Plunderland graj online za darmo

Oprogramowanie:
Other Game
RTP:
96.43%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
1 026 600 $.00
Motyw:
Fantazja, bajka

Recenzja automatów online Plantlandland

PLUNDERLAND to zabawny automat online o słynnych opowieściach Alicji w Krainie Czarów z C.S. Chwytak. Podążaj za białym królika do siatki symboli 7x7, gdzie spotykasz Alice, królową serca i szalonego kapeluszu na komputerach stacjonarnych i mobilnych.

Zwycięskie klastry symboli znikają z gry i wywołują upadki tych powyżej, co może prowadzić do nowych zwycięstw i dalszych upadków, bez ograniczeń. Dziki symbol królika porusza się wokół siatki, rośnie i buduje mnożniki w serii upadków. Ten mnożnik może wzrosnąć jeszcze bardziej podczas funkcji bonusowej darmowej spin.

Wejdź do bardzo niestabilnego świata Plantlandland, gdzie średni procent zwrotu 96.43%, w najlepszych kasynach gier.

Jak grać w automat do gry w plony

Alice siedzi z boku siatki, czytając książkę, gdy postacie i kolorowe symbole kwiatów opadają na każdy spin. Możesz zagrać w gunda na Android, iOS lub telefon komórkowy, a także na komputerach, a kreskówkowe symbole wyglądają świetnie na każdym urządzeniu. Istnieje kilka fajnych animacji, gdy symbole eksplodują, a biały królik porusza.

Możesz zacząć grać w kilka sekund, z dotknięciem plie monet na elementach sterujących ujawniających wszystkie opcje zakładów. Biegają od minimum 0.10 do maksymalnie 100.00, a kiedy wybierzesz udział w budżecie, możesz obrócić rolki.

Zanim zaczniesz jakąkolwiek nową grę, rozsądnie jest sprawdzić wypłatę, aby zobaczyć, jak wszystko działa. Stuknij 3 linie na sterowaniu w gundarze, aby ujawnić, w jaki sposób niezwykłe cechy, takie jak roaming White Rabbit Wilds, mogą ukończyć duże wygrane, i ile wygrasz z klastrów 5 lub więcej dopasowanych symboli. Królowa płaci najwięcej, wygrywając 0.5x dla klastra 5, wznoszący się do 500x za 32 lub więcej w naszych zalecanych stronach kasynowych.

Bezpłatne obroty i inne funkcje gundacji

Mechanizm Tumble usuwa wszystkie zwycięskie klastry i symbole powyżej, a następnie upadnie, aby wypełnić luki, a nowe pojawiają się z góry. Jeśli tworzy to nowy klaster, otrzymasz zapłatę i otrzymasz kolejny upadek. Biały królik dziki działa jak inny symbol do ukończenia zwycięstw i będzie na początku każdego obrotu.

Królik porusza się wokół rolki podczas dowolnej serii upadków, kierując się po specjalnej pozycji symboli "gorącego miejsca" na środku siatki. Jeśli osiągnie to miejsce, zanim się skończy, rozszerza się na dowolny rozmiar z 2x2 do ogromnego 5x5, co nieuchronnie tworzy zwycięską kombinację. Królik następnie znika z gorącego miejsca i pojawia się w losowej pozycji, potencjalnie dociera do środka.

Za każdym razem, gdy White Rabbit Wild jest częścią wygranej podczas sekwencji, zwiększa mnożnik o 1x.

Dostajesz 6 szalonych Hatterów darmowych spin. Dzikie rozszerzenia i mnożniki nie resetują się podczas gier bonusowych i za każdym razem, gdy królik uderza w gorącą pozycję, staje się coraz większy, zaczynając od 2x2 i wzrastając do maksimum 5x5.

Funkcje gniazda

 • Mnożniki
 • Rozprasza
 • Dziki symbol
 • Darmowe obroty
 • Walking Wilds
 • Mnożnik dziczy
 • Rozszerzające się dziczy
 • Zmieniające się dziczy
 • Ponowne spiny
 • Kaskadowe bole
 • QuickSpin
 • Funkcja hazardu
 • Kup bonus

Maksymalne wygrane, zmienność i średnie zwroty

Wygrane z maszyny do gundacji mogą trafić na 10 266x w stosunku. Zagraj w maksymalnym zakładach i istnieje potencjał, aby zdobyć nagrodę o wartości 1 026 600.00 z idealnej mieszanki królowej i białych dzikich symboli.

Ta gra ma wysoki poziom zmienności, ale hojny procent zwrotu 96.43% oznacza, że wszelkie stosunkowo długie szczeliny między zwycięstwami można przeciwdziałać wyższym niż zwykle wartości nagrody.

Ocena automatu do grabieży

Alice w Krainie Czarów jest niezwykle popularną opowieścią od ponad 100 lat, a wokół historii jest kilka bardzo udanych automatów. Uważamy, że automat online Plantland jest doskonałym przykładem, który wygląda dobrze i zawiera nietypową rozgrywkę i dodatki.

White Rabbit Wild jest prawdziwą gwiazdą, gdy porusza się po rolkach, zwiększając mnożnik za każdym razem, gdy jest częścią wygranej. Jeśli królik uderzy w środkowe miejsce w siatce, gwarantowana jest kolejna wypłata, ponieważ rozszerza się, aby wypełnić minimum 4 pozycje symboliczne i maksymalnie 25.

Oczywiście łatwiej jest zobaczyć duże mnożniki i gigantyczne króliki w rundzie darmowych gier, i tutaj masz najlepszą szansę na osiągnięcie maksymalnej wygranej. Będziesz musiał być wściekły jako Hatter, aby przegapić tę grę. Dołącz do najlepszych kasyn online w przedstawionych i odgrywaj swój udział w bogactwie w Plantlandii.

Relaks Gaming Sloty

Gdzie mogę grać w gundalandii online?

Niektóre z najlepszych kasyn online zawierają gniazdo plądracyjne w swoich pasmach. Osiągnęliśmy najwyżej oceniane strony, w których możesz grać wraz z wieloma innymi popularnymi gier.

Co robi White Rabbit Wild w automatach grabieży?

White Rabbit Wild może zastąpić inne symbole do gundacji, aby pomóc w tworzeniu zwycięskich klastrów. Przechodzi także w kierunku centrum gry podczas dowolnej serii upadków, zwiększając mnożnik i rozszerzając się na maksymalnie 5x5.

Ile linii płac ma guntaż?

Zamiast linii wypłat maszyna do gundacji ma klaster wypłaca mechanizm, w którym zgłaszasz nagrodę, gdy 5 lub więcej przykładów tego samego symboli gruntu w klastrach. Można je podłączyć poziomo lub pionowo, aby wygrać.

Jaki jest minimalny zakład na gnieździe plama?

Minimalny zakład na spin gniazda, wynosi zaledwie 0.10, a możesz podnieść stawkę do maksymalnie 100.00. Możesz wybrać udział w sekundach spośród wielu opcji, dzięki czemu jest łatwa gra.

Jakie funkcje ma gniazdki?

Plaintland Gloot jest pełen ekscytujących funkcji. Zwycięskie symbole znikają i wyzwalają upadki tych powyżej, podczas gdy biały królik Wild pomaga ukończyć wygrane. Runda bonusu darmowych obrotów ułatwia widzenie gigantycznych symboli królika i dużych mnożników.

Jaki jest powrót do procentowego procentowego gry w grę?

Traktowany jako średnia długoterminowa, gniazdka Plantlandu zwraca się 96.43% stawek w nagrodach pieniężnych. Jest to jednak niestabilna gra, więc możesz oczekiwać, że liczba ta będzie się znacznie różnić przez krótszy czas.

Jakie gry podążają za podobnym motywem do gronu?

Pluzuntland to jedna z wielu gier o Alice w Krainie Czarów. Inne to bogactwa królików z Play’n Go, Alice in Wildland, z gier spinplay i absolutnie mad mega moolah przez mikrogaming.

, Który stoi za Plantlandland Online?

Opracowany przez relaks gaming, automat do planowania łączy popularne tytuły z tego studia, takie jak Temple Tumble Megaways, Wild Chapo, Helios's Fury i klaster upadku w naszych zalecanych kasynach.

Kiedy został uruchomiony automat do gundacji?

Relaks Gaming wydało gniazdo PLUNDLAND 11 stycznia 2022 r.
The Rift
RTP:
96.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Wild Depths
RTP:
96.48%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Santa’s Stack
RTP:
96.27%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Power of Thor Megaways
RTP:
96.55%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Extra Juicy Megaways
RTP:
96.42%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Gold Volcano
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Riddle of the Sphinx
RTP:
95.55%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Chilli Picante Megaways
RTP:
95.55%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Arabian Nights
RTP:
96.25%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Emperor's Gold
RTP:
94.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Buffalo Toro
RTP:
94.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Thunderstruck II
RTP:
96.65%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni