Queen of Alexandria graj online za darmo

Oprogramowanie:
Microgaming
RTP:
92.50%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
2 000 000 $.00
Motyw:
Starożytny Egipt

Recenzja automatu online Queen of Alexandria

Microgaming dodaje nowe tytuły do swojego wowpot! Portfolio gniazd ostatnio ostatnio. Ten zaprojektowany przez Neon Valley Studios, zainspirowany starożytnym Egiptem, zwanym Queen of Alexandria, jest dość niezwykła.

W oparciu o 5 rolki, z 10 liniami wypłat, Queen of Alexandria to miejsce, które oferuje dość prostą rozgrywkę, obracając się wokół dziczy, respins, pełne lepkie dzikie bajki, a także możliwość wygrania jednego z czterech jackpotów. Najbardziej atrakcyjnym jest wowpot! Jackpot, więc jeśli chcesz nauczyć się, jak się do tego dotrzeć, pozostań z nami, gdy przechodzimy przez tę królową recenzję Aleksandrii.

Jak grać w slot Queen of Alexandria

Neon Valley Studios jest znany jako jedno z małych studiów partnerskich Microgaming, które lubią uprościć pod względem konfiguracji. Gdy ładujesz gniazdo, na pulpicie czy na urządzeniu mobilnym, zobaczysz, że kołowrotki są na ekranie, po lewej stronie można zobaczyć wyświetlane cztery nagrody jackpot.

Pod rolkami na najwyższych miejscach online, najpierw zobaczysz przycisk Three-Bar, który zabierze Cię do wypłaty. Po wejściu do środka najpierw zobaczysz egipskie świecące kryształy jako niskie opłacające symbole, a następnie 7s i złote koty ze słowem barowym napisanym na nich. Symbole mogą dać ci wypłaty od 2.5x do 25x stawek dla ich najlepszych kombinacji, a to, co pomaga stworzyć wiele zwycięstw, to wdrożony system wypłaty w obie strony.

Następnie zobaczysz wyświetlacz kredytów, a następnie pole konfiguracji zakładu, w którym można ustawić zakład od 0.10 do 200 kredytów. Dalej jest przycisk MAX BET, a następnie przyciski gry i autoodplay oraz wyświetlacz wygranej. Wreszcie jest przycisk Flash, w którym można umieścić grę w trybie QuickSpin i przycisk głośnika, w którym można włączyć lub wyłączyć dźwięki gry.

Funkcje bonusowe królowej Aleksandrii

Jak wspomniano na początku, Queen of Alexandria oferuje dość prostą rozgrywkę. Najpierw zobaczysz dzikiego reprezentowanego z Kleopatrą, lądując tylko na środkowych rolkach. Kiedy wyląduje, rozszerza się, aby pokryć całą rolkę, na której wylądował. Dziczy, oczywiście, zastępują wszystkie symbole, ale kiedy wylądują, wywołują również respin.

W respicie wszystkie rozszerzone dziki pozostają lepkie dla respondów. Jeśli wylądujesz dodatkowym dzikim podczas odpowiedzi, dostaniesz kolejny respond, do 3 kolejnych, aby był bardziej precyzyjny, jeśli wszystkie trzy środkowe kołowrotki są dzikie.

Teraz diamenty to rozproszenia, które zabierają cię do bonusowej gry królowej Aleksandrii. Są one również dostępne tylko na środkowych rolkach, jako dziczy. Kiedy wylądują na płytce, zbierasz je. Nie wylądują podczas respins, ale tylko podczas regularnych obrotów. I ostatecznie wywołają obrot na progresywnym kocu jackpot. Każdy wir na kole gwarantuje wygraną jackpota! Możesz zbierać mini (10 punktów), drobne (100 punktów), główne (50 000 punktów) i WOWPOT! (2 miliony kredytów) Nagrody Jackpot. Jackpoty zaczynają wysiewać w tych sumach, dlatego możesz wygrać nawet ponad 2 miliony kredytów, jeśli zbierasz wowpot! pula!

Funkcje gniazda

 • Mnożniki
 • Rozprasza
 • Dziki symbol
 • Darmowe obroty
 • Ułożone symbole
 • Sticky Wilds
 • Ułożone dziczy
 • Rozszerzające się dziczy
 • Ponowne spiny
 • QuickSpin
 • Funkcja hazardu

Queen of Alexandria Max Win, RTP i zmienność

Queen of Alexandria to średnie niestabilne miejsce online, z raczej niskim RTP 92.5% w porównaniu z niektórymi z najlepszych gier automatycznych. Jednak potencjał wypłaty, który oferuje, z pewnością rekompensuje niski RTP.

Wowpot! Jackpot garnek zaczyna wysiewać na 2 miliony kredytów. Dlatego, niezależnie od zakładu, który umieszasz, możesz zbierać tę progresywną nagrodę jackpota lub jeszcze większą. Oczywiście, im większe są twoje zakłady, tym większe szanse na wyzwolenie progresywnego bonusu koła i zdobycie głównej nagrody.

Królowa Aleksandrii Podsumowanie i podobne automaty

Jeśli szukasz miejsca na jackpot, pozwól nam powiedzieć, że Queen of Alexandria jest najlepszym wyborem, biorąc pod uwagę, że oferuje raczej prostą rozgrywkę, która może zabrać Cię do nagrody Jackpot ponad 2 miliony kredytów. Kilka innych tytułów z Wowpot! Jackpot Pot obejmują Sherlock i Moriarty Wowpot! przez JustfortheWin i Book of Atem Wowpot!, więc możesz je również sprawdzić. Ale jeśli jest fanem starożytnego Egiptu, upewnij się, że umieścisz królową Aleksandrii na swojej liście i wypróbuj pierwszą szansę, że dostaniesz najlepsze kasyna online.

10 najlepszych szczelin mikrogamowych

, Który stworzył Queen of Alexandria Slot?

Queen of Alexandria została zaprojektowana przez Neon Valley Studios, małe studio współpracujące z mikrogamingiem. Podobnie jak wiele innych, Neon Valley Studios tworzy ekskluzywne szczeliny do mikrogamowania, a te automaty są ostatecznie wprowadzane przez mikrogamowanie i dostępne we wszystkich zasilanych przez niego kasynach online.

Jest Queen of Alexandria A Jackpot Slot?

Tak, tak, rzeczywiście! To jest miejsce, które oferuje cztery jackpoty, najbardziej lukratywne to wowpot! Jackpot garnek, który zaczyna wysiewać przy 2 milionach kredytów!

, Jaki procent RTP oferuje slot królowej?

Biorąc pod uwagę, że jest to miejsce na jackpot, królowa Aleksandrii ma dość niski RTP 92.5%.

Ile dopasowanych symboli potrzebujesz na linii płac, aby wygrać w slocie Queen of Alexandria Online?

Musisz wylądować co najmniej 3 pasujące symbole na linii płac, od lewej do prawej lub od prawej do lewej, aby wygrać w slocie Queen of Alexandria. Gra opłaca się w obie strony, więc twoje szanse na stworzenie wielu zwycięskich kombinacji są ulepszone.

Jaka jest najlepsza aplikacja do gry na automatach Aleksandrii?

Musisz wybrać najlepszą aplikację dla siebie samodzielnie, sprawdzając wszystkie kasyna online z napędem mikrogamingowym wymienione tutaj i znajdując tę, która najbardziej Ci odpowiada.

Jak wygrać w automatach Queen of Alexandria?

Tworzysz zwycięskie kombinacje, lądując co najmniej 3 pasujące symbole na linii płac, od lewej lub prawej lub prawej do lewej. Ale jeśli chcesz wygrać duże, musisz uruchomić koło bonusowe i mieć nadzieję, że wyląduje na wowpot! Jackpot Pot, abyś mógł zbierać nagrodę większą niż 2 miliony kredytów!

Ile linii płac oferuje Królowa Slotów Aleksandrii?

W slot Queen of Alexandria znajduje się 10.

Jest królową Aleksandrii, bardzo niestabilnym automatem?

Nie. Queen of Alexandria to średnio lotny gniazdo, w przeciwieństwie do większości progresywnych gniazd jackpotów przez mikrogaming.

Czy mogę zagrać w Queen of Alexandria na moim urządzeniu mobilnym?

Tak, oczywiście. Neon Valley Studios zaprojektował gniazdo w formacie HTML5, aby można go było odtwarzać na wszystkich smartfonach i tabletach, niezależnie od tego, czy działa w systemie operacyjnym iOS lub Android.

Jaki jest minimalny zakład w szczelinie Queen of Alexandria?

Minimalny zakład, który możesz postawić na spin na slocie Queen of Alexandria, wynosi 0.10 punktów.

Powiązani partnerzy kasyna

Jambo Cash
RTP:
96.60%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Dinosaur Rage
RTP:
96.11%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Temujin Treasures
RTP:
96.55%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Rainbow Gold
RTP:
96.45%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Stoned Joker 5
RTP:
95.66%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Ogre Empire
RTP:
95.22%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Space Wars 2 Powerpoints
RTP:
96.05%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Gold Collector - Diamond Edition
RTP:
96.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
WWE Legends - Link Win
RTP:
96.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Circus of Cash
RTP:
94.84%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Stumpy McDoodles 2
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Gates of Valhalla
RTP:
96.46%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki