Pyramid King graj online za darmo

Oprogramowanie:
Pragmatic Play
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
125 000 $.00
Motyw:
Zwierzęta, złote/złote monety, starożytny Egipt

Recenzja automatu online Pyramid King

Jak wspomniano, starożytny egipski motyw nie jest w żadnym wypadku wyjątkowym ujęciem, ale niektórzy gracze slotowi lubią swoje gry, aby robić dokładnie to, co mówi na puszce i pod tym względem Piramid King nie zawodzi. Jeśli grałeś i lubiłeś książkę RA, jesteś na dobrej drodze tutaj.

Przy minimalnej cenie zakładu 0.25 i maksimum 125.00 W prawdziwych pieniądzach maksymalna wypłata wynosi 2500 -krotna stawka - więc nie jest to dla żadnych wysokich wałków, ale wystarczy, aby przeciętny gracz był zadowolony.

Nie ma progresywnego jackpota, więc użytkownicy będą musieli być zadowoleni z ustalonych nagród - które można wygrać, lądując przy przypadkach kafelków wielbłądów.

Jak grać w piramidach King online

Aby uzyskać przegląd zasad gry, naciśnij przycisk "I" w lewym dolnym rogu ekranu, obok sterowania głośnością. Tutaj znajdziesz wypłatę i symbole, na które należy uważać - wszystkie symbole płacą od lewej do prawej na sąsiednich bębnach, zaczynając od lewej kołowrotka.

Użytkownicy znajdą osiem regularnych symboli wynagrodzeń, podzielonych 50-50 między wzlotami i upadkami, przy czym minima to J-A Royals i wzloty, które są kimś z wielu egipskich ikon, które zobaczysz.

W rozgrywce nie ma nic niezwykłego, a gracze mobilni docenią, że ta gra może pracować na urządzeniach z Androidem i iOS, choć działa równie dobrze na komputerze dla tych, którzy wolą.

Pyramid King funkcje i darmowe spiny

Po przetestowaniu Piramid King liczba bezpłatnych spinów i odpowiedzi, które napotkaliśmy.

Istnieje funkcja pieniędzy, która rozpoczyna się po wszystkich kombinacjach wygranych, które zostały wypłacone, co prowadzi do trzech respinów, co zresetuje się do trzech, jeśli uda ci się wylądować nowy symbol pieniędzy.

Otrzymasz 10 darmowych spinów, jeśli możesz uzyskać trzy bonusowe ikony przewijania, które pojawią. Jeśli możesz to ponownie zarządzać, w torbie jest kolejne 10 darmowych spin.

Jeśli bawisz się prawdziwymi pieniędzmi, istnieje wiele okazji do wygrania z respins, darmowymi spinami i jackpotami.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Rozszerzające się dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Pyramid King Maximum Win, RTP i zmienność

Jak wspomniano, powrót do odtwarzacza wynosi 96.5%, niezbyt przełomowe, ale jednak standardowy procent. Deweloper stwierdza, że to gniazdo ma średnią wariancję, ale czasami wydaje się nawet niższy niż to.

Maksymalna pojemność wygranej wynosi 2500 -krotna stawka, z 125.0 najbardziej możesz się postawić. To może zniechęcić wielu graczy, ale nie wszyscy. Zwycięska linia pięciu najlepszych płatnych symbolu płaci 20x twój zakład, trochę rozczarowujący, że trzeba powiedzieć.

Jednak jedną z atrakcji gry jest to, że jest to oczywisty ukłon w stronę gier zręcznościowych oldschoolowych, więc jeśli jest to retro, że szukasz - i niekoniecznie wielkie wygrane - to dostaniesz przyzwoitą dawkę nostalgii, jeśli nic więcej nie ma nic więcej.

Pyramid King Verdict i podobne automaty online

Jeśli jest to egipski motyw, którego jesteś konkretnie, ale chcesz przyzwoitego powrotu, możesz znaleźć coś takiego.

Istnieje jednak kilka pozytywów piramidy króla - na przykład funkcja premii rozszerzającej się. Ale poza tym nie ma tu całego stosu, który można się ekscytować, jest to bardzo prosta gra w automatach, ale z ograniczonymi wypłatami.

Średnia zmienność sprawia, że gra jest odpowiednia tylko dla niskich rolków lub początkujących. Jeśli należysz do tej kategorii, możesz sprawdzić nasze zalecane kasyna online jako punkt wyjścia do miejsca, w którym zacząć grać w grę automatów, które będą odpowiadające Twoim potrzebom.

Powiązani partnerzy kasyna

Big Bamboo
RTP:
96.13%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Wysoki
777 Super BIG BuildUp Deluxe
RTP:
96.19%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Rabbit Hole Riches
RTP:
94.70%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Mega Fortune
RTP:
96.00%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Niski
Barber Shop Uncut
RTP:
97.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Golden Knight ll
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
What the Fox Megaways
RTP:
95.71%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
VooDoo Magic
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Pimped
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
WildPops
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
It's Magic
RTP:
96.19%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
PiggyPop
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki