Prosperity Twin graj online za darmo

Oprogramowanie:
Nextgen
RTP:
96.28%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
288 000 $.00
Motyw:
Złote/złote monety, klejnoty, azjatyckie

Prosperity Twin Online Review

Jeśli jesteś zapalonym graczem w automatach, musiałeś grać w chińsku, przynajmniej raz w życiu. Istnieją tysiące miejsc, które przedstawiają chińską kulturę, zwłaszcza ich punkt widzenia w szczęściu, dobrobycie i fortunie. Chińczycy mają obsesję na punkcie przesądów i mocno wierzą, że wszystko dzieje się z jakiegoś powodu. Liczba, która przynosi szczęście w chińskiej kulturze, wynosi 8. A NextGen zaprojektował automat, który doskonale przechwytuje to wszystko na rolkach. Na początek zauważysz, że numer 8 znajduje się w każdej wypłaty, a będziesz zakładać 28 monet na 243 sposoby wygrania oferowanych w automatach. Sam szczelinę nazywa się dobrobytu bliźniaka i zawiera wszystkie symbole związane ze szczęściem w kulturze chińskiej.

Gotowy, aby spróbować szczęścia? Kontynuuj czytanie recenzji, aby dowiedzieć się więcej na temat prosperity Twin Slot i jej dodatkowych funkcji.

Jak grać w bliźniaczkowe automaty online

Jeśli chcesz wypróbować maszynę do gniazda dobrobytu, musisz najpierw zrobić kilka łatwych kroków. Numer jeden, musisz zdecydować, które urządzenie chcesz go zagrać. Ale ponieważ oprócz wszystkich urządzeń stacjonarnych masz wszystkie urządzenia z Androidem i iOS, powinno to być dość łatwa decyzja do podjęcia.

Numer dwa, musisz dostosować ustawienia. Zobaczysz przycisk Ustawienia w prawym rogu ekranu. Kliknij na to, a obszar konfiguracji BET zostanie otwarty. Grey Slider pokazuje, że masz 243 ustalone sposoby wygrania. Turquoise Slider mówi, że możesz dostosować wartość monety. Na każdym obrotu będzie 28 monet. Wartość 1 monety wynosi od 0.01 do 2.5 punktów. Teraz wspomnieliśmy we wstępie, że istnieje wynagrodzenie w obie strony dodatkowe zakłady, które możesz dodać, aby grać więcej monetami. Dzięki temu zakładowi, że będziesz grać z 50 monetami na spin, dla wartości monet, z którą wybierzesz?. Minimalny zakład, zatem albo wyniesie 0.28 lub 0.50, podczas gdy maksymalnie 70 lub 125 punktów, w zależności od tego, czy masz aktywne w obie strony, czy nie.

Przycisk "I" jest tuż obok przycisku monet. Otwórz to, a wejdziesz do wypłaty. Zobaczysz Wild, który ma trzy złote monet związane z czerwonym paskiem, uważanym za urok w chińskiej kulturze. Następnie zobaczysz chiński list, który jest rozproszeniem, dającym 288x stawek dla najlepszej kombinacji, a następnie statek, który daje taką samą wypłatę. Garnek złota i złote wlewki dają 188-krotnie paliwo, podczas gdy złoty abakus 88x stakon. Złote ryby i naszyjnik o tematyce smoka dają 68x paliwo, a garnitury z diamentami dają 38x stawka.

Dwie końcowe korekty, które musisz dokonać, są związane z dźwiękami i trybem, w którym chcesz zagrać w grę. Aby wyłączyć lub na dźwięki w serialu online Bliźniacze, naciśnij przycisk głośnika. Aby zagrać w grę w autooduplay, przesuń suwak i uruchom do 100 autospinów.

Bliźniacze dobrobytu i bezpłatne spiny

Dziki w dobrobycie Twin Online pojawi się tylko na środkowych rolkach i odegra swoją zwykłą rolę. Zastąpi dla wszystkich symboli, które rozprasza się w formacji zwycięskich kombinacji. Ale kiedy zastąpi to zwycięską kombinację, nagroda za zwycięską kombinację zostanie pomnożona przez 2x lub 8x!

Rozproszczenia lądowania mogą być dla Ciebie korzystne. Z 5 rozproszonymi uruchomisz 28 darmowych spinów! Z 4 rozproszonami otrzymasz 18, a za 3 otrzymasz 8 darmowych spinów. Jeśli jednak podczas bezpłatnych obrotów uda ci się wylądować na 2 rozproszeniach, otrzymasz dodatkowe darmowe obroty! Tak, to prawda, dla 2 rozproszonych możesz dostać 2, 6, a nawet 8 darmowych spinów!

Kolejną rzeczą, o której wspominaliśmy krótko, ale musimy szczegółowo wyjaśnić, jest to, że dodatkowy zakład. Gra używa 28 monet na 243 sposoby wygrania, i jako taka daje szansę na wypłatę kombinacji, które lądują od lewej do prawej na kolejnych rolkach. Teraz, jeśli zdecydujesz się wprowadzić mechanikę w obie strony, będziesz grał z 50 monetami zamiast 28. Automatycznie minimalny zakład stanie się 0.50 i maksymalnie 125 punktów. Z drugiej strony oznacza to, że wypłaty będą znacznie, znacznie lepsze, a szanse na wygraną znacznie się poprawi, ponieważ zwycięskie kombinacje zapłacą w obie strony.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ułożone dziczy
  • Mnożnik dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Bliźniacza maksymalna wygrana, RTP i zmienność

Prosperity Twin by NextGen to pięknie zaprojektowany, średni lotny gniazdo, które oferuje całkiem pełną funkcję rozgrywkę i RTP, która z 95.44% do 96.40%. Skorzystasz z dzikiego i rozproszenia, które poprowadzą Cię przez bezpłatne obroty, i otrzymasz opcję umieszczenia zakładu maksymalnego 28 kredytów dla zwycięskich kombinacji, aby zapłacić tylko od lewej do prawej, lub 50 punktów maksymalnie za zakład max gra, aby zapłacić w obie strony. A najlepsze jest to, że gniazdo jest dostępne na wszystkich urządzeniach, więc to, co masz, zadziała dobrze.

Werdykt dobrobytu podwójnego i podobne automaty online

Aby uzyskać kombinację 5-z kinków z rozproszonami i statkiem, z wynagrodzeniem w obie strony, możesz wygrać 20 160 punktów za maksymalny zakład. Dzięki temu możesz wygrać 36 000 kredytów. Ale jeśli zwycięska kombinacja ze statkami również ma dzikie, że wygrana może zostać pomnożona przez 8x, co oznacza, że maksymalnie wygrana na spin wynosi 288 000 punktów! Biorąc pod uwagę, że możesz grać do 36 darmowych spinów, istnieje szansa na powtórzenie tej wielkiej wygranej. Dlatego upewnij się, że zapłacisz w obie strony i zagraj w maksymalny zakład, aby uzyskać niezwykłe zwycięstwa.

Kolejnym szczeliną związanym z szczęściem, które można wypróbować, jest Irish Eyes 2. Jest to automat, który zawiera motyw irlandzkiego szczęścia, więc byłoby to miłe przejście od dwóch kultur. Irish Eyes 2, jak sugeruje tytuł, jest kontynuacją starszej gry dewelopera i może dostarczyć 150 000 punktów w jednym obrotu.

Ale jeśli chcesz trzymać się gniazd o tematyce chińskiej, możesz również spróbować kwiatów wiśniowych. Może dostarczyć do 187 500 punktów, jeśli zrobisz zwycięską kombinację z najlepiej płatnym symbolem podczas bezpłatnych spin.

Wypróbuj dowolną z tych świetnych gier na jednej z naszych najlepszych miejsc w automatach online.

Powiązani partnerzy kasyna

The Vault
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Golden Osiris
RTP:
96.27%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Wonder Hounds
RTP:
95.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Reel Desire
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Lucky, Grace Charm
RTP:
96.71%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Get Clucky
RTP:
96.70%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Starlight Princess
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Taco Brothers
RTP:
96.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Twisted Sister
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Elemental Gems Megaways
RTP:
96.51%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Raptor DoubleMax
RTP:
96.01%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Genie's Touch
RTP:
96.90%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni