreamzone
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Legend of the Pharaohs
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Cash‘N Riches WowPot Megaways
RTP:
92.23%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Wysoki
The Giant
RTP:
94.59%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Chilli Picante Megaways
RTP:
95.55%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Def Leppard - Hysteria
RTP:
96.27%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Mega Jackpot
RTP:
92.50%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Dolphin Reef
RTP:
95.01%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Incan Adventure
RTP:
96.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
High Street Heist
RTP:
96.29%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Reactoonz 2
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni