Punk Toilet graj online za darmo

Oprogramowanie:
888
RTP:
96.09%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
3 3333 300 $.00
Motyw:
Muzyka

Punk toalety online recenzja automatu

Właśnie wtedy, gdy pomyślałeś, że automaty do automatów mają każdy temat, przychodzi Nolimit City z punkową toaletą online. Spoiler Alert-Odwróć wzrok, jeśli jesteś łatwo obrażony, ponieważ ma to symbole takie jak mocz kościelny w punkach punk, małpa ubrana jak królowa, i dodatkowe funkcje nazwane przez programistów z nocą.

Punk toaleta to gra 5-z-rela z początkiem 81 sposobów na wygraną. Podobnie jak inne gry Nolimit City, jest pełen genialnych funkcji, takich jak rozszerzające się symbole, zwiększona liczba zwycięskich sposobów, dzikie substancje i 2 bezpłatne rundy bonusowe.

Istnieje wysoki poziom zmienności z tej gry kompatybilnej z kompatybilą i mobilną, dopasowaną do średniego zwrotu 96.09%. Zagraj na zalecanej stronie, a punk gniazda toaletowego może zrzucić wygrane do 33 333x zakłady na konto kasynowe.

Będziesz zarumienił się z pieniędzmi, gdy grasz w punk gniazda toaletowego? Sprawdź nasze ulubione witryny miasta Nolimit i przekonaj się.

Jak grać w automatach toaletowych punk

Einstein, Mona Lisa i Stephen Hawking otrzymują przeróbkę punk, jako kolorowe postacie ozdobioną szpilkami bezpieczeństwa, tatuaży i mohawków. Graffitied Card Card Emblematy pojawiają się również na siatce, która znajduje się w zdruwyfikowanej toalecie.

Niektóre szczegóły zawierają drzwi chwały, które wypełniają większość kołowrotka prawej, oraz mokrej trójkąty ostrzegawcze pod środkowymi 3 rolkami. Symbole opadają na każdy spin, odsłaniając pisuary nad znakami ostrzegawczymi, chociaż ten na lewym kołowrotku został oderwany ze ściany. Jeśli podoba Ci się styl kontrkultury, pokochasz sposób, w jaki punk gniazda toaletowego zapewnia anarchię.

Załaduj grę na komputer, Android, iOS lub Windows Mobile, a możesz zacząć za kilka sekund. Po prostu dotknij znaku $ na elementach sterujących, a następnie wybierz z zakresu zakładów 0.10 do 100.00 na każdym spinu na najwyższych miejscach online.

Istnieje początkowe 81 sposobów na wygraną w siatce symboli 3-3-3-3-1, a wygrasz z dopasowanych symboli na podłączonych bębnach z lewej strony. Kliknij 3 małe kropki na elementach sterujących, aby przejrzeć płatnik, który ma pełny rozkład tego, ile jest wart każdego symbolu, i jak wiele funkcji pomaga ukończyć kombinacje. Churchill i "Haw-King" płacą najwięcej, co najmniej 5 razy więcej niż.

Bezpłatne obroty i inne funkcje punkowe toalety

Logo gry jest dzikim symbolem, który może działać jak inni, aby ukończyć wygrane, chociaż nie jest nic warte samodzielnie. Symbol futbolu xway może wylądować na środkowych 3cach. Ujawnia od 2 do 6 przykładów losowego symbolu, zwiększając liczbę wygranych sposobów spinu, z obecnymi aktywnymi sposobami pokazanymi na złamanej suszarce ręcznej.

Jeśli symbol "loo" wyląduje na Reule 5, odblokowuje drzwi chwały i widzisz jeden z symboli postaci w toalecie. Jeśli Haw-King tam jest, zamienia wszystkie postacie na szpule w przykłady samych siebie, za potencjalnie dużą wypłatę. Inne symbole znaków podwójnie rozmiary dowolnych dopasowanych przykładów na reszcie rolki. Pozycja górnej symbolu na Reule 5 staje się dzikim, xsplit lub mega podzielonym symbolem. Te podzieliły inne symbole, aby dodatkowo zwiększyć liczbę sposobów wygrania.

Symbol rozproszenia posągu moczu na dowolnym środkowym kołowrotku odblokowuje dolną pozycję, a widzisz postać mającą małe piwo w dłoni i mnożniki 2x lub 3x zastosowane do każdej wygranej. Rozproszenie w 3 lub więcej miejscach wyzwala p!Funkcja $$ spins. Dostajesz 6 bezpłatnych spin.

Jeśli loo pojawia się podczas bezpłatnych gier, p!$$ obraca się aktualizację do $ h!T obraca się. Otrzymujesz 8 kolejnych obrotów z funkcją drzwi chwały. Możesz także wyzwolić $ h!T obraca się z gier podstawowych z 3 rozproszonami i symbolem Loo.

Funkcje gniazda

 • Mnożniki
 • Rozprasza
 • Dziki symbol
 • Darmowe obroty
 • Ułożone symbole
 • Podzielone symbole/dziczy
 • Ponowne spiny
 • QuickSpin
 • Funkcja hazardu
 • Praca
 • Kup bonus

Maksymalne wygrane, zmienność i średnie zwroty punk gniazda toalety online

Jeśli osiągniesz całkowitą wygraną 33 333x, twój zakład z bezpłatnych gier, funkcja Big Black Hole kończy się na rundzie. Zagraj w punk -toalecie ze 100.00 na spin wyzwalający i jest to wygrana 3 3333330.00.

Jest to jedna z gier na poziomie wyższej zmienności, z długoterminowym procentem zwrotu 96.09%.

Nasza punk -punkowa ocena toalety

Chociaż ta gra nie będzie w gustu wszystkich, uważamy, że punkowy automat toaletowy jest fantastycznym dodatkiem do gamy miast Nolimit. Często jest to przezabawne, z animacje, takie jak Einstein jako chuligan z piłki nożnej, i haw-król podnoszący środkowy palec, tworząc zabawną atmosferę.

Może to zrobić z bardziej inspirowaną punkową ścieżką dźwiękową, a złożona rozgrywka może być zbyt duża dla początkujących graczy. Poza tym jest to bardzo atrakcyjna gra, w której można wygrać ogromne nagrody. Dołącz do zabawy i zagraj w punkinie toaletowym online. Nie daj się nabrać, próbując znaleźć witrynę, ponieważ pozyskaliśmy najlepsze kasyna online i zawieramy je na tej stronie.

Ile mogę wygrać z punk gniazda toaletowego punk?

Zagraj w punk gniazda toaletowego, a możesz wygrać rozległy 33333x swój całkowity zakład. To stanowi potencjalną wygraną 3 333 330.00 na najwyższym możliwym stawce. Możesz odebrać tę nagrodę w trakcie bezpłatnej funkcji Spins.

Jakie funkcje ma punkt toalety punkowy online?

Punkowe funkcje slotu toaletowego obejmują dzikie podstawienia, rozszerzającą liczbę sposobów wygrania, ułożone symbole, mnożniki i 2 bezpłatne rundy gier.

Ile linii wypłat ma punk gniazda toaletowego?

Zamiast linii wypłat, punkt toaletowy Punk ma początkowe 81 sposobów wygrania z dopasowanych symboli na dowolnych wierszach, zaczynając od lewej kołowrotka. Liczba sposobów wzrasta wraz z podziałem symboli w dowolnym momencie.

To punkowy gniazdo toalety to gra o wysokiej zmienności?

Znajdziesz wysoki poziom zmienności w punkinie punkowym. Oznacza to, że kołowrotki mogą obracać się kilka razy między zwycięstwami, ale nagrody mogą być stosunkowo hojne, aby to nadrobić. Istnieje długoterminowy procent zwrotu 96.06%.

Powinienem zawsze postawić maksimum w punkcie w grę w grę toaletowym?

Jeśli twój bankroll może wytrzymać wysoką wariancję, możesz zagrać w punk gniazda toaletowego przez aż 100.00. Nie musisz tak bardzo postawiać i możesz obniżyć stawkę do minimum 0.20 na spin.

Czy mogę zagrać w punk gniazda toaletowego na telefonie komórkowym?

Możesz grać w punk gniazda toaletowego na iPhone'ach, iPadach, Androidzie lub telefonie komórkowym. Będziesz cieszyć się tym samym stylem, dodatkowymi funkcjami i opcjami sterowania, co gra stacjonarna.

Jaka jest najlepsza aplikacja do gniazda toaletowego?

Przeczytaj nasze recenzje najlepszych aplikacji kasyna online tutaj pod adresem. Znajdź witrynę zawierającą punkowy automat toaletowy i możesz pobrać aplikację na telefon komórkowy, aby uzyskać szybki dostęp do tych i innych gier.

Jakie gry są podobne do punk gniazda toaletowego?

Gry o podobnym stylu do punkowego slotu toaletowego to ekipa chaos. Punk Rocker gniazda pochodzi od tego samego programisty, a nawet używa wielu tych samych symboli.

, Który tworzy punk gniazda toalety pakowej?

Punk toalety to dzieło Nolimit City. Zagraj w to i innych w tym samym zakresie, takich jak Tombstone Rip, Das Xboot i Xways Hoarder Xsplit na naszych zalecanych kasynach komputerowych i mobilnych.

Kiedy został wydany punkt gniazda toaletowego?

Nolimit City wprowadziło punkowe miejsce toaletowe 8 lutego 2022 r.

Powiązani partnerzy kasyna

Bull in a Rodeo
RTP:
96.28%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Beast of Wealth
RTP:
94.17%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Wysoki
Chicken Drop
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Great 88
RTP:
95.36%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Leprechaun Links
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Hoot Loot
RTP:
95%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Monty Python's Spamalot
RTP:
93.99%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Dead Riders Trail
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Annihilator
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Mega Masks
RTP:
96.21%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
The Mask
RTP:
96.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Royal Spins
RTP:
96.00%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni