Prowling Panther graj online za darmo

Oprogramowanie:
IGT
RTP:
96.09%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
250 000 $.00
Motyw:
Zwierzęta, dżungla

Recenzja automatu online Prowling Panther

Czas wprowadzić pazury do gry w grę online w Prowling Panther z IGT, gdzie duże koty prześladują rolki, polując na nagrody w niektórych z najlepszych stron kasynowych. Dzika przyroda w Ameryce Południowej pojawia się w 5 rolkach tej gry, w której popularny system multiways Xtra daje 720 różnych zwycięskich sposobów i mnożników wygranych.

Ułożone dzikie symbole, które zwiększają wygrane, i szansa na zdobycie do 296 darmowych spin. Blend of Great Design, popularne funkcje i opcja gry na urządzeniach z Androidem i iOS pomogły uczynić Prowling Panther jeden z najbardziej udanych gier z zakresu technologii międzynarodowej (IGT).

Ma również ogromny zasięg, który rozciąga się od zaledwie 0.50 na spin, aż do 150.00. Z maksymalną wygraną 500 monet oznacza to najwyższą wypłatę 1000.00, gdy pojawiają się odpowiednie symbole. Przetestuj za darmo automat online Prowling Panther lub zobacz, co smakuje ten świetny kot może przynieść ci, gdy grasz w dowolnym z naszych najlepszych witryn online i mobilnych IGT.

Prowling Panter Slot Sternuje i konfiguracja

Bujna dżungla zawiera niezwykle ukształtowane rolki tej gry. System XTRA Multiways stał się bardzo popularny w wielu szczelinach IGT, ale potrzeba trochę przyzwyczajenia. Liczba symboli na rolkach różni się, z układem 3, 4, 5, 4, 3, co czyni wewnętrzne boleczki większe niż te zewnętrzne.

Wygrywasz, lądując 3 lub więcej tego samego rodzaju symbolu w dowolnych miejscach na sąsiednich bębnach, z lewej lub prawej strony. Jeśli więcej niż jeden z zwycięskiego symbolu jest na dowolnym kołowrotku, wygrana jest mnożona przez liczbę razy, kiedy widziano. Jest to format, który prowadzi do całkiem wysokiej zmienności, więc być może będziesz musiał poczekać kilka spinów, zanim wygrasz cokolwiek, ale stosunkowo duże wypłaty powinny sprawić, że warto cię to zrobić.

Panel sterowania jest bardzo łatwy w użyciu, a po wybraniu ogólnego rozmiar. Inne przyciski sterujące aktywują funkcję automatyczną, która pozwala usiąść, gdy gry grają same, i możesz wybrać, czy słuchać ożywionej ścieżki dźwiękowej.

Jeśli nigdy wcześniej nie grałeś w automaty, zalecamy spojrzenie na wypłatę, ponieważ funkcje takie jak dzikie mnożniki są dość nietypowe. W tabeli wymienia również liczbę monet, gdy pojawiają się różne symbole, więc dobrze jest przynajmniej erchować, zanim zrobisz prawdziwe stawki gotówkowe.

Nawet jeśli jesteś nowicjuszem, kiedy zaczniesz grać w grę Prowling Panther Slots w kasynach online, wkrótce zobaczysz, jak działa system Multiways Xtra. Jeśli jesteś przyzwyczajony do grania w automaty, potencjalne nagrody z tej gry sprawiają, że jest to niezbędne do wypróbowania.

Prowling Panther rozgrywka i funkcje bonusowe

Wraz z wysoko płatnymi symbolami kolorowych toucanów, papug i warczącego pantery, zobaczysz standardowe ikony karty gry, od 10 do. Nie dodają one wiele do wizualizacji, ale prawdopodobnie pojawią się częściej, wypłacając najczęstsze nagrody.

Liczba zwycięskich obrotów otrzymuje duży wzrost z dzikiego symbolu "2x", który można ułożyć kilka wysokich na środkowych rolkach. Kiedy zastępuje innym, aby ukończyć kombinację, liczy się jako 2 symbole, a jeśli dziki jest w 2 lub więcej miejscach na dowolnym kołowrotku, system Multiways Xtra jeszcze bardziej pomnoży wygraną. Dziki działa jednak tylko jako symbole zwierząt i nie jest niczym samym.

Złota Pantera to kolejny specjalny symbol, który wprowadza za darmo obroty, gdy lądujesz na wszystkich 5cach. Liczba darmowych gier, które wyzwalają, zależy od liczby pojawiających się złotych Panter. Pojedynczy linia 5 rozpocznie 8 darmowych gier, ale jeśli cała macierz kołowrotka zostanie omówi. Możliwe jest nawet wniesienie bezpłatnych spinów i skończyć z 256 gier.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ułożone dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Wniosek

Fantastyczna grafika i emocje systemu Multiways Xtra popchnęły gniazdo online Prowling Panther na szczycie wykresów. Nie musisz lubić automatów o tematyce dzikiej przyrody, aby docenić potencjał dużych wygranych, chociaż wolelibyśmy zobaczyć więcej stworzeń w dżungli zamiast symboli karty gry.

Gniazda wysokiej zmienności mogą być jednymi z najbardziej ekscytujących w grze, ponieważ często można ubiegać się o wyższe niż średnie wypłaty. Ale to nie jest dla wszystkich, a jeśli wolisz grać w gry o niższej wolności, spójrz na Panther Pays z Playtech. Niektóre z symboli, w tym ikony papugi, panter i wysokiej karty, są praktycznie identyczne, ale jest to standardowa gra 5-rela, 40 płatni.

Do mieszanki dodaje się błyszczący diamentowy symbol dziki, a jasnozielony klejnot wprowadza 10 darmowych obrotów. Podczas rundy bonusowej dodawane są dodatkowe dziczy w każdym obrotu, więc w miarę postępu funkcji szanse na wygranie wygrane stają się coraz lepsze.

Jeśli lubisz duże koty i potencjał większych wygranych, nie będziesz musiał krążyć w Internecie, szukając zaufanego, niezawodnego kasyna do tych gier. Znaleźliśmy najlepsze miejsca na automatach online, które przenoszą IGT lub Playtech, w których możesz zbierać fundusze bonusowe lub bezpłatne spiny, gdy się przyłączysz.

Sunny Fruits - Hold and Win
RTP:
95.05%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Book of 99
RTP:
99.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Horror House
RTP:
96.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Captain Cash
RTP:
93.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Voodoo Temple
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Fire Steel
RTP:
95.21%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Emerald Gold
RTP:
96.06%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Tombstone R.I.P
RTP:
96.08%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Chase The Cheese
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Free Reelin’ Joker
RTP:
96.17%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Jewel of the Arts
RTP:
96.08%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Royal Spins
RTP:
96.00%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni