Prism of Gems graj online za darmo

Oprogramowanie:
Play'n Go
RTP:
96.24%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
3 000 000 $.00
Motyw:
Klejnoty

Prism of Gems Online Glot Recenzja

Możesz wygrać do 30 000 razy swój zakład z pryzmatem klejnotów z Play’n Go. Ta 5-orowa, 576 sposobów wygrania gry widzi, że ma marmurowy efekt pod szklaną kopułą i jest wyposażony w ekscytującą rozgrywkę. Kaskadowe bębny, dzielenie symboli, mnożniki do 343x i satysfakcjonująca runda darmowych gier może w dowolnym momencie dać Twojemu bankrollowi.

Domyślny powrót do procentu graczy 96.24% łączy się z dużą zmiennością. Zagraj w ten klejnot na urządzeniach mobilnych na PCS, iOS, Androida lub Windows w najlepszych kasynach online.

Jak grać w grę pryzmatów klejnotów

Projekt jest dość niezwykły, z wiktoriańskim stylem dla ogromnej kopuły za kołowrotkami. Dekoracyjna rama otacza 5 rolek, a na górze zauważysz szósty kołowrotek, który obraca się od prawej do lewej. Symbole karty z niższymi płacami wyglądają, jakby były wygrawerowane na podkładce w stylu marmuru, a istnieje wiele jasnych klejnotów, które zwracają wyższe nagrody podczas przekraczania dowolnego z 576 różnych sposobów wygrania.

Standardowe elementy sterowania Play'n GO, które jest określonym plusem, ponieważ są one łatwe w użyciu i oferują kilka opcji dostosowywania, takich jak tryby automatycznego i turbo. Przewiń wzdłuż paska pod rolkami, aby wybrać zakład od 0.20 do 100.00 na spin i jesteś gotowy do gry.

Dobrym pomysłem jest przejrzenie tej wypłaty, najpierw zobaczenie, jak działają innowacyjne funkcje, takie jak dzielenie symboli, wszystkie. Tabela zawiera również pełną listę tego, ile wygrywacie z różnych symboli, z najcenniejszym klejnotem, który wypłaca 3x twój zakład, gdy ląduje na wszystkich 5cach. Dziki symbol pomaga, działając jako inne, jeśli może ukończyć zwycięską sekwencję.

Bezpłatne obroty i inne cechy pryzmatu klejnotów

Prism of Gems Slot wykorzystuje kaskadowy mechanizm rolki. Usuwa symbole w wygranej, a te powyżej upadają, aby wypełnić luki, potencjalnie prowadząc do większej liczby zwycięstw i więcej kaskad. Kołowrotek na szczycie gry jest kluczem do odblokowania wielkich mnożników wygranych.

Za każdym razem, gdy symbol tego kołowrotka jest częścią wygranej, mnożnik wzrasta o 1x i nadal rośnie w każdej serii kaskad do maksymalnie 7x. Możliwe jest zbudowanie ogromnego mnożnika 343x z tej funkcji, ale z powrotem do 1x po zakończeniu kaskad.

Symbole na górnej kołowrotku również dzielą wszystkie pasujące symbole pod nimi. Daje to więcej sposobów na wygraną, a wszelkie dzikie symbole podzielą wszystkie inne na kołowrotku pod spodem.

Ziemia 3, 4 lub 5 symboli rozproszenia do wyzwalania 10, 15 lub 20 darmowych spinów. Mnożniki nie resetują się podczas rundy bonusowej, więc łatwiej jest trafić na maksymalnie 7x na każdej górnej kołowrotku. Nie możesz odnieść całej rundy, ale za każdym razem, gdy symbol rozproszenia pojawia się w darmowych spinach, dodaje 2 dodatkowe gry do ogółem.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Rozszerzające się szpilki
  • Podzielone symbole/dziczy
  • Ponowne spiny
  • Kaskadowe bole
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu

Pryzmat klejnotów maksymalne wygrane, średnie zwroty i zmienność

Ogromna maksymalna wygrana 30 000 razy wynosi 3 000 000.00 Kiedy grasz ze stawką 100.00. Teoretycznie może się to zdarzyć w dowolnym momencie, ale realistycznie jest o wiele bardziej prawdopodobne podczas rundy wolnych obrotów, gdy mnożniki nie resetują się na końcu kaskad. Prism of Gems to wysoce niestabilne miejsce, a średni powrót do graczy procentowych 96.24%.

Nasz pryzmat o klejnoty

Jest to niezwykle stylowa, ale atrakcyjna gra, zarówno w wersjach komputerowych, jak i mobilnych, z mnóstwem ekscytujących funkcji, które pomagają uczynić ją jedną z najlepszych gier automatycznych. Kaskady mogą zmienić każdą wygraną w całą serię wypłat nagród, a podział symboli zwiększają szanse na wygrane kombinacje lądowania. Rosnące mnożniki są cenną funkcją, szczególnie podczas gier bonusowych.

Nowicjusze mogą uważać, że pryzmat klejnotów jest nieco skomplikowany, ale graj przez chwilę, a wiele cech staje się krystalicznie czyste. Sprawdź to w zalecanym kasynie gry i koniecznie zbieraj najlepsze bonusy, gdy się przyłączysz.

, Które jest najlepszym kasynem do gry w pryzmat klejnotów?

Śledź nasz przewodnik po najlepszych kasynach online, które niosą gancję Play’n Go. Możesz zagrać w pryzmat klejnotów wraz z resztą ich ogromnego zasięgu w tych miejscach. Nasze wybrane kasyna mają również gry, stoliki i karciane od wielu innych programistów, co daje fantastyczny wybór.

Jaka jest maksymalna wygrana z pryzmatu klejnotów online?

Możliwe jest wygranie 3 000 000.00 Kiedy grasz w pryzmat klejnotów na najwyższym stawce 100.00. Musisz zbudować maksymalne mnożniki, aby zebrać tę ogromną sumę, co jest łatwiejsze w rundzie darmowych spinów, ale dostępnych jest wiele innych dużych wypłat.

Jak działają symbole dzielącego pryzmat klejnotów?

Specjalny kołowrotek na szczycie pryzmatu klejnotów online spins. Jeśli którykolwiek z 4 symboli na nim jest częścią zwycięskiej kombinacji, wszelkie przykłady tego samego symbolu na poniższym kołowrotku podzielone na dwa, zwiększając liczbę zwycięskich sposobów.

Jakie inne cechy bonusowe ma pryzmat klejnotów?

Prism of Gems Slot jest pełen innych funkcji. Zwycięskie symbole znikają, aby wyzwolić kaskady tych powyżej, a te na górnej kołowrotku mają rosnące mnożniki, które resetują się tylko na końcu kaskady. Podczas rundy bonusowej darmowej spins, mnożniki nadal rosną do końca funkcji.

Jaki jest średni powrót do procentowego procentowego pryzmatu automat?

Średni powrót do graczy procentowego pryzmatu klejnotów wynosi 96.24%. To oznacza na każde 100.00 umieszczone w zakładach, w perspektywie długoterminowej gracze otrzymują 96.24 Wróć do nagrody Pieniądze. Jest to jednak średnia teoretyczna i jest obliczana na miliony spinów.

, Jaki program jest za pryzmatem gier klejnotów?

Prism of Gems Slot Maszyna pochodzi z Play’n Go. Jest to część szerokiej gamy popularnych gier z tego szwedzkiego studia i dołącza do hitów takich jak Legacy of Dead, Reactoonz, Rise of Olympus i 3 Clown Monty na niektórych najlepszych kasynach stacjonarnych i mobilnych.

Skąd mam wiedzieć, że pryzmat gimów jest sprawiedliwy?

Wszystkie gniazda GO’n GO Użyj oprogramowania generatora liczb losowych, aby zapewnić uczciwe wyniki na każdym spinu. Pochodzą od jednego z najlepszych programistów w branży, z fantastyczną reputacją uczciwej gry. Play’n Go Games są licencjonowane w jednych z najtrudniejszych jurysdykcji hazardowych, więc możesz być pewien fair play.

Czy muszę pobrać dowolne oprogramowanie, aby odtwarzać pryzmat automat?

Nie ma potrzeby pobierania żadnego specjalnego oprogramowania kasynowego przed graniem w pryzmat klejnotów. Niektóre kasyna online oferują opcję, ale ogólnie jest dostępne bezpośrednio w przeglądarce.

Czy są jakieś gry podobne do pryzmatu klejnotów?

Inne popularne automaty online tematyczne wokół kolorowych klejnotów obejmują klejnot Bonanza Maszyna z Pragmatic Play oraz Arcane Gems From the Studios of QuickSpin. Każdy z tych automatów ma podobieństwo do pryzmatu klejnotów, ale jego styl jest dość wyjątkowy i orzeźwiający.

Kiedy wydała się gra Prism of Gems Slots?

Prism of Gems Slot został wydany 27 maja 2021.
Jungle Stripes
RTP:
96.03%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Doctor Love
RTP:
95.04%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Sonic Links
RTP:
96.06%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Wysoki
Feline Fury
RTP:
94.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Book of Gold - Symbol Choice
RTP:
95.95%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Dead Riders Trail
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Golden Farm
RTP:
96.54%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Reno 7’s
RTP:
95.98%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Smooth Sailing
RTP:
96.22%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Madame Destiny Megaways
RTP:
96.56%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Gorilla Kingdom
RTP:
96.03%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Gold Party
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki