Potion Commotion graj online za darmo

Oprogramowanie:
Nextgen
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
200 000 $.00
Motyw:
Fantasy, magia, bajka

Miksturna

Magia, mikstury i eliksiry zawsze były fascynujące, nawet dla ludzi, którzy tak naprawdę nie wierzą w te rzeczy. Zawsze jest zarówno strach, jak i ciekawość, jeśli chodzi o rzeczy, których nie możemy wyjaśnić. Historie o czarodziejach, alchemiści i magicy istniały od zarania czasu, więc nie możemy zaniedbać faktu, że być może niektóre z nich były prawdziwe. Aby zabrać cię z powrotem do prostszych czasów, kiedy mikstury były z różnych powodów, NextGen opracował gniazdo, którego rolki są osadzone w domu czarodzieja. Zobaczysz mikstury wszystkich kolorów i zahipnotyzujesz to, co widzisz.

Gotowy do wejścia do zupełnie nowego magicznego świata? Zostań z nami, ponieważ przeprowadzimy Cię przez wszystkie szczegóły, które musisz wiedzieć o mikrofonie mikrofonu online.

Jak grać w miksturę

Wydajesz kombinacje na zamieszaniu mikstury, które da ci czarujące nagrody, gdziekolwiek się wybierasz. NextGen zaprojektował go w formacie HTML5, dzięki. Gniazdo online mikstury jest kompatybilne z urządzeniami mobilnymi z Androidem i iOS, takimi jak smartfony, tablety, iPady i iPhone, oraz z dowolnym urządzeniem stacjonarnym. Oznacza to, że możesz połączyć mikstury, aby stworzyć najbardziej oszałamiające nagrody, gdziekolwiek jesteś!

Bez względu na to, które urządzenie wybierzesz, grając maszynę do gniazda mikstur, gdy go załadujesz, otrzymasz tę samą konfigurację. Zobaczysz dom czarodzieja w tle kołowrotków, a następnie zobaczysz ciemne kołowrotki, z fiolkami zawierającymi wielokolorowe mikstury. Aby dowiedzieć się, ile wygranych kombinacji z każdym z nich dałoby ci, najpierw musisz nauczyć się możliwych zakładów, które możesz umieścić. Możesz to zrobić, klikając lub stukając przycisk Ustawienia, znaleziony w prawym górnym rogu ekranu. Okno otworzy się tam, gdzie zobaczysz dwa suwaki. Pierwszy dotyczy linii płac. Zobaczysz, że możesz grać na 1 lub wszystkich 20 liniach płacowych, ponieważ są one elastyczne. Poniżej zobaczysz suwak dla wartości monety. Możesz dostosować wartość monety, ponieważ Ci odpowiada, ale pamiętaj, że będziesz grać 1 monetą na linię. Najniższa wartość monety to 0.01, podczas gdy najwyższe 10 punktów. Przy dostępnych od 1 do 20 linii płacowych oznacza to, że twój minimalny zakład wynosiłby 0.01, podczas gdy maksymalnie 200 punktów.

Teraz nadszedł czas, abyś nauczył się symboli i wypłat, które mogą ci dać. Możesz dostać się do wypłaty, klikając lub stukając przycisk "I" w ustawieniach. Pierwszym symbolem, który zobaczysz, jest fiolka, która czyta dziką. Da ci 5000 monet dla najlepszej kombinacji. Rozproszone logo to następny symbol, który zobaczysz, co daje 100x pak. A potem zobaczysz inne fiolki, każda z nich daje różne wypłaty. Ten z różową miksturą i kombinezonem do gry w serce daje 1500 monet, ten z przezroczystą miksturą i diamentem daje 750, podczas gdy dwa inne z łopatką i klubem oraz zieloną i niebieską miksturą dają 400 monet. Najniższe płatne są fiolki z ciemnogóżową i czerwoną miksturą, dające ci 200 monet, a następnie te z niebieską i pomarańczową miksturą, dającą 150 monet i te z żółtą i jasnozieloną miksturą, dając ci 100 monet.

I wreszcie, masz w ustawieniach Autospins i głośników, w których musisz zdecydować, czy chcesz zorganizować do 100 autospinów i czy chcesz, aby dźwięki w grze można włączyć czy wyłączyć.

Funkcje zamieszania mikstury i darmowe spiny

Dzika fiolka, jak powiedzieliśmy, daje najwyższą wypłatę za jedno zwycięską kombinację z własnymi symbolami. Ale to nie jedyna rzecz, jaką zapewni ci. Dzikie pomoże ci również tworzyć zwycięskie kombinacje z innymi symbolami, ponieważ może zastąpić je wszystkie, z wyjątkiem rozproszonego logo.

Z drugiej strony rozproszone logo uruchomi dla Ciebie gry dodatkowe. Musisz wylądować od 3 do 5 rozproszonych logo, aby je uruchomić. Liczba otrzymywanych wolnych obrotów będzie zależeć całkowicie od liczby rozproszeń, które wylądowałeś podczas spinu wyzwalającego. Za 3 rozproszenia podczas spinu wyzwalającego otrzymujesz 10 darmowych spinów. Jeśli jednak na spin wyzwalający wylądowałeś 4 rozproszenia, otrzymasz 15 darmowych spinów. W przypadku, gdy uda ci się wylądować kombinację z 5 rozpraszającymi spinem, nie tylko dostaniesz 100 -krotność palika, ale uruchomisz 20 darmowych spinów.

Nagrody, które wygrywasz za czas trwania wolnych obrotów, wierzcie lub nie, zostaną potroione. Tak, zgadza się, zostanie do nich dodany mnożnik 3x wygranej, co oznacza, że wypłaty, które otrzymasz, będą niesamowite. Ponadto, jeśli wylądujesz 3 lub więcej rozproszeń podczas bezpłatnych spinów, możesz je przywrócić! Oznacza to, że możesz nadal zdobywać trzykrotnie nagrody i cieszyć się do 40 darmowych spinów.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Miksja maksymalna wygrana, RTP i zmienność

Eliksotion Commotion według NextGen oferuje 20 nie ustalonych linii płacowych i 95.04% RTP. Jest to średnia zmienność, która może zabrać cię do magicznych nagród, jeśli dotrzesz do gier bonusowych z pomocą wielu dzikich i rozproszonych, które wylądują na szpach. Można go odtwarzać na wszystkich urządzeniach i może pokazać ci część tej magii.

Werdykt zamieszania mikstury i podobne automaty online

Jeśli zrobisz zwycięską kombinację z Wilds podczas premiery bezpłatnej spins w gniazda zamieszania mikstury, możesz z łatwością wygrać 150 000 punktów w jednym darmowym spinku! Zrób kolejną kombinację z jakimś bardziej płatnym symbolem podczas bezpłatnych spin! Poważnie, miejsce na magicznie wyglądają, jak i płaci, więc zdecydowanie powinieneś spróbować.

Kolejnym automatem, który zarówno wygląda, jak i płaci świetnie, bardziej niż świetnie, jest Megaways Medusa. Jest to kontynuacja Medusa i Medusa II, ale NextGen przewyższył się w projekcie wizualnym w tym tytule. Gorgon węża z wężowymi włosami wygląda bardziej niebezpiecznie i hipnotyzująco niż kiedykolwiek, i zapewnia wspaniałe wypłaty, które mogą wzrosnąć do 1.25 milionów kredytów, za maksymalny zakład tylko 25 punktów!

Królestwo to kolejne niesamowicie wyglądające miejsce, głównie dlatego, że jest najnowszym wydaniem dewelopera. Zobaczysz, że ma średniowieczny motyw, z rozgrywką, która oferuje wiele mnożników, w których wypłaty mogą wzrosnąć do 3000 razy więcej. Maksymalny zakład, który możesz umieścić, to 50 punktów, więc upewnij się, że wypróbuj.

Wypróbuj dowolną z tych ekscytujących gier automatycznych w dowolnym z naszych najlepszych kasyn online, w których można znaleźć premie powitalne i bezpłatne spiny.

Powiązani partnerzy kasyna

Mental
RTP:
96.08%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
The Slotfather Part II
RTP:
96.60%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Attraction
RTP:
96.70%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Robbie Jones
RTP:
96.47%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Book of Dead
RTP:
94.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Stoned Joker
RTP:
95.05%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Gonzo's Quest Megaways
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
King Tiger
RTP:
95.05%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Lucky Clucks
RTP:
96.19%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Gold Volcano
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
24K Dragon
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Dr.Toonz
RTP:
96.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki