Playboy Fortunes graj online za darmo

Oprogramowanie:
Microgaming
RTP:
96.24%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
120 000 $.00
Motyw:
Celebryty, luksusowy styl życia, niegrzeczny

Recenzja automatu online Playboy Fortunenes

Zapraszamy do Playboy Mansion, aby zaangażować się w akcję wirując. Jeśli jesteś jednym ze szczęśliwych graczy, możesz wygrać do 2000 -krotnie swój udział w nagrodach. Playboy Fortunes by Microgaming zapewnia luksusowo stylową grę, która działa na 5 -rzędowej siatce, 3 rzędu. Będziesz miał 20 linii płacowych, aby wygenerować zwycięskie mecze na 20 różnych możliwych sposobów. Gra łączy luksusowe symbole z motywem Playboya z symbolami o tematyce kasynowej, takimi jak chipsy pokerowe i 7. Możesz zarobić darmowe spiny i mnożniki za pomocą rozproszenia i dziczy. Spinuj, a będziesz mógł wypróbować ekskluzywne koło bonusowe Playboy, które może uwolnić się na ogromne 30 darmowych spinów.

Jak grać w gniazdo Playboy Fortunes

Slot Playboy Fortunes ma glamourous motywu, który błyszczy luksus. Playboy Fortunes może automatycznie dostosować się do każdego rodzaju urządzenia. Oznacza to, że możesz grać na tablecie, pulpicie i wszystkie urządzenia mobilne, takie jak Android i iOS. Sprawdź wypłatę w lewym dolnym rogu, aby dowiedzieć się, które symbole mogą wypłacić do 2000 -krotnie Twój udział. Mikrogaming uczynił grę łatwą do skonfigurowania, a wszystko, co musisz zrobić, to wybrać zakład, klikając kartę "Bet" poniżej siatki. Rozmiary zakładów wahają się od 0.20 monet do 60 monet najwyżej na spin. Po prawej stronie zobaczysz kartę "Maksymalnie zakład" i sterowanie spinem. Użyj kontroli "Max Bet", aby wybrać zakład 60 monet i wybierz zautomatyzowane lub ręczne spiny na początek.

Playboy Fortunes Online Funkcje i darmowe spiny

Wystarczy 3 do 5 pasujących symboli, aby zebrać się na rolkach, aby zacząć wygrywać nagrody. Baza ma wiele luksusowych symboli, które pomogą ci wygrać duże jak czajniki, okulary martini, symbole Playboya i 7. Najmniejsza nagroda w ofercie to 6 -krotna część, którą możesz otrzymać od czajnika. Dzikie chipsy pokerowe to najlepiej płatne ikony, które mogą generować nagrody do 125x Twojego udziału. Playboy Wilds pomoże graczom na najlepszych miejscach online w tworzeniu jeszcze więcej zwycięstw, zastępując inne symbole, aby ukończyć udane spiny. Obejmuje to wszystkie symbole gry, z wyjątkiem symbolu rozproszenia. Zajmuje 3 lub więcej symboli rozproszenia w dowolnej pozycji wzdłuż siatki, aby odblokować bezpłatną bonus spin. To wyzwala koło bonusowe Playboya i będziesz kwalifikowany do spinu. Koło premiowe oferuje wybór nagród, które obejmują do 30 darmowych spinów i mnożników, które mogą potrójnie wypłaty. Co więcej, możesz kontynuować wniesienie bezpłatnych obrotów i jednocześnie eskalować swoje nagrody.

Playboy Fortunes Darmowe Gry Online Maksymalna wygrana, RTP i zmienność

Gniazdo Playboy Fortunes ma jackpot o wartości 2000x Twój zakład. Możesz zakładać do 60 monet na spin w tej grze średniej zmienności. RTP wynosi średnio 96.24%.

Playboy Fortunes Darmowe Gry Online Werdykt i więcej automatów

Playboy Fortunes autorstwa Microgaming zapewnia kolejny niezwykły tytuł do serii gier Playboy. Ta glamourous gra porusza cię i rozpieszczy wystawnymi nagrodami i wysokiej jakości wizualizacjami. Koło bonusowe Playboy to unikalny element gry, który zapewnia jej coś oryginalnego i innego. Ze względu na standardowy układ i rozgrywkę, nowicju.

NextGen to wieczór z Holly Madison Darmowe Gry Online zapewnia podobny egzotyczny motyw fantasy. Lub możesz dołączyć do mikrogamji na ekscytującym afrykańskim safari, kiedy zdecydujesz się na obracanie rolki w progresywnym mega moolah online. Możesz zbadać szeroki wybór gniazd mikrogamji, jeśli odwiedzisz nasze wybrane witryny kasyn online. Po prostu sprawdź naszą listę, aby uzyskać więcej informacji.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Powiązani partnerzy kasyna

Champions of Mithrune
RTP:
96.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Fire Horse
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Genie's Touch
RTP:
96.90%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Book of Maya
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Pinocchio's Fortune
RTP:
95.02%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Booming Seven Deluxe
RTP:
96.55%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Rainbow Riches Pick'n'Mix
RTP:
98.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Avatars - Gateway Guardians
RTP:
96.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Animals of Africa
RTP:
96.18%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Medusa Hot 1
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Super Joker
RTP:
96.52%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Hot
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni